Aytaç Sulu

Başlatan Kaya, 12 Ocak 2019, 23:34:23

« önceki - sonraki »

ea55

Dün ki maçta olmalıydı. Bundesligada hava toplarından bir sezon da 8 gol atabilen adam Doldur boşalt oyununda olmalıydı arkadaş...

Sadece Samsunspor

Irfan buz da Alman altyapili oldugu icin bence Aytac i cok iyi kullanacaktir

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 09 Temmuz 2019, 13:53:29
Irfan buz da Alman altyapili oldugu icin bence Aytac i cok iyi kullanacaktir

Takim kaptani da olmus

55_OrHaN_55

Bence harika oynadı, İnşallah böyle devam eder.

ata55

Gümüşhane maçında muhteşem oynadı. Devam kaptan.

mehmet yılmaz

Yalçın ile iyi bir ikili oldular. Daim olması dileğiyle.

ea55

Aytaçı değerlendirmek için Manisa maçını beklemek lazım. Rakipler çok zayıftı. Aytaç'ın bana göre pozisyon bilgisi malesef çok zayıf.İlk ciddi rakipte sıkıntı yaratacağını düşünüyorum. Erkam-Yalçın ikilisi daha verimli olacaktır.

Kaya

@ea55 Aslında tam tersi bence, pozisyon bilgisi çok yüksek ama malesef çok ağır. Çok iyi bir kamp sezonu geçirse dahi fiziksel yapısı gereği çabukluk kazanamıyor. İlk müdahaleler ve sezgisi olmasa kısa mesafedeki ağırlığı da eklendiğinde çekilmez bir oyuncu olurdu.

ngonge

Devre arasında gönderilmeli. Zaten Ertuğrul'un belirli bir revizyona gideceğini düşünüyorum. Beklemediğimiz isimleri de yollayabilir.

emrealtinsk

Seni bize kim çaktıysa büyük insanmış harbiden

Mert

26 Kasım 2019, 23:11:22 #40 Son düzenlenme: 26 Kasım 2019, 23:16:00 Mert
İnsanlık,karakter olarak iyi biri olabilirsin fakat sen avrupaya geri dön kardeşim.

muzaffer4

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 03 Şubat 2019, 19:00:28Yanındakilerle bi alakası olduğunu düşünmüyorum. 2 metre ötedeki adama bile düzgün pas atamıyor. Hamle hareketlerini bile zamanın da yapamiyodu. Ağır olusuna bi şey dahi demiyorum. Ayrıca fiziği bir stoper için tartışılır halde.

Ne bu, ne Nuri ne de Şahin. Sancaktepedeki Bonus kafalı adamı alsaydık bunları cebimden çıkartırdı. Kapı gibiydi adam.

Abi keşke başka birşey isteseymişsin

Shane_Falco

Alıntı yapılan: muzaffer4 - 27 Aralık 2019, 12:11:14Abi keşke başka birşey isteseymişsin

Valla hocam kaliteli adam kendini hemen belli ediyordu sahada zaten :)

Aytaç benim için bir hayal kırıklığı olmadı. Zaten kendisini 2 kere izleyen insan bir çok şeyinin eksik olduğunu görür. Benim asıl anlamadığım bu adam nasıl yıllarca Bundesliga ve Bundesliga 2'de oynayabildi.

Stoper

Samsunspor, Aytaç Sulu ile vedalaştı

Samsunspor'da bir süredir devam eden Aytaç Sulu krizi noktalandı. Gurbetçi futbolcu ile sözleşme karşılıklı olarak feshedildi.

Samsunspor bir süredir sıkıntı yaşadığı Aytaç Sulu krizini mutlu sonla noktaladı.

Samsunspor Genel Menajeri Mustafa Aztopal ve Teknik Menejer Yücel Uyar gurbetçi futbolcu ile son bir görüşme yaparak anlaşma sağladı. Aytuç Sulu'ya geçmiş alacakları ödendi ve karşılıklı anlaşarak sözleşmesi feshedildi. Aytaç Sulu, Almanya'ya döndü.

İlhan Demircioğlu
http://www.habergazetesi.com.tr/haber/5667563/samsunspor-aytac-sulu-ile-vedalasti

ea55

O değilde Aytaç'ı ne bastılar be