5 - Doğan Erdoğan

Başlatan ahmetsefa55, 23 Ağustos 2012, 14:23:40

« önceki - sonraki »

usare

İkinci yarı rotasyonda inşallah daha çok şans bulurlar. Bu çocuklar geleceğimiz. Sabretmeli, sabrederken de eğitmeliyiz.

lato

Helal olsun Doğan Nsumbu'dan daha az pas hatası yapmışsındır ;D Canberk'e de gidiyor diye kızdık sövdük kaldı ve şu an takımın en iyilerinden. birşeyler yapmak yıkmaktan daha zordur belki bir gün bu çocuğu da Samsunsporlu yaparız yaşı daha çok genç. Samsunsporlu olmasa da adam gibi hizmet etmesini sağlayabiliriz en azından ;)

mehmet yılmaz

Henüz 16 yaşında, özgüveni çok yüksek. ADS maçında çatır çatır iki tane şut da çıkardı. Eksiği vs. vardı ama hiç sorun değil, elinden gelenin en iyisini yaptı. Henüz çocuk, daha da iyi olacaktır inşallah.

ChucKeR

çocuğu soğutmayalım. bunları okursa soğur. zorla sevdiremezsin ama saygı duymayı öğretebilirsin. tatlı dille olur o da küfrederek değil.

lucarelli

Futbolcu bu taraftar değilki. İster Samsunsporu tutar ister başka takımı. Bence takıma ne kadar faydalı o irdelenmeli. Eğer takıma katkıda bulunuyorsa buyursun oynasın. Bulunmuyorsa güle güle. Şu anki kadromuzda bulunan futbolculardan kaçı Samsunsporlu da bu çocuğu suçluyoruz. Ben de isterim tüm takımın sonuna kadar Samsunsporlu olmasını ama maalesef böyle bir şey imkansız. Hatta hem Türkiye'de hem de dünyada böyle yürüyor bu işler. Yurt içi ve yurt dışında bir çok ezeli rakip birbirinden oyuncu alıp satıyor.

Bir Samsunsporlu olarak Doğan'dan beklentim bu formayı giyerken hakkını vermesi. Günü gelip de transfer olurken Tümer gibi kaçmak yerine Serkan gibi para kazandırarak, takımı yüz üstü bırakmadan gitmesi.

feticalik

dediğin profosyonel bir futbolcu için doğru olabilir ama Doğan dediğimiz arkadaşımız Samsunun öz evladı. Bizler gibi o da Samsunsporlu olmalı.

lucarelli

Öncelikle şunu söyleyeyim Ben Samsunlu herkesin Samsunsporlu olmasını, Eskişehirli herkesin Eskişehirsporporlu olmasını, Bir Adanalının ADS ve Adansporlu olmasını isterim. Ama Samsun'da doğdu diye Samsunsporlu olmak zorundasın da olmaz. Bu aileden ve içten gelen bir şeydir. Taraftar olarak Doğan'ı belki yanında istemeyebilirsin. Ona saygım sonsuzdur. Ama sporcu olarak formasının hakkını verdiği sürece Samsunsporu tutmadığı için eleştirmek yanlış olur bence.

Sadece Samsunspor

Uzaktan 2 attığı 2 şut hem özgüveni olduğunu hemde iyi vuruşları olduğunu gösterdi 90. dk'da attığı şut gol bile olabilirdi. Korkak futbolcudan bıktık böyle oyuncular lazım

Recep

olay gene başka tarafa gitmiş doğru futbolcu taraftar değil ama bunu dışardan gelen biri için söylerseniz haklısınız
bu çocuk bu günlere Samsunspor sayesinde gelmiş birisi yıllarca kırmızı beyaz forma ile yatmış kalkmış.
Kalkıp bu sözleri ulu orta paylaşacak cesareti nereden buluyor o tribünlerde binlerce onun yaşında çocuk okul harçlığından arttırarak maça gelmek için can atarken bunun Samsun ve Samsunspor sayesinde bu günlere gelmişken böyle iğrenç açıklamaları yapmasını kabullenemiyorum isterse messi olsun hiç umrumda değil

Kaya

Tüm dediklerinin doğru Recep abi de olayı daha ayrıntılı incelediğimizde çok ilginç ve iğrenç şeylere rastlayabiliriz..

