Teknik Direktör - Hüseyin Kalpar

Başlatan Sioux, 28 Ekim 2009, 16:59:38

« önceki - sonraki »

5trawberry

Bu takımın bu kadar yol katetmesinde, kuşkusuz futbolcuların etkisi büyük.
Zenke,Agbetu gibi sonuca direk etki edecek adamlar ve, Ahmet Kemal gibi skoru korumada üst düzey olan oyuncuların varlığı başarıya direk etki eden etmenler.

Fakat; Hüseyin Kalpar'da geçen seneden beridir, takımın iskeletini zihniyetini geliştirdi. Kimi maçlarda kararlarını onaylamadık ama süreç Hüseyin Hoca'yı haklı çıkardı. Bugün mesela 10 kişi kalan bir takıma karşı, ortasahadan adam alıp defansa yönelik oynamak bir riskti. Bu kararı aldı ve haklı çıktı. Hücuma yönelik oyunu devam ettirsek belki de 3-0 gibinet skor alabilirdik.

Takımımız süper lige çıkarsa ki, mucize olmazsa çıktı. Abdullah Avcı'nın takımın başına gelmesini isterim. Lakin; Anadolu kaşarı teknik adamlar veya yabancı bi hoca gelecekse, Hüseyin Hocaya çok büyük haksızlık ve ayıp olur. Gönderilmesini doğru bulmam.

Gökberk55

bu saatten sonra bence hepimizin kendisine bir özür borcu var,bize göre hataları oldu ama işin uzmanı o ve bizi getirdiği noktada ortada küme mücadelesinden süper lige,kendisine saygılarımı sunuyorum...

s_uzunkaya

kalparın teknik taktik oyun okuyuşu yani kısacası antrenörlüğünü bilmem zaten işimde değildir haddimi aşıp yanlış yapıyor demem ama bildiğim ve gördüğüm tek şey var 5 senedir at koşturulan takımda disipilini sağlamayı başardı ve samsunporun ağırlığını tüm futbolculara kabul ettirdi. bencede değişmeli kalpar, misyonunu tamamladı ve bunu yaparkende çok yıprandı, yıpratıldı. tebrik ediyorum hüseyin hocayı, başta onun sayesinde süperligdeyiz. teşekkürler KALPAR  >l<

Ayberk

Bence Kalpar, takımın hedefleri doğrultusunda kendini de ona göre geliştiriyor. Geçen sene takımı ligde tutmak için geldi, başardı. Bu sene Süper Lig için geldi, başaracak büyük ihtimal. Süper Lig'de amacımız kümede kalmak olursa başarır mı, belki. Ama 2 sene sonra bu takımı Avrupa'ya götür be hoca denilirse şayet, ben böyle birşey yapabileceğini düşünmüyorum. Geldiğimiz noktada başarılı evet, şuanda bulunduğumuz yerden Avrupa diye atıp tutmak da abes zaten, ama misal işte bu.(Kaldı ki, çıkınca kesinlikle alt sıralarda olmamalıyız)

Hoca devam etmeli mi derseniz, bence lige Kalpar'la başlanmalı. Birçoğunuza saçma gelecek biliyorum ama ben böyle düşünüyorum.
Alıntı yapılan: 5trawberry - 09 Nisan 2011, 17:55:29
Lakin; Anadolu kaşarı teknik adamlar veya yabancı bi hoca gelecekse, Hüseyin Hocaya çok büyük haksızlık ve ayıp olur. Gönderilmesini doğru bulmam.

Ve buna da sonuna kadar katılıyorum. Takımı Ziya Doğan'a, Samet Aybaba'ya teslim edeceğimize, büyük paralar dökeceğimize, Kalpar'la başlamak en isabetlisi olur bence. Takım iskeletini çok bozmadan devam edilmeli, baktık olmuyor, 10. haftada ver biletini. Zaman gösterecek bakalım... Ama biz ne dersek diyelim, seneye bu takımın başında sezona başlayacak bence, eminim!

kumköylü ahmet

zaten kalparla baslariz ama isde ozamanlardaki gidisaata gore hareket edilir diye dusunuyorum.

Kaya

Hiçbir SAMSUNSPOR taraftarının teknik direktöre özür borcu yoktur..Artılarını eksilerini sıralamayalım bu güzel günlerde..İnanmışlık,muhteşem taraftar desteği ve saha içi bireysel yetenekler ile sonuca gittik ve birçok maçta da taktisyen hataları sonucu kanser olduk..

kumköylü ahmet

zaten Biz Buyuk tarafdar Teknik direktorumuzden once Hedefi Belirlemisdi Kalpar Hocamiz Bunun Gecde Olsa Farkina Vardi.

5samsunlu5506

kalpar hocanın daha sırtı  yere gelmez bizi şampiyon yapsın eğer giderse seneye süper lig hayali kuran takımların hoca listesinde 1 numarayı alır

eren55

Bizimle Süper Lig'e çıktıktan sonra Bank Asya'ya tenezzül etmez.Başka bir Süper Lig takımına gider en kötü.

CurvaSs

10 Nisan 2011, 04:03:23 #729 Son düzenlenme: 10 Nisan 2011, 04:46:06 curvasmurfs
hoca hoca hoca, hep kalpar'dan konuşmak, eleştirmek mantıksız gibime geliyor. ikinci yarı başlamadan önce giden oyuncular için, katkı verebilirlerdi, ama gitmeleri iyi oldu demiştim. hee o oyuncuların yerine iyi adamlar geldi mi? belki ufuk.. şonuç olarak; kalpar'ın takımda bi' ağırlığı oldu. bu da oyuncular üzerinde olumlu yansıdı. (ya da bana öyle geliyor)

yaptığı bazı değişiklikler, taktik anlayış farklılıkları sorun yaratıyor. yani maç içinde skor kötü durumda iken, bizi kanser edebiliyor. çoğu eleştirimizde haklıyız, ama denizli'de tribünlere gelip yumruk sallarken gördüğüm kalpar, harbiden beni mutlu etti. takım kazanınca, aşırı mutlu bi' hale bürünüyor. belki de, samsunspor'umuzla biz çok içli dışlıyız, her konuyu tartışıyoruz, bu yüzden eksiklerini veya bize göre eksik olduğunu düşündüğümüz yerlerini çok iyi biliyoruz. ama şöyle bir şey var ki; normal profilde olan taraftarlar ciddi anlamda kalpar'ı seviyor.

bilmiyorum, anadolu kaşarı terimi geçmiş yukarıdaki mesajlarda, kesinlikle hak veriyorum. öyle hocalar geleceğine kