Teknik Direktör - Hüseyin Kalpar

Başlatan Sioux, 28 Ekim 2009, 16:59:38

« önceki - sonraki »

GökhanÇağlar

herşeye ragmen teşekkürler hoca..bu takımı şampiyon yapmak sana kısmet oldu..
seneye de beraber olacagız büyük ihtimal..

Uğur Yıldız

yönetimin yaptığı kutlamadan sonraki gün kalparla devam edilmicek gibi konular konuşulmuş dediler :O

erkutdem55

Bence bu durumda Kalpar'ı sorguluyor olmaları bile takımımız adına çok olumlu bir gelişme.

Mert

Tebrikler Hüseyin Kalpar.Seneye de devam edilmesi gerektiği kanaatindeyim.

sadece55

Aslında Süper Lig için daha iyi olabilir.Çünkü Kontrayı seven bir hoca Hüseyin hoca

Burak

Valla Hüseyin Hoca bir takımı şampiyon yapmaktan çok ligde kalmayı daha iyi bilen bir hoca bizi de az kıvrandırmadı bazı maçlarda. Avrupa Ligleri'nin en az gol yiyen takımlarından biriyiz sanırım. Samsun Spor Magazin dergisinde yazıyordu Porto'tan sonra ikinci en az golü biz yemişiz liglerde

özkan

Portonun Falcao'su varsa,bizimde Zen Zen Zenkeeeekemiz var  :D

s_uzunkaya

Alıntı yapılan: Burak - 03 Mayıs 2011, 09:30:04
Valla Hüseyin Hoca bir takımı şampiyon yapmaktan çok ligde kalmayı daha iyi bilen bir hoca bizi de az kıvrandırmadı bazı maçlarda. Avrupa Ligleri'nin en az gol yiyen takımlarından biriyiz sanırım. Samsun Spor Magazin dergisinde yazıyordu Porto'tan sonra ikinci en az golü biz yemişiz liglerde

o zaman portonun kalecisini alalım. ahmete iyi yedek olur ;)

jean

hoca kesinlikle kalmali bence hakkini vermek lazim bizi lige cikardi yollamak olmaz

brigand

valla çok eleştirdim. varsa bi payı helal olsun.ama ben neredeyse her maçta saç baş yoldum. bir kaç maç dışında gerekli olan hatta normal olan hamleleride yapamadı bence. süper lig için gerekli adrenaline,heyecana ve gerekli hocalık yeteneklerine sahip oldugunu düşünmüyorum. 

isa55

Hocaya teşekkür edip yolları ayırmalı. Bu sezon oynadığımız futbol genel olarak şampiyon olan takıma hiç yakışmadı. Mutlu olduk ama futbol için aynı şeyi söyleyemem. Süper ligdeki takımlar taş gibi,bu şekilde oynarsak(ki öyle olacak, hoca aynı hoca) tutunamayız.

kuzey55

şampiyonluk kutlamalarında bile sitem etmekten geri kalmadı.süper ligde başarılı olacağına hiç inanmıyorum.ama kaşarlaşmış hocalara tercih ederim.

mehmet yılmaz

Tutup da bir Samet aybaba'yı, bir Bülent Korkmaz'ı getireceklerse yerine kesinlikle kalmalı Kalpar.
Ama benim hayalimdeki teknik direktör kesinlikle Abdullah Avcı'dır. Bir şekilde ikna edilebilir.

beşnumara

Abi eğer ikna edebileceksek ne duruyoruz.Sen daha iyi bilirsin nasıl ikna edebiliriz?

ahmetsefa55

aynen mailse mail haberse haber ne yapılabıleceksek yapalım.biz elimizden geleni yapalımda gerisi yönetime ve abdullah hocaya kalmış  ;)