Mesela Altyapı hocaları büyük çoğunluğunu tanırım ve büyük çoğunluğu senin benim gibi Samsunsporlu değildir.Hatta istanbul takımı tuttuklarını da açıkca belirtirler..Kendi aralarında dedikodu yaparlar ve birbirlerini çekiştirmekten başka hiçbir işleri yoktur..Bazıları kahve köşelerine oturup sırf birbirini çekiştirir..Hatta bir ileriye götüreceksek konuyu oyuncularına bile birbirlerini kötülerler.Şimdi hocası böyle olan 7-8 yaşındaki çocuk ileride nasıl iyi bir Samsunsporlu olabilir ? Senin gibi bir babası ya da yakın akrabası olacak başka türlü çok zor..

samsunmania

Alıntı yapılan: lucarelli - 24 Aralık 2012, 11:17:12
Futbolcu bu taraftar değilki. İster Samsunsporu tutar ister başka takımı. Bence takıma ne kadar faydalı o irdelenmeli. Eğer takıma katkıda bulunuyorsa buyursun oynasın. Bulunmuyorsa güle güle. Şu anki kadromuzda bulunan futbolculardan kaçı Samsunsporlu da bu çocuğu suçluyoruz. Ben de isterim tüm takımın sonuna kadar Samsunsporlu olmasını ama maalesef böyle bir şey imkansız. Hatta hem Türkiye'de hem de dünyada böyle yürüyor bu işler. Yurt içi ve yurt dışında bir çok ezeli rakip birbirinden oyuncu alıp satıyor.

Bir Samsunsporlu olarak Doğan'dan beklentim bu formayı giyerken hakkını vermesi. Günü gelip de transfer olurken Tümer gibi kaçmak yerine Serkan gibi para kazandırarak, takımı yüz üstü bırakmadan gitmesi.

hocam çok doğru da para kazandırmak için de samsunsporu benimsemesi,içinde hissetmesi lazım.Bu yaşta aklı başka bir yerdeyse parlayınca bizi yüzüstü bırakmayacağı ne malum diyesi geliyor insanın.

ibrakadabra55

Arkadaşlar çocuk bir tweet atmış floryada doğmak vardı diye biraz espri yapmış bunu ne kadar büyüttünüz ya ?

lato

Alıntı yapılan: Kaya - 24 Aralık 2012, 18:49:25
Tüm dediklerinin doğru Recep abi de olayı daha ayrıntılı incelediğimizde çok ilginç ve iğrenç şeylere rastlayabiliriz..

Mesela Altyapı hocaları büyük çoğunluğunu tanırım ve büyük çoğunluğu senin benim gibi Samsunsporlu değildir.Hatta istanbul takımı tuttuklarını da açıkca belirtirler..Kendi aralarında dedikodu yaparlar ve birbirlerini çekiştirmekten başka hiçbir işleri yoktur..Bazıları kahve köşelerine oturup sırf birbirini çekiştirir..Hatta bir ileriye götüreceksek konuyu oyuncularına bile birbirlerini kötülerler.Şimdi hocası böyle olan 7-8 yaşındaki çocuk ileride nasıl iyi bir Samsunsporlu olabilir ? Senin gibi bir babası ya da yakın akrabası olacak başka türlü çok zor..

Valla en güzel açıklama burdan gelmiş bu işler çevreyle alakalıdır önce alt yapı hocalarımız gönülden Samsunsporlu hocalar olsun şehrimiz gönülden Samsunspor sevdalısı olsun sonra 16 yaşındaki çocukla uğraşalım. Ama bu abimizin haksız olduğunu göstermiyor hepimiz altyapıdan yetişenlerin Samsunsporlu olmasını isteriz inşallah bundan sonra da bu sağlanabilir

samuray

o zaman altyapılarımıza öz ve öz samsunsporu tutan hoc aları getirilmeleri gerek

samsunum

milli takıma çağrılmış