Samsun’da okuyorum, Samsunspor’u tutuyorum

Başlatan mehmet yılmaz, 10 Eylül 2008, 16:10:50

« önceki - sonraki »

çarþamba55

10 Eylül 2008, 17:20:26 #15 Son düzenlenme: 10 Eylül 2008, 23:37:28 samsuni
Duygulanmamak elde değil. Samsunspor be.

http://www.haberexen.com/news_detail.php?id=4531

http://www.samsunhaber.com/default.asp?part=portal_goster&id=5932&kategori=egitim&sid=963612089&tit=Samsunspor'dan%20öğrencilere%20kırtasiye%20yardımı

Tufan

emeği geçen herkese teşekkürler samsunsporun tanıtımı ve teoman abinin adının yaşatılması için çok güzel çalışmalar bunlar....

CeLiL_55

harika bişey bu ya bütün Samsunda yapılırsa Samsunsporun küçük taraftarları artar emeği geçenleri tebrik ediyorum ve inş bu bütün Samsunda yapılılır

bezgınbekır

bu Çalimada emegi gecen herkese tesekkür ederim ayrica iköğretimimi uygulamanın oldugu okulda gormem beni ayrica mutlu etti torene katılamdigim için cok üzüldüm fakat sonralari sokakta ogrencilerin mutlulugunu gorunce bende cok mutlu oldum keske bizim zamanimizda da boyle biproje yapılmıs olsaydi

Kücük bir not torene katilanlar arasinda Hakan Vural koçarslani goremedim kendisi de Kerimbey İlögretim Okulu mezunudur torene katılsaydi bence daha anlamli ve cocuklarimiz üzerinde daha da etkili olurdu

jean

10 Eylül 2008, 19:49:07 #19 Son düzenlenme: 10 Eylül 2008, 19:50:15 berusa55
seneye geldimi insallah ilk isim dernege gelmek cok guzel organizyasyonlar benim de icinde olmam lazim

mehmet yılmaz

10 Eylül 2008, 20:02:06 #20 Son düzenlenme: 10 Eylül 2008, 20:05:59 samsuni
Alıntı yapılan: bezgınbekır - 10 Eylül 2008, 19:30:17
Kücük bir not torene katilanlar arasinda Hakan Vural koçarslani goremedim kendisi de Kerimbey İlögretim Okulu mezunudur torene katılsaydi bence daha anlamli ve cocuklarimiz üzerinde daha da etkili olurdu

Hakan'ın Kerimbeyli olduğunu sen biryerlerde yazmıştın sanırım ama Kerimbey'den mezun olduğunu bilmiyordum. Bilsem özellikle isim zikrederdik, iyi de olurdu. Muhtemelen Hakan'ın da haberi olmamıştır hangi okul olduğundan.

Bu da Klasspor'un haberi, fotoğraf sayısı hayli çok.

http://www.klasspor.com/tr/haber/4992-Samsunda_okuyorum_Samsunsporu_tutuyorum.html

bezgınbekır

10 Eylül 2008, 20:10:03 #21 Son düzenlenme: 11 Eylül 2008, 15:38:17 bezgýnbekýr
Alıntı yapılan: samsuni - 10 Eylül 2008, 20:02:06
Hakan'ın Kerimbeyli olduğunu sen biryerlerde yazmıştın sanırım ama Kerimbey'den mezun olduğunu bilmiyordum. Bilsem özellikle isim zikrederdik, iyi de olurdu. Muhtemelen Hakan'ın da haberi olmamıştır hangi okul olduğundan.

haklısınız hocam Hakanin kamptaki bi olayinda bahsetmiştim Kerimbeyli olgundan yani ilkokul yıllarinda burda oturuyorlardi benim bir üst devremdi benimki acizene bi fikirdi haberi olmadıgını bilmiyordum olsa bencede hayir demezdi

Kadir ÇELEBİ

10 Eylül 2008, 20:46:13 #22 Son düzenlenme: 10 Eylül 2008, 20:56:24 SamsunSpor_34
M. Teoman Taş Samsunlular Derneği yönetiminde bulunan değerli büyüklerime sonsuz teşşekurler aynı zamanda destek veren herkese teşekkurler
bir başlangıç olması dileğiyle..

Cagdas Ünver

tunç güvenoðlu

10 Eylül 2008, 21:14:56 #24 Son düzenlenme: 10 Eylül 2008, 21:19:28 tunç güvenoðlu
aslında yazmak istemezdim ama burda yapılan yorumlardan  bu organizasyonun dogru oldugu kanısına vardık.O halde bizlerin de üstüne düşen bunu geleneksel hale getirmektir.
Şirketimizle birlikte hareket eden Teoman Taş Samsunlular Dernegi ile birlikte artık her yıl samsunda belirlenecek bir ilkögretim okulunun kirtasiye ihtiyaçlarını bu sene bize izin veren külübümüzünde diğer yıllarda ki verecegi izinle samsunspor logosu ile birlikte karşılamak olacaktır.

mehmet yılmaz

Bu güzel haber için bir kez daha teşekkür ederiz Sn. Güvenoğlu. Ayrıca siteden emek harcayan ve oraya kadar gelen arkadaşlarımız da oldu, onlara da teşekkür ediyorum.

Turgut nispeten eski bir oyuncumuz ama hoca ile birlikte Mesut ve Volkan'ın etkilendiklerini gördüm. Onlara da dedik, bu şehirde yüreği sadece Samsunspor için atan mühim bir kitle var diye. Zaten onu hissetmişlerdir orada, çünkü biliyorum ki o çocukların önemli bir kısmı hakiaten Samsunsporlu. Tabii bunda etkili olan da okul idaresi ve bazı öğretmenlerin tutumu olmuş.

Ses sistemi açıktı ve sürekli olarak Samsunspor Marşı çaldık. Çok güzel bir ortamdı gerçekten de; görmenizi isterdim.

Kerimbey'in dışında Aşağı Çinik'te bir sınıf ile Tekkeköy Cumhuriyet İlkokulu ile Kutlukent Şabanoğlu İlkokuluna da verdik malzemelerden.

Gönlümüz elbetteki Samsun'un her yerinde, Çarşambasında, Termesinde, Kavak'ında, Havzasında da yapmayı istiyor bu organizasyonlardan lakin şu aşamada böyle bir şeye bizlerin kudreti yetmediği gibi kulübümüzün durumu da ortada.

Teoman Taş Derneğini kurarken, şöyle bir şey demiştik, "biz tabela derneği olmayacağız" Atakum'da M. Teoman Taş Samsunspor Parkını yaptırarak, 1.000 altın adam kampanyasına iki altın adam olarak katılarak, kan bağışı kampanyası yaparak ilk adımlarımızı atmıştık; devamı da olacak inşallah.

Ruhun şad, mekanın cennet olsun Timofte.

Keşke sen de görebilseydin, aramızda olabilseydin. O naif gülüşünle mikrofonu eline alır ve "İstanbul'un hazır başarılarının peşinden koşmak yerine şehrinin takımını tutanlara selam olsun" derdin belki...

Çok şey yaptık ardından ama acın dinmiyor be Timofte; Samsunsporluluğun amentüsü  :(

Sadece Samsunspor

emeği geçen herkese teşekkürler son yıllarda taraftarımız güzel haberlerle gündeme geliyor (kan bağışı,altın adam,malzeme dağıtım) artarak süreceğinden eminim

merkez

10 Eylül 2008, 23:30:49 #27 Son düzenlenme: 10 Eylül 2008, 23:37:19 merkez
 Öncelikle bu etkinliğin gerçekleşmesinde büyük desteği olan B&S GRUP yönetim kurulu Başkanı aynı zamanda da Sitemizin değerli yorumcularından Sn Tunç Güvenoğlu'na,Saadet Kitap evine ve bu organizasyonun her evresinde var olan ve  bu işe inanılmaz zaman harcayan güzel insan Samsuni'ye,malzemelerin dağıtım aşamasına gelmesi için kendi ofisinde çalışma arkadaşları ile bizzat emek harcayan Av.Sn.Erdem Eynel'e çok teşekkür ediyorum.

Bununla beraber, idman sonrası yorgun olmalarına rağmen orada bizlerle beraber olan,Hocamız Sn Hayrettin Gümüşdağ'a,futbolcu kardeşlerimiz Turgut,Volkan ve Mesut'a,Bizleri yalnız bırakmayan Samsunsporumuzun değerli yöneticisi Sn İsmail Özkan Bey'e de ayrıca teşekkür ediyoruz.

Teoman kardeşimin ruhu şad olsun,bu mübarek günlerde onun adına gerçekleştirdiğimiz böylesine anlamlı ve faydalı bir olaydan ötürü çok gururluyum.

Yönetim kurulu arkadaşlarımı ayakta alkışlıyorum,hep beraber elbirliği ile daha da güçlenerek bu şehre ve bu şehrin en büyük markasına Samsunspora hizmet etmeye devam edeceğiz.

Her şey Samsun için,Her şey Samsunspor için.

Kaya

Alıntı yapılan: kuzey55 - 10 Eylül 2008, 17:14:07
küçükken adnan musa ve clil bizim okula gelmişti.

bende yolspor da oynarken celil ve serkan idmanıza gelmişti çok sevinmiştim acayip hırs yapmıştım

alperen_55

Hakikaten güzel bir olay gerçekleştirilmiş.Emeği geçen güzel insanlara teşekkürler.Aslında yıllardır düşünmüşümdür ,niçin samsunspor yöneneticisi teknikdirektörünü ve yanında 2-3 tane futbolcusunu alarak samsun yada diğer ilçe okullarında organizasyonlar yapıp öğrencilere paneller düzenlenlenmiyor diye.İnşaallah bu bir başlangıç olur.