Teknik Direktör - Hüseyin Kalpar

Başlatan Sioux, 28 Ekim 2009, 16:59:38

« önceki - sonraki »

minci

binikalamadım

teşekkürler hocam

dilaver'i çıkarıp bize 3 puan verdiğin için

lucarelli

Kalpar aynı kalpar. Maçı okumak yerine, belirli dakikalar için kafasında daha önce tasarladığı değişiklikleri yapıyor. Dilaver çıkınca oh dedim, bir de şu fransız forveti de çıkararak gol yollarınıdaki etkinliklerini iyice azalttı. Kalparın ömrü pek uzun olmaz Gözgöz'de

Ollivanders

Seviyoruz seni seviyoruz. Şampiyon yap bizi :))))

babasamsunlu

adam dilaveri çıkarttı ya la :):)
maçın en hırslısı dilaverdi aliağa belediye spor gücü adına :)

Serkan

Kalparıda ****** et Saldır SAMSUNUMMMMMMMMMMMMMMM

celebi

Yine he zamanki gibi acayip sesi gliyordu

Nuri Asan

biz bu adamla nasil sampiyon olmusuz eyvallah kalpar ilk galibiyet guzeldi

Gorkem

beşnumara

Şuan sitenin seviyesini bozmamak için yazamıyorum bazı sıfatlarını ama senin koşmuyor diye gönderdiğin anıl tasdemir fener maçının en çok koşan adamı 11362 metre ile.üstelik fenerde mehmet topal gibi adam varken akhisarın 10 numara oyuncusu ve senin koşmuyor dediğin adam.Allah diyorum başka bir şey demiyorum.

emre

Başlığı hortlatmanın zamanı geliyor yavaştan. Şaka bir yana 1. sayfadan itibaren bir göz gezdirdim hafızamı tazeleyim diye. Hayal kırıklığı ile başlayan sonra herkesin pozitif baktığı ve daha sonra oyuncu tercihleri, oyuncu değişiklikleri ile herkesi bıktırmış bir hoca. Bu arada İlhan Ummak'ı okudum ara sayfalarda okumaz olaydım.

Velhasıl 2 sene önceden farkımız yok. Tonla borç, 1.lig ve Kalpar... Daha çok çok erken ama bu sene ne düşmeye ne çıkmaya oynamayacağımızı, orta sıralarda geçireceğimizi hissediyorum.

Lusage

Alıntı yapılan: emre - 16 Haziran 2013, 21:59:49Daha çok çok erken ama bu sene ne düşmeye ne çıkmaya oynamayacağımızı, orta sıralarda geçireceğimizi hissediyorum.

Orası kesin zaten. Şöyle bir düşen takımların kadrosuna Şanlıurfanın transferler hamlelerine bakınca yine bize hüsran var gibi görünüyor.. Ha PTT 1. Lig'de kadro değil sahada en fazla ter akıtan kazanır o ayrı ama Sir Üseyin varken umutsuzluk diz boyu maalesef..  :(

Akyol

altunay

Komisyoncu sahnede bekleyip gorcez kacinci hafta istifa etcek ;)

AllydeenleaR

Hüseyin kalparın gelişi konusunda oldukça karamsarım, 7 hafta ömür biçiyorum. :(

Hayırlısı olsun.