içindeki neyse haykır!!!

Başlatan gül, 24 Mayıs 2008, 22:46:01

« önceki - sonraki »

Fecr_55

Sinemde gizli yaram var kimse bilmiyor,
Hiç bir tabib şu yarama merhem olmuyor,
Boynu bükük bir garibim yüzüm gülmüyor,
Gönlüm hep seni arıyor neredeyim ben, neden sende degilim Türkiye'm :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Buradaki hayata küstüm artik, gülmek haram adeta, tebessüm dahi edemiyorum..Can'ima vurdu hasretin memleketim..

samsunmania

La evime gelmek, Samsunumda olmak  istiyorum laaaa yeter artık. Her yaz 20 gün 20 dk gibi geride kalan 11 ay 10 gün 1 asır gibi geçiyor. Adalet mi bu................
Ayrıca Sercaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnnnn.Klas futbolcumuz. Aklıma düştüüüüüüüüüüüünnnnnnnnnnnnnn.

SAMSUNLU ORUMA 55

Cefasını da çekerim sefasına sürerim kime neymiş güzelim, Ben sevdim mi ölümüne giderim !!!

Dartagnan

Bakma sana kızdıgımıza.Onlar senı cok sevdıgımızden,Sana toz konduramadığımızdan yapılan seyler.Ama Sen SAMSUNSPOR sun.Ne kadar ah etsekte bizim askımız,mucadelemızın ismisin.Senden vazgecerse bu bünye ALLAH belamı versin.....

TeRMeLee

Alıntı yapılan: Dartagnan - 12 Mart 2011, 20:41:48
Bakma sana kızdıgımıza.Onlar senı cok sevdıgımızden,Sana toz konduramadığımızdan yapılan seyler.Ama Sen SAMSUNSPOR sun.Ne kadar ah etsekte bizim askımız,mucadelemızın ismisin.Senden vazgecerse bu bünye ALLAH belamı versin.....

Her kelimesine katılıyorum.

emre

13 Mart 2011, 00:10:36 #440 Son düzenlenme: 13 Mart 2011, 00:26:03 emre55
bu sitedeki herkes mutluluğun doruklarında eminim bu maçtan sonra.Ama yine de Allah herkese böyle mutluluk nasip etsin.Bu nasıl birşeydir...

En Güzel Günüm Gecem Sizinle..Bu Nasıl Sevgidir Böyle?!

KareAs55

Alıntı yapılan: Dartagnan - 12 Mart 2011, 20:41:48

Abi bunun üstünde çalışılırsa beste çıkar gibi geldi bana  :)
yeni çalışmaları bekliyoruz...  :)

berusa55

Dartagnan

Alıntı yapılan: Samsunlu5595 - 13 Mart 2011, 00:24:42
Abi bunun üstünde çalışılırsa beste çıkar gibi geldi bana  :)
yeni çalışmaları bekliyoruz...  :)

ayberk ılgılen kardesım :D

Kadir ÇELEBİ

Dün ve bugün her ne sebeple olursa olsun Ağlayanlar beğensin  :'(

Oley Oley Oley Şampiyon Samsun

Oley Oley Oley Şampiyon Samsunnn  :)  :)

SAMSUNLU ORUMA 55

Toteme selam liderliğe devam daa  :D :D :D

kutsalforma

Iboyu vuran serefsizler ciksin ortaya  >:( >:(

FaTiH_HaN

bu zamana kadar ibo vurduruyordu su testisi su yolunda hesabı bir gün böyle olacağı belliydi.

kabacevizli55

Fecr_55

14 Mart 2011, 19:40:16 #449 Son düzenlenme: 15 Mart 2011, 11:32:22 Fecr_55
Alıntı yapılan: kabacevizli55 - 14 Mart 2011, 18:12:12
İ.T geçmişler olsun

Okunus acisindan cok güzel bir yorum, cok begendim..!