SAMSUNSPOR 1-1 Konyaspor

Başlatan yaman55, 02 Nisan 2006, 20:07:16

« önceki - sonraki »

bengülü

Deplasmanda geçen hafta oynadıkları Kayseri Erciyesspor maçını değerlendiren Basın Sözcüsü Mazhar Başoğlu, "Yine verilmeyen bir penaltımız ve direkten dışarı giden bir pozisyonumuz vardı. İki haftadır oynadığımız kaliteli futbolu Kayseri Erciyesspor maçında da sergiledik. Ancak çok ihtiyacımız olan 3 puanı alamadık. Rakiplerimizin ise bu hafta deplasmanda kazanmaları ayrı bir talihsizlik oldu" diye konuştu.

Ligde oynayacakları 6 maçın ilkini bu hafta sahalarında oynayacaklarını dile getiren Başoğlu, "9 maç 90 dakika sloganıyla yol çıkmıştık. Bu müsabakada da taraftarlarımızı stadı hınca hınç doldurmaya davet ediyoruz. Konyaspor maçını kazanarak sahamızdaki şansızlığı kırmak istiyoruz" dedi.

Son günlerde bazı köşe yazarlarının Samsunspor'a yönelik eleştirilerine de tepki gösteren Başoğlu, "Bu takım ligde kalsa da, kalmasa da nasıl olsa konuşacak ve yönetimi suçlayacaksınız. Hiç olmasa lig bitene kadar bekleyin de bu takım şimdi zarar görmesin" ifadelerini kullandı.
KAYNAK: ajansspor

south_london

tuzlalı

Arkadaşlar uzun süredir aranıza katılamadım rahatsızlığımdan ötürü bir süredir hastanedeydim.

Çok kötü günler geçirdik ve artık inşallah bu son olur. Bu kadar zorlaşmamalıydı bizim için ligde kalmak. Ama malesef bu duruma düştük. Konya maçında inşallah kayseri,rize ve erciyes maçlarındaki gibi aptalca gol pozisyonları harcamayız. Her hafta özetleri izledikçe kafayı sıyıracak gibi oluyorum. Öyle pozisyonlara girilmişki. Konya maçı dilerim son vuruşlar açısından aynı aptallıkların yapılmadığı bir maç olur. Kimse bizim elimizden puan almıyor. Hala biz veriyoruz. Bu nasıl iş. Allah yardımcımız olsun.

south_london

cem and naz55

bu maç samsun şehrinin samsunda yaşayan insanların bu şehirde ekmek parasını bu şehirde kazanan insanların bu şehirdeki simitçi nin bakkalcının balıkcının fırıncının maçı bu maçtaki puan kaybı bu şehirde yaşayan simitçinin boyacının bakkalcının küme düşmesi demektir hep beraber pazar günü hepimiz küme düşmemek için stata koşalım bu maç ya varız ya yokuz maçı sonuna kadar destek

bodensee55

bu takimin acil bi piskoloka haci hocaya ihtiyaci var mustafa hoca var tekkeköyde hasta samsunsporlu kendisi tonyalidir iyi hoca dir okuyup üflese bisey kalmaz..bizim takimda bazilari cenabet galiba yoksa bu kadar kismetsizlik olmaz beyler....

Rentboy

Alıntı yapılan: "bodensee55"bu takimin acil bi piskoloka haci hocaya ihtiyaci var mustafa hoca var tekkeköyde hasta samsunsporlu kendisi tonyalidir iyi hoca dir okuyup üflese bisey kalmaz..bizim takimda bazilari cenabet galiba yoksa bu kadar kismetsizlik olmaz beyler....
yine güzel bir yaklaşımda bulunmuşsun.bodensee55 in dedikleri doğru olabilir :twisted:

bodensee55

eyvlalah ordinary beni destkledin icin cok merci cigerim

radikal-fma

evet büyük Samsunspor'un büyük taraftarı artık büyüklüğünü göstermenin tam zamanı. sevgili taraftar gurupları, samsun şehri haydi maça bu son şansımız inletin sıtadı" bu taraftar sizinle gurur duyuyor "diye inadına Samsunspor; inadına süperlig... bu sloganları atmanızı rica ediyorum özellikle türbin reisi hakan reisten. onlara sorumluluklarını hissettirin

sezer-55

sezgin

BU MAÇI ALACAĞIZ BAŞLKAALTERNATİF YOK ALLAH YARDIMCIMIZOLSUN

sezer-55

samet

biz çarşambalılar olarak tiribündeyiz.gelmek isteyenlere duyurulur. bu hafta bir aksilik olmazsa çarşambalılar pankartınıda ascaz...hep destek tam destek maçı alcaz...

yaman55

bizle maça gelmek isteyenler saat 12 de livaysın orda olsun yeterli sayıda kombinemiz var

samet

hep beraber düşene kadar allahına kadar devam 12de oradayız...