BankAsya Birinci Lig 8.Hafta | Tavşanlı Linyitspor-Samsunspor'umuz: 1-1

Başlatan Cagdas Ünver, 09 Ekim 2010, 02:00:56

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: celebi - 14 Ekim 2010, 23:10:39
1       0      2
2,80 3,00 1,95 

oranlar fena değil

hayda...
ne işin var birader senin iddiayla, kumarla?  8) :o

celebi

benim işim yok şükür . sadece iddia oranları az çok hangi takımın yenebileceği hususnda fikir veriyor oranları ile ;)

Mustee13

Karşılaşmanın hakemi Mesut Çarık. Eskişehir bölgesinden Üst Klasman Hakemi.

Daha önce görev aldığı Samsunspor maçları :

ÇANKIRI BLD.SPOR  4-6  SAMSUNSPOR     3 Eylül 2008    Hakem                 Fortis Türkiye Kupası

ELAZIĞSPOR          1-2  SAMSUNSPOR     9 Mart 2008    Dördüncü Hakem    Bank Asya 1. Lig

SAMSUNSPOR        1-3  KARTALSPOR     18 Kasım 2007   Hakem                 Bank Asya 1. Lig

Samsun55ramazaN

salihcakir

tavşanlı'da bir hoca arkadaşım var. kendisi de oralı zaten. kemikleşmiş aksi bir taraftar grupları olduğundan bahsetti. Bir problem yaşanacağını düşünmüyorum gerçi!

celebi

neşteri söylüyordur salihim arkadaşın muhtemelen.sorun olacğını bende zannetmiyorum gerçi ama kütahya tavşanlı arasıonda 45 45,5 muhabbetleri var genelde kütahyalılar rakip taraftarı destekliyorlarmış altay maçında destekledikleri için olaylar çıkmıştı. bizim kütahyalılarla zaten işimiz olmaz.

kaptan 55

cenk büyük ihtimalle tavşanlı deplasmanındada yok.

King Of The North

Alıntı yapılan: samsuni - 14 Ekim 2010, 23:13:18
2. Lige yükselme maçlarıydı Kütahyaspor'un katıldığı. Dediğin gibi finalde Amasyaspor'a yenilmişlerdi. Hatta İbrahim Üzülmez de Amasyaspor'da oynuyordu. Kütahya'nın ilk maçı Batman Petrolspor'laydı ve 3-2 kazanmıştı. O maçta 5 kişi Kütahya taraftarı rolü yapmıştık. Hatta onunla ilgili bir anımı da paylaşmıştım geçmişte bu forumda, epeyce gülmüştük. :)

Kütahya'nın faal bir tribün grubu var mı bilmiyorum ama biz zaten epeyce sağlam gidiyoruz oraya. İnşallah maçı da alacak takımımız ve iyi bir haftasonu olacak bizler için.

o maçta üniversiteden arkadaşlar yüzünden ben de Kütahyayı desteklemek zorunda kalmıştım, bir de Kadıköysporla problemler yüzünden,  belediye evleri kale arkası tarafında ama amasya taraftarı 10 bin vardı herhalde ;D

Burak

1       0      2
2,80 3,00 1,95 

oranlar fena değil

hemde çok güzel oran :) yanına 3 güzel maç daha ekledikmi tadından yenmez  :P

emre

1       0      2
2,80 3,00 1,95 

oranlar fena değil
Alıntı yapılan: samsuni - 14 Ekim 2010, 23:14:01
hayda...
ne işin var kardeşim senin iddiayla, kumarla?  8) :o

Alıntı yapılan: Burak - 15 Ekim 2010, 10:23:27
hemde çok güzel oran :) yanına 3 güzel maç daha ekledikmi tadından yenmez  :P

ahanda vatandaşı kumara yöneltmekten, kumarı cazip birşeymiş gibi göstermekten ve iddia'nın reklamını yapmaktan yedin günahları çelebi reiss..  :D

seckin55

Alıntı yapılan: kaptan 55 - 15 Ekim 2010, 09:08:36
cenk büyük ihtimalle tavşanlı deplasmanındada yok.
Cenk ve Jonathan Kütahya' ya götürülmemiş. >:( >:( >:(

babasamsunlu

Hadi Cenki anladık papazlık yapıyor bu Jonathan damı papaz ... bi problem varsa açıklayın bizde bilelim..turşu suratlılar  >:( >:( >:( >:(

berusa55

Şimdi hoca Cenk'le inat yapmıyor değil mi? Yedeğe bile almıyorsun bu ne iş anlamadık! >:(

Cenk defteri çoktan kapanmış Kalpar Samsunspor'umuzda devam ettiği sürece... Bekleyip göreceğiz artık  :(

Ollivanders

Bu olayda da bilmedigimiz cok sey vardır. susun bakalım konusmayın teknik heyet hakkında. Konusunca samsunsporun iyiligini istemeyen bilmem neler diye damga yiyoruz >:( >:( >:(

Ollivanders

Jonathanın baslıgında yazdıgım gibi " Testere  filmi gibi oldu bu iş.Basroldeki Huseyin Kalpar  bir yere cenki ayagından , anılı boynundan , jonathanı aşil tendonundan baglamıs . Ne yapsalar oynayamayacaklarmıs gibi . "