benim fotolarımla Ondaokuzmayıs Stadı

Başlatan bafradan55, 30 Nisan 2007, 17:13:43

« önceki - sonraki »

bafradan55

Tribün_ali

ozkan17

guzel gercekden de ama keske arkadasımızın dedıgı gibi bıraz daha cekseydın

maço

arkadaslar hıc yokmu yaa foto gecende gectımde stadın onunden demırlerın hepsını koymuslar bı ustunu ortmek kaldı koltuklarıda attılarmı tamm dır fotolar varsa cekılırse sevınırım

celebi

Alıntı yapılan: "camakf_55"arkadaslar hıc yokmu yaa foto gecende gectımde stadın onunden demırlerın hepsını koymuslar bı ustunu ortmek kaldı koltuklarıda attılarmı tamm dır fotolar varsa cekılırse sevınırım

Ama daha alt tarafındaki betonların ince işleri kalmış galiba.ama üstü örterlerse inşaallah sezona hazır olur

veis

abi ne statı ya takım gitmiş bitiyor zaten maça gelende yokken şimdi veya seneye oraya anca samsunun kemik taraftarı gider oda 1000 kişi.kapansa neolur adamlar çamurda karda gidiyorlar milletde kıçını sobaya dayıyor evinde banane samsundan diyor.

maço

veıs takım kotuyken stadın fazla dolu olmaması gayet normal bu heryerde bole ama bızım taraftarımız ıkıncı donemın basında orduyu yenınce pesıne kocaeılıyı yenınce ertesı hafta elazıg macında arkadaslar aradı benı ben bole bıse gormedım dıye takımla beraber olacak bu ısler takımımız da genclerımızle basarıya ulasacaktır ınanıyorum

celebi

Alıntı yapılan: "veis"abi ne statı ya takım gitmiş bitiyor zaten maça gelende yokken şimdi veya seneye oraya anca samsunun kemik taraftarı gider oda 1000 kişi.kapansa neolur adamlar çamurda karda gidiyorlar milletde kıçını sobaya dayıyor evinde banane samsundan diyor.

Veis sana aynen katılıyorum.ama ben ümidimi yitirmek istemiyorum.şunu da belirtmek lazım ki o maratonj biterse hem Samsuna hem seyircilere hem de maçlara ayrı bir hava getirebilir.

veis

görüntülere lafım yok süper çekim ama süper bi stada acıyorum millet 1000 kişilk yerşerde oynuyor biz ensaglam stada sahibiz ama yanlızız.