TFF 2. LİG 2019/2020 17. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 2 - 0 1922 Konyaspor

Başlatan brigand, 09 Aralık 2019, 13:01:34

« önceki - sonraki »

brigand

14 Aralık 2019 - Cumartesi
Saat: 13.30

İlk devrenin son maçı. 1922 Konyaspor 4 galibiyet, 2 beraberlik ve 10 mağlubiyet ile 14 puanla 17.sırada.
Yeni Çorum maçında ki hayal kırıklığından sonra, sadece skora değil iyi oyuna da ihtiyacımız var. Maç saati maalesef çok ters tribün için.
Her şeye rağmen, en kötü ihtimalle puan farkını koruyarak devreye girmek önemli.

Mert

Sancaktepe dişli takım kendi evinde Manisayı yener.Biz de 1922 Konyasporu yeneriz devre arasına 1 puan farkla gireriz.

jean

Bol gollu galibiyet bekliyorum insaallah manisada tokezler yine bir kac defa soylemistim 3 puan farkla girersek devre arasina iyi olur diye

_SoN_

Manisanın üst üste 3. hafta puan kaybetmesini beklemiyorum, onlar kazanacaktır, bizimde puan kaybı yaşamamamız gerekiyor. Hala çorum psikolojinden çıkamadım !

evolution55

_SoN_

Bu arada bizim arkadaşlardan birine posta ile ceza geldi, statda sigara içtiği için, 153 TL , sanıyorum yüz tanıma sistemi ile bulup gönderdiler, maçlarda içmeyin şu sigarayı( tabi kolaysa ), dikkat edin bir sigara 153 tl  :)

Tufan

Alıntı yapılan: _SoN_ - 10 Aralık 2019, 17:10:57Bu arada bizim arkadaşlardan birine posta ile ceza geldi, statda sigara içtiği için, 153 TL , sanıyorum yüz tanıma sistemi ile bulup gönderdiler, maçlarda içmeyin şu sigarayı( tabi kolaysa ), dikkat edin bir sigara 153 tl  :)
gecen yil bende yedim hemde esimle beraber özellikle bati altta dikkatli olmak lazim.

mehmet yılmaz

Kısmet olursa maçta olacagım. Rahat bir galibiyet bekliyorum. Çorum maçının can sıkıntısı halen geçmedi. Büyük fırsat kaçırdık.

aslanozgur55

İnşallah bir terslik yaşanmadan şu maçı da atlatır, iyi bir devre arası kampı ve işe yarar bir iki transfer ile şampiyonluğa ulaşırız.

Ekrem

Rahat bi galibiyet alırız. Akıllar hala Çorum maçında , bambaşka bir heyecan olabilirdi bu maç

ata55

Shane_Falco

Ben de direk bunu yazmaya gelmiştim siteye. 4-0, 4-1 gibi bir skor bekliyorum.

cembaba

Sancaktepe bize oynadığı gibi oynarsa muhakkak Manisa'yı yenecektir. İnşallah bugün puan farkı 1'e iner.

twitter

burada.tv e para mara vermem ben bir daha. izleyemiyoruz değil mi başka türlü.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: twitter - 14 Aralık 2019, 12:48:34burada.tv e para mara vermem ben bir daha. izleyemiyoruz değil mi başka türlü.

bu hafta melih gümüşbıçak anlatacak