SÜPER LİG 2023-2024 | 12.HAFTA | Pendikspor 1 - 0 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan _SoN_, 10 Kasım 2023, 19:15:55

« önceki - sonraki »

_SoN_

SÜPER LİG 2023-2024 | 12.HAFTA | Pendikspor - SAMSUNSPOR'umuz

12.11.2023 PAZAR
Saat : 13:30
Stad : Pendik

Yenilmemek çok önemli, hele hele galibiyet gelirse önümüzdeki maç atmosferini hayal bile edemiyorum, inşallah bu maçıda alırız, başarılar SAMSUNSPOR.

mehmet yılmaz

Biletimizi aldık, maç saatini ve Samsunspor'umuzu bekliyoruz.
Bu maçta yenilmeyeceğimizi düşünüyorum.
Çıkış devam eder.

jean

Hadi bir galibiyet daha insaallah milli mac arasina moralli girelim

55.hakan

Sadece Samsunspor

Ercan kara nin pozisyonda neden kimse itirat etmedi. Kaleci topa dokunamadi bile bence penaltiydi. En azindan bakilabilirdi. Kimse gitmedi bile itiraz etmeye.

Sol Açık

İlk 15 dakika biz, sonraki 20 dakika Pendik üstündü, son bölüm ortada oynandı. En net pozisyonu Diaby ile Pendik kaçırdı. Pendik özellikle Soner ile Van Drongelen'in arasına Diaby'i kaçırarak etkili oluyor. Buna önlem almamız lazım.

Bizde ise genel bir durgunluk var. Özellikle Muhammet'in çok aksadığını düşünüyorum. İkinci yarının başında, hiç beklemeden Laura'yı oyuna sürmek gerek.

Raqua55

s_uzunkaya

Ulan vandrongelen kurtarmışsın topu vur gitsin daa. Kaptırdı ve gol olursa vandrongelen dedim senin taa dedim ve oldu 😡

s_uzunkaya

Bu Ercan ada ısınamadım gitti arkadaş. Maç yaparken sayı eksik kalırda kenarda seyreden çocuğa oynarmisin diyip te oynayan çocuklara benziyor...

emrealtinsk

Benasser oyundan çıktıktan sonra Soner defans ve orta saha bağlantısını yapamıyor oyundan düşmüştük ne yazıkki drongelen ve satkanın amatörlüğüyle golü de yedik

defansif orta saha

Bu adamları çok mu aradılar? Gerçekten merak ediyorum. Holse, marius ve ntcham...

Raqua55

55.hakan

Burak AKKAN 3 dakika sadece uzatmada yattılar 30 saniye ekledi uzatmaya. Bu oyuncuları başta niye oynatmıyorsun bir yarı gitti boşu boşuna Muhammet'i kupa maçında oynat Allah aşkına deneme yanılmayla olmaz bu iş hoca.

Sadece Samsunspor

Laura 11 baslamaliydi fofana yokken tek yaratici adam gecen oyuncu o. Illa gol yedikten sonra hamle yapmaya gerek yok. Aliskanlik haline geldin. Milli araya girdik toparlanin artik

futbolcu

Pendiksporun Nuno'su ikinci sarı kartla oyundan atılmalıydı.