samsunspor.biz halı saha maçları

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Aralık 2010, 17:29:24

« önceki - sonraki »

melihözkan

oyun kalıtesı cok dusuktu  tempoda aynı sekılde  ortasahalar cok cabugecıldıı  ama ıyımucadee olduu

mehmet yılmaz

Beyler 12-1 miydi 1-2 mi? Net hatırlamıyorum, ihtiyarladım biraz :)
Kamuri, Serkan???

1- samsuni

Serkan

mehmet yılmaz

Yılbaşını kutlamaya cumadan mı başlayacaksınız?
Nerde bu devlet, nerde bu millet?  :suslen: ???

##kdc##

kalptenþimþek

kamuri

AntZ

Alıntı yapılan: samsuni - 25 Aralık 2011, 02:37:48
Bu hafta yılbaşı nedeniyle bir gün önceye ldık maçı
Cuma 12-1

Yılbaşını bir gün öne alsaydınız??
Olmuyorsa maçı 1 gün sonraya alsaydınızda yenilerde oynasaydı. Federasyona atıp tutarken iyi  :D

mehmet yılmaz

Burada ıstanbul takımı olup gençleri ezen, her türlü lobiyi ve üçkağıdı yapan biziz başkanımız maratonton bir maç öncesi maç 7-6 biter derse o maç 7-6 bitiyor yani zaten bizim istediğimiz gibi tarih ;)

maraton

bana niye bok attın yine samsuni kaç aydır maça bile gelmiyom.. her türlü şike teşvik ayar sende ama günah keçisi ben !!

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: maraton - 27 Aralık 2011, 10:48:00
bana niye bok attın yine samsuni kaç aydır maça bile gelmiyom.. her türlü şike teşvik ayar sende ama günah keçisi ben !!

Büyük başkan, senin maç bağlamak için maça gelmene gerek mi var?

Buğdaylar Yeşerdi Mi? ;)
Büyüksün, geniş çaplısın...

cgr

Sımdı sejoe ıle konustum. Kendılerı 3 haftadır Van'da hasar tespıt calısmalarındaymıs. Halı saha macına gel dedım, tamam dedı.
Tamam abı yazıyorum sımdı sıteye dedıgımde, "Dur bır sorayım, ızın alayım oyle" dedı.
Durum vahım yanı... :)

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: cgr - 27 Aralık 2011, 15:47:41
Sımdı sejoe ıle konustum. Kendılerı 3 haftadır Van'da hasar tespıt calısmalarındaymıs. Halı saha macına gel dedım, tamam dedı.
Tamam abı yazıyorum sımdı sıteye dedıgımde, "Dur bır sorayım, ızın alayım oyle" dedı.
Durum vahım yanı... :)

Bence izin almadan maça gelsin, sonra biz Selçuk'a hasar tespit çalışması yapalım :)
Ağır hasarlı olur kanımca..

melihözkan

5-melih özkann  (maraton başkanı ve engin abı sizde gelirseniz mutlu oluruzz)

AntZ

Alıntı yapılan: maraton - 27 Aralık 2011, 10:48:00

Aziz55 de kaç aydır maça gelmiyor başkanım, hayır mı nerelerdesiniz?  :o