samsunspor.biz halı saha maçları

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Aralık 2010, 17:29:24

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

mehmet yılmaz

1-samsuni
2-cgr
32-kalptenşimşek
4-cany
55-kamuri
6-kaya
7-emre_ss
8-kdc
9-janer2555
10-uzunmehmet
11-Serkan
12-melihözkan
13-maraton

Serkan

mehmet yılmaz

1-samsuni
2-cgr
32-kalptenşimşek
4-cany
55-kamuri
6-kaya
7-emre_ss
8-kdc
9-janer2555
10-uzunmehmet
11-Serkan
12-melihözkan
13-maraton
14- erdal
15- kerem55

kalptenþimþek

boğazlarım çok kötü..cuma günü işe gidemedim, bütün gün yattım.. bugün çok istememe rağmen stadyuma da gelemedim.. maalesef akşam top oynayacak durumum yok.. artık kalan bütün enerjimi gaziantep maçına ayırıyorum, ölsem de tribünde ölürüm artık..
1-samsuni
2-cgr
3-
4-cany
55-kamuri
6-kaya
7-emre_ss
8-kdc
9-janer2555
10-uzunmehmet
11-Serkan
12-melihözkan
13-maraton
14- erdal
15- kerem55

hakan55

Alıntı yapılan: kalptenşimşek - 10 Mart 2012, 15:15:37
boğazlarım çok kötü..cuma günü işe gidemedim, bütün gün yattım.. bugün çok istememe rağmen stadyuma da gelemedim.. maalesef akşam top oynayacak durumum yok.. artık kalan bütün enerjimi gaziantep maçına ayırıyorum, ölsem de tribünde ölürüm artık..
1-samsuni
2-cgr
3-
4-cany
55-kamuri
6-kaya
7-emre_ss
8-kdc
9-janer2555
10-uzunmehmet
11-Serkan
12-melihözkan
13-maraton
14- erdal
15- kerem55
16-ugur55
17-ugur55

hakan55

kamuri

kondisyon denen bişey kalmamış bende ;D en son başkan elin belinde ne bekliyosun diye forvetten bağırmıştı galiba bana ;D gene de güzel maç oldu tek farkla yenildik yalnız moruklar olarak duran top organizasyonumuz sıfır kornerden 2 tane mi 3 tane mi de gol yedik ;D duran top çalışmamız lazım ;D

##kdc##

ilk defa bu kadar rahat maç kazandığımızı hatırlyorum, tabi bunda tekkeköy tayfasının emeği büyük  =) Maçtan sonra uzunmehmet-caner-kamuri abilerimin maçın kritiğini yapmaları ise gecenin en eğlenceli bölümüydü bana göre. Serkan abimin de maçın sonlarına doğru kaleye geçip maça yeniden heyecan getirdiği için burdan sevgilerimi yolluyorum  :-*

İnş bugün Antepide böle rahat yeneriz...

cgr

Bılegım cok kotu. Fecı sekılde sıstı. Basamıyorum ustune valla. Antep macına bıle gelemeyebılırım o derece.

mehmet yılmaz

Kayeri'ye gidilecekse bile sabah çıkılacak sanırım. Listeyi açıyorum.

1- samsuni

melihözkan

##kdc##

mehmet yılmaz

Bu arada halısahadaki uşak geçen hafta maç bitiminde birşeyler söylemişti.
İki gün önce aradı, özür diledi, haklı olduğumuzu ifade etti.
Bilginize sunayım...

Listeye devam edelim bu arada.

##kdc##

Levent abiyi muhabbeti iyidir falan severim ama Alla'tan sen vardın abi yoksa cingenlik nasıl yapılır gösterirdim ben o akşam