içindeki neyse haykır!!!

Başlatan gül, 24 Mayıs 2008, 22:46:01

« önceki - sonraki »

BigBadMama5552

Sınavlara çalışmak istemiyorum, bir an önce Samsun'a ve Ordu'ya gitmek istiyorum, hatta mümkünse bir daha geri dönmemek istiyorum, evden dışarı çıkmak istemiyorum...

binikalamadım

32. hafta şöyle sonuçlansa

ankara_gucu 1  antalya_spor 1
manisa_spor 1  sivas_spor 1
kara_buk 1 kayseri_spor 1
samsunspor_x 1  miy_x 0
eski_sehir 1  gazi_antep 0

32.hafta puan durumu

gazi_antep 39
kara_buk 38
antalya_spor 37
samsunspor_x 33
manisa_spor 33
ankara_gucu 12

33. hafta

antalya_spor 1  bursa_spor 1
miy_x 1   kara_buk 0
gazi_antep 1  ankara_gucu 1
besik_tas 0  samsunspor_x 1
gencler_birligi 1  manisa_spor 0

gazi_antep 40
kara_buk 38
antalya_spor 38
samsunspor_x 36
manisa_spor 33
ankara_gucu 13

34. hafta

fener_bahce 1  antalya_spor 0
kara_buk 0  besik_tas 1
bursa_spor 1  gazi_antep 0
manisa_spor 0  galata_saray 1
samsunspor_x 1  sivas_spor 0
ankara_gucu 1  kayseri_spor 1

gazi_antep 40
samsunspor_x 39
kara_buk 38
antalya_spor 38
manisa_spor 33
ankara_gucu 14

YOK CANIM KAFAYI YEDİM ARTIK BEN  :deli:

FaTiH_HaN

20 Mart 2012, 14:52:34 #1067 Son düzenlenme: 20 Mart 2012, 16:22:11 FaTiH_HaN
Öyle yada böyle antalya 39 puanla bitirecek ligi  manisa 39 a da uluşamayacak, 3 maçı alırsak kalırız bu kadar basit.

buonanotte

Artık ligde kaldık mı sorularından bıkmış durumdayım.Herkese aynı cümleleri kurup daha sonra gözümün içine baka baka sen hayal dünyasında yaşıyorsun demelerine deli oluyorum. >:(

Dartagnan

Bunaldm.ytr ula hergn ayni sey.$:47

KareAs55

Stres , heyecan , korku  şu anki ruh halimi çözebilmek imkansız gibi...

Allah'ım yardım et bize kazanmak zorundayız.

binikalamadım

düşmeyin ulan...ele inat..

Lusage

******* PSG!!! 1'e 10 gitti lan..  :kafa: :kafa: :kafa:  >:( >:(  :x(( :x((

babasamsunlu

DERİSİNİN RENGİ SİYAH OLANLARDAN "YAMYAM" DİYE BAHSEDENLER ŞİMDİ HEPİMİZ ZOKORA'YIZ DİYOR....
EVRİM SEN NE MÜTHİŞ BİR ŞEYSİN !!!

Burak

Arkadaş Türk toplumu olarak hiç övünülecek bir toplum değiliz benim ki biraz radikal bir çıkış oldu ama gerçek maalesef. Bu şike olayları beğenmediğimiz gavur dediğimiz sürekli suçladığımız yabancılar yani İngilizler , İtalyanlar ,Yunanlar tarafından hemen neşterle kesildi . İngiltere'de Tony Blair 55 yaşında başbakanlığı bıraktı bizimkileri dayakla kaldıramayız. Bal tutan parmağını yalar diye bir deyim olan ülkede de hiçbirşey beklenmemeli beklenemez. Önce kafalar değişecek başka yolu yok !

samsunmania

La o mu bu mu derken şu şike kararı verilse de biz de durumumuza baksak. İhtimal hesabı yapmaktan günlük hayatımı yaşamakta zorlanıyorum. Hakkımızı teslim edin kardeşim artık kafam kazana döndü yemin ederim.

ElbistanLı4655

Yıllık Ödevi Elimle Yazmak Zorundayıım! Ve Sınıfın %80'i Slayt İle Ödevini Verirken! Lanet Coğrafya Yüzüne Ben Elimle Yazıyorum!  :rulet: :rulet: :kafa: :kafa: :kafa: :x(( :x(( :x((  >l< >l< >l<

domin55

burası karadeniz burada kral biziz hepinize yeteriz

hakan55

La kardaşım bır sınıfta 28 kişi matematikten -00- alırmı ya..Bende o şanslı kişilerdenim :kafa:

orucreis

samsunspor_x samsunspor_x senin için sadece atarsa düzce.....(81)..... samsunspor_x samsunspor_x