Teknik Direktör - Hüseyin Kalpar

Başlatan Sioux, 28 Ekim 2009, 16:59:38

« önceki - sonraki »

Desiqner

Sen istifa edecek kadar yüreklimisin bilmiyorumda yöneticiler sana yol verecek kadar yüreklidir umarım...

mimar55

Bundan sonra doğanın cezası bitince her mac 11 de görmek istiyoruz o kadar kalpar

yirmiuc

Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 30 Kasım 2013, 20:14:26
Hani, şu sürekli salladığın, hırsızlıkla, arsızlıkla suçladığın Uyanık mı?  :-X

Mevzuya dönersek, keşke hoca da bizim izlediğimiz gibi izleseydi, hiç bir şey yapamasaydı bizim gibi belki berabere biterdi o vakit. Bir de sadece Arif Şahin hamlesiyle bile 6 tane sarı kartlı oyuncusu olan rakipten en az iki oyuncu daha atılırdı oyundan.

İsmail Uyanik donemi benim yukarida yazdigim ozelliklerin neredeyse tamamina  (Samsunluluk, yureklilik, mertlik ,haksizliklar karsisinda masaya yumrugunu vurabilme vs.) sahip bir donemdir.

Rekor bonservis bedellerine ragmen ortaya cikan borclar ve kendi yoneticilerinin yaptigi iddialar dolayisiyla saibelidir. Sallamak dediginiz bunlar.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

red_white

tü utanmaz karaktersiz haysiyetsiz sen hala açıklamamı yapıyorsun? Onurunla istifa edemedinmi he?

mehmet yılmaz

Yürekli, Samsunlu, mert ama dolandırıcı, hırsız, şaibeli(!) yani...
Sonra biz onu sevenler, aslında uçmayan şeyhi uçuran müritleriz.
Hım.. Bu da iyiymiş..

İsmail Başkan çıtayı yüksek tutmuş, farklı bir adamdır. Kimse yeni bir İsmail Başkan tepkileri beklemesin. Bunları yapabilecek o süreçteki tek adam Kazım Yılmaz'dı. ( Özellikle ekonomik bağımsızlığı nedeniyle ) Ancak o da bıraktı, devam etmedi maalesef.

yirmiuc

Gerektiginde takimi ligden cekebilecegini soyleyebilecek kadar yurekliydi , Erman'in bonservisi icin sadece sozle anlasacak kadar Mert'ti ( bjk o bonservisi odemedi).  vs.
Saibeli olmasinin nedenini de yazdim.  
Dolandirici , arsiz vs. gibi bir beyanim oldugunu sanmiyorum.

Kazim yilmaz hakkindaki gorusune katiliyorum. Sahip oldugu maddi guc dolayisiyla cok guzel seylere imza atabilirdi , kacmayi tercih etti.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: yirmiuc - 30 Kasım 2013, 20:39:21
Gerektiginde takimi ligden cekebilecegini soyleyebilecek kadar yurekliydi , Erman'in bonservisi icin sadece sozle anlasacak kadar Mert'ti ( bjk o bonservisi odemedi).  vs.
Saibeli olmasinin nedenini de yazdim. 
Dolandirici , arsiz vs. gibi bir beyanim oldugunu sanmiyorum.

Kazim yilmaz hakkindaki gorusune katiliyorum. Sahip oldugu maddi guc dolayisiyla cok guzel seylere imza atabilirdi , kacmayi tercih etti.

bence kaçmadıda biraz kaçırıldı gibime geliyor neyse eskileri açmaya gerek yok. kazım yılmazın yanındaki futbol bildiğini söyleyenler yüzünden o sene lig düştük. adam kim istendiyse aldı gekası getirdi ts deplasmanında taraftarına sahip çıktı ama kaçtımı kaçırıldı mı ??

Gorkem

kalpar hoca senin stilin bu takım 10-0 önede geçse rahat bir maç izleyemez sayende taraftar

lato

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 30 Kasım 2013, 20:49:56
bence kaçmadıda biraz kaçırıldı gibime geliyor neyse eskileri açmaya gerek yok. kazım yılmazın yanındaki futbol bildiğini söyleyenler yüzünden o sene lig düştük. adam kim istendiyse aldı gekası getirdi ts deplasmanında taraftarına sahip çıktı ama kaçtımı kaçırıldı mı ??

Kazım Yılmaz'a ben de çok kızdım küfrettim ama bugün kulübe çöreklenen siyasileri görünce adamı gördüğüm yerde af dileyesim geliyor. Zamanında Hasbi Menteşoğlu'nu iş hayatında zora sokanlar Kazım Yılmaz'a da aynı şeyi uyguladı sanırım. Kazım Yılmaz zamanında adını bile anmadığımız Suat abimiz kurtardı bizi

Berat Dere

Hüseyin kalpar icin sozüm ılk devre sonunda olacak.Mersin macından Ders  cıkaracaklarını düşünüyorum.Bu son 4mactan 10 puan alacak ıns

ngonge

İstifa etsin de yerine kim gelsin? Futbolcular maçı bırakmış kenarda kim olduğunun pek önemi yok bence.

cembaba

Alıntı yapılan: ngonge - 30 Kasım 2013, 23:14:26
İstifa etsin de yerine kim gelsin? Futbolcular maçı bırakmış kenarda kim olduğunun pek önemi yok bence.

FaTiH_HaN

gitsin de kim gelirse gelsin, hoca dediğin oyunculara maçı bıraktırmayacak, tek suçlu benim diyor da, cezasını biz çekiyoruz. Maç çıkışı elma yiye yiye dönmüştür yine.

yirmiuc

Teknik Direktör'üm falan deme kendine..

red_white

14 haftadır ortada bir sistemimiz bile yok be.  21 puan tamamen Samsunspor markasının armasının taraftarının birazda şansın yanımızda olmasıyla kazanılmıştır. Sen bir hoca olarak ne zaman katkı vereceksin söylermisin? 3-0 öndesin hala yaptığın ve yapamadığım değişikliklerle devre arasında takımı geriye çekmenle bir şehirin hayalleriyle üstünüe üstlük onuruyla gururuyla oynadın!! Kazansak şehir şampiyonluk havasına girip Ordu maçının biletlerini önceden bitirecekti.  Biz belki bu senede süper lige çıkabiliriz ancak senin yüzünden tarihimize unutulmayacak bir yenilgi yazdırdın.   Suçlu benim demekle suçu kabulleniyorsan gereğinide yap defol git!!!