Bank Asya 1.Lig 5.Hafta > Samsunspor'umuz 2 - 0 Kocaelispor

Başlatan berusa55, 13 Eylül 2009, 18:17:19

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

2007'de İzmit'te 4-3 kazandığımız maçtan birkaç kare...

berusa55

Baskent_Samsunspor

yola çıkmak için son hazırlıklar tamamlamak üzereyim o kadar heyecanlıyımki bu memleket heyecanı değil yemin ederim samsunspor heyecanı öylesine özledim bu takımı delicesine yıkın parçalayın şunları hepimizin bayramı olsun .....yıkalım beyler stadı bu gecee

ölümüne samsunspor

KocumVolkan

19 Eylül 2009, 06:47:46 #243 Son düzenlenme: 19 Eylül 2009, 06:50:00 KocumVolkan
Alıntı yapılan: Baskent_Samsunspor - 19 Eylül 2009, 06:41:33
yola çıkmak için son hazırlıklar tamamlamak üzereyim o kadar heyecanlıyımki bu memleket heyecanı değil yemin ederim samsunspor heyecanı öylesine özledim bu takımı delicesine yıkın parçalayın şunları hepimizin bayramı olsun .....yıkalım beyler stadı bu gecee

ölümüne samsunspor

hayırlı yolculuklar abi
inşallah bugun galibiyet üzerine konusarak doldururuz bu sayfaları
bugun galibiyet değil fark için oynayalım :D

özkan

ve vee veeee maça soO0OooNnn 11 saat kaldııııı

Saldır SAMSUNSPOOORRRR OLLLEEYYYYYYY

King1965

Kocaelıspor Taraftar Yorumları mac hakkında :) Paylasayaım Dedım..

1. Yorum
AlıntıSamsunspor lisanslari cikartti 13 yeni transferi oynatabiliyorlar ama yeni transferler icerisinde genis bir kesim tarafindan taninan futbolcular yok ama bizden daha tecrubeliler o kesin.

2. Yorum

AlıntıSamsunsporda Bizim Gibi Krizden Etkilenen Takımların Başında Geliyor Onlardada Bizim Gibi Bence Bank Asya'nın Kritik Maçlarından...17 Maçlık Maratonda Bu Yarı En Az 15 Bilemedin 20 Puan Almalıyız.Kendimizi Tehlike Bölgesinden Uzak Tutmalıyız...Yenemiyorsak Bile Yenilmemeliyiz 1 Puan Heleki Deplasmanda Altındır...

3. Yorum
Alıntı
19-09-2009 Cumartesi
19 Mayıs Stadı

tarih ilginc sanki :)

4. Yorum

Alıntı
yıllardır samsunla oynadıgımız maclar hep ılgınc skorlarla bıtmıstır ve sansımızın samsuna karsı tuttuguda pek soylenemez benım en cok tedırgın oldugum mac bu samsundan 1 puan alırsak işimizi görür

5. Yorum
Alıntı
inşallah bu sefer şeytanın bacağını kırarız hep ters geliyor samsun bize.Gençlerimizde bir daha gurur duyalım.Allah utandırmasın derman versin.

6. yorum
Alıntı
Bence samsun deplasmanından beraberlikte çok iyi olur eğer bu maçta puan kaybetmezsek haftaya giresunu kesin yener ilk galibiyetimizi alırız

Vs vs

Kocaelıspor Taraftarı Takımından umutsuz Genel Anlamda..  Yenmek Icın Degıl de Yenılmemek Icın Gelıyorlar..

Ve Bır Yorum Varkı Benı Cok Uzdu.. ne yazıkkı bır Kocaelının Gozundekı Samsunumuz..

.

AlıntıSAMSUNA GELELİ 5 AY OLDU ..Bu şehirde ne samsunsporun ismi geçiyor nede taraftarı var maçlarını ortalama 500 kişye oynuyor . şehirdeki terkedilmişlik bizim halimizede uzak gözükmüyor külübün 25 trilyonu aşan borcu ve sahipsizliğide cabası . şehirde en fazla istanbul takımı taraftarı var . en meşhur olan caddeleri çiftlik caddesine geçen ay fenerrum satış mağzası açıldı alkışlar eşliğinde . Anadolu kentinde bu manzarayı görmek beni çok üzdü... 2 .sırada trabzon taraftarı ve rize taraftarı var . şehrin ileri gelenleri belediye başkanı dahil trabzonlu .......

dewamında ıse ıcten dıleklerını sunuyor takımına onu eklemedım..

Neyse Takımımız bu macı alarak cıkısını surdurecek ve bıze bayramı mutlu gecırtecektır..

Jnr.Serkan

buda iddianın tahmini
@
Samsunspor son karşılaşmada Ç.Rizespor deplasmanında adeta kupon yırttırdı.Bu ligde hemen hemen her hafta böyle sonuçlara hazırlıklı olmalıyız.Ligden kesin düşer denilen Samsunspor'lu futbolcuları yürekten tebrik ediyorum,büyük özveri ile haftayı mağlup olmadan kapattıkları için.

Kocaelispor büyük sıkıntılara rağmen ligde üç haftadır mağlubiyet almadılar.Körfez ekibi lige çok can yakar demiştim hatırlarsanız,işte ortada ki sonuç.Kocaelispor'un çıkışını sürdürmesini bekliyorum.

Tahmin:Kocaelispor yenilmez

B*k YENILMEZ.öyle  bi koycaski yer yerinden oynıcak

55erhan55

bu iddaa tahmini yapan kimse biraz fazla sallamış bu akşam bi kuponunu daha yırtar d****.

YaşarDoğu

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: 35ama55 - 19 Eylül 2009, 10:51:38
Vallahi rahattım bir haftadır ama içimi telaş sardı Kocaeli bomba gibi takım ne yapacağı belli değil patlamaz elimizde inşallah ..

rahat ol, çakarız...

AlıntıSAMSUNA GELELİ 5 AY OLDU ..Bu şehirde ne samsunsporun ismi geçiyor nede taraftarı var maçlarını ortalama 500 kişye oynuyor . şehirdeki terkedilmişlik bizim halimizede uzak gözükmüyor külübün 25 trilyonu aşan borcu ve sahipsizliğide cabası . şehirde en fazla istanbul takımı taraftarı var . en meşhur olan caddeleri çiftlik caddesine geçen ay fenerrum satış mağzası açıldı alkışlar eşliğinde . Anadolu kentinde bu manzarayı görmek beni çok üzdü... 2 .sırada trabzon taraftarı ve rize taraftarı var . şehrin ileri gelenleri belediye başkanı dahil trabzonlu

Bu mesaj onların forumlrını takip ettiğimizi bildikleri için tahrik amaçlı yazılmış. Birincisi Rizede bile Rizesporlu yokken Samsun'da nasıl olacak? Ben bugüne kadar arabasının arkasında Rize bayrağı asan bir kişi bile grmedim. İkincisi bunu yazan kişi o kadar salak ve cahil ki çsarşambalı y.ziyayı bile trabznlu sanıyor. Üçüncüsü şehirde Samsunspor konuşulmuyor diyen zavallı dönüp İzmit'e bakmıyor bile. Azınlık bir kesmin dışında İzmit koymuş dibine Kocaelispor!'un. Çiftlikte Fenerium açılmış diyor, doğru ama verdiğimiz tepkileri anmıyor bile, ula salak sizde UA41ler, İstanbul dernekleri dernekler cirit atıyor ya... Forumunuzda bile FB-twente, gs-pana başlıkları var, üyeleriniz izmtilortega vs. Tam malmış bu ya, Samsun'da araba çarpar bu kerize karşıdan karşıya geçerken...  ??? ;D

Akyol

Arkadaşlar bu akşam rahat bir galibiyet alırız plakayı yazarız diyorum 4-1 ;)

sBc-55

Sağlam bir Destekle Alacaz inşallah bu maçı..akşam ola..

55erhan55

Jnr.Serkan

SmSnLee