SAMSUNSPOR 1-1 Konyaspor

Başlatan yaman55, 02 Nisan 2006, 20:07:16

« önceki - sonraki »

yaman55

bence son şansımız olası bir puan kaybında ligden düşeriz

samsunlu_gencler

insaLLah aLıcaz demekten ßaska care yok

bluegreen55

ankara yendi  ama çok da anemli olmaz belki
diyar yendi  hiçte önemli değil
denizli yenildi  bu iyi
erciyesle berabere kaldık  kötü oldu ama mantıklı düşünüdüğünde kötü  sonuç değil

ama ben konyasporu yeneceğimize inancımı yitirdim bir uğursuzluk çökmüş başımıza gene direkleri dövmüşler gene defans hataları...

55cem55

bu maç olmak yada olmamak maçı..tum samsunu maça bekliyoruz son haykırışlar artık bunlar..lütfen kimse susmasın bu maçta taraftar butunluğu olsun..samsun için herkesle iddiaya girdim bu takım düşmeyecek diye ve hala iddia ediyorum bu takım kume düşmeyecek..lig sonunda benimle dalga geçenlerle görüşeceğim inşallah...

Gurbetci Bülent

Konya macinda radyoyu acacam ve kadroyu dinlettikten sonra rafaeli ilk onbirde oldugunu duyarsam radyoyu kapatacam , kusura bakmayin bi lokma aklim kaldi onuda bu adamin yüzünden kaybedemem.
Allah askina ben gurbetdeyim biriniz gidin antrenmana da su adami tehdit edin def olup gitsin artik.
Konyayi yenmemiz sart degil artik farz oldu.
Dobi hasanin biraz akli varsa macta caner-ceyhun ikilisiyle baslasin , celili oyundan alma gibi bir aptallik daha yapmasin.
Ben konya macindan okadar ümitli degilim bence hem teknik adam hemde yönetim sanki bu takimi düsürmek icin ellerinden geleni yapiyorlar olan taraftarlara oluyor.
manisaninda lanet olsun satdi maci diyarbakira.
Bakin görün rafael konya macinda varsa sonuc hüsran olacaktir malesef.
CEYHUN-CANER le basliyalim kesin 3 puan bizim

edited : kısaltma da olsa lütfen küfür yazmayalım.

Alemci İsmail

Hep patlama patlama dedik patlasınlar artık Konya maçında.Ya da berabere kalmasınlar artık biz de umutlanıyoruz hadi haftaya hadi haftaya diye.

bengülü

inşallah yeneriz ama golcumuz yok arkadaşlar konyasporda uefa hedefleri var bence işimiz gene çok zor taraftarımıza güveniyorum artık taraftar ne yapsın bu zamana kadar yönetim nerdeydi size söylüyorum

oğuzhan55

Galibiyetten başka bir sonuç bizi kurtaramaz.Kendi sahamızda muhakkak kazanmamız gereken hayati önemi olan bir maç.Ya tamam ya devam.Alacağımız üç puanla ligde kalma mücadelemizi ilerleyen haftalarda devam ettirebilirz.

Gurbetci Bülent

Bu macta lütfen stad tiklim tiklim dolsun , ama is doldurmakla bitmiyor. Malesef herkes bagirmiyor ve cogu cekirdek yiyor.Demin TRTde malatya-ankara macina baktim top nezaman ankararali futbolcularda olsa bütün stad islikliyor ve takimi acayip atesliyorlar ama hepsi.
Bildiginiz gibi son sans artik , ben matematikselden filan cilandan anlamam 16 puan topliyacaksin.
Konyasporu yenersek belki bu bizim dönüm maci olur ve arkasi gelir (gerci 3 haftadir aynisini diyoruz ama).
Tek korktugum bu macta RAFAEl kazmasinin bastan oynamasi demin özet görüntülere baktim kazma yine %100 pozisyonu atamamis 3 metreden topa havaya dikmis kazma diyesin.
Dobi Hasanla yenilmedik dogru ama yenemedikte, bence o kazmanin yüzünden.
Bu macta muhakkak caner-ceyhun ikilisi forvet oynamalari lazim baska care yok bence.
Allah yardimcimiz olsun 6 mactan 16 puan daha alabiliriz , ben takima düstü diye bakiyorum kendimi hazirladim 2.Lige simdiden insallah yanilirim.
Bu takim düsdügü gibi cikar geri ama teknik heyet ve yönetim zor cikar onlara yol gözükür.

kartal55

konya 3 haftadır galip,sakat maç olucak.bjk ts kayseriyi yendi i neler.ama samsun kesin alıcak maçı bence.bende istanbuldan samsuna geliyorum maca.inşallah ugurlu gelirim.enson denizliye 4 attıgımız zaman gelmiştim.inşallah yine 4 atarız.

baha55

ve  hayati maçımız eger alırsak maçı düşmeme hayallerimizi  öbür haftalara tasırız ama ki  düşünmke bile istemiyorum yenmezsekk  kesinleştirdik demekk...ben de  hafta içi  maç için tokatdan  geliyorum...hafta sonuna dogru  idmana bi, organizasyon düzenlenirse  atkımı ve  formamı giyip gelmek istiyorum....bu hafat samsun  sehrini ayaga kaldıralım güzel organizasyonlar  yapalım ve bu maçı alalımm ....yapılabilecek oganizasyonlar için fikri olaan arkadaslar  fikir atsın  ve  tartısalımm..iyi geceler

AllydeenleaR

konya da yener bizi bu takım samsun da oynayamıyor

Forvetim

Konya maçını aldık aldık, alamadık gittik. ondan sonra artık umut diye bişey kalmaz. Diyarı düşürmemek için yine tezgah başladı, Manisa kaç tane as oyuncusunu oynatmadı, yine düzen yine düzen.

ali ihsan

Artık bu son maç.Ya tamam ya devam diyeceğiz.Yenemezsek düşeriz.Şayet yenersek o zaman umudumuz devam eder.İnşallah alacağız maçı

Ladikli

artık kazanmaktan başka hiçbir çaremiz kalmadı.3 haftadır ne yeniyoruz nede yeniliyoruz.bir maçı bari 3 puanla tamamlayabilseydik çok güzel olcaktı.olmadı.birtürlü galip gelemedik.son maçlarımızda çokça pozisyona girdik ama tüm maçlardada defansta yapılan basit ve bireysel hatalarda dolayı galip ayrılamadık.K.Erciyes maçında da aynı hatalar devam etti ve 1 puana razı olduk.ama bu maçta galibiyet harici bir sonu bizim için çok kötü olur.kupa maçındaki gibi yine yeneceğiz Konya'yı.yenemeyeceğimiz takım yok ama  defans hatalarından ve forvet adamlarının son vuruşlarındaki beceriksizlikten dolayı bu durumdayız.9 haftadır 3 puana ve sevinmeye hasret kaldık.bu hafta hepberaber sevinelim artık.bu büyük taraftar herşeyin en iyisini hakediyor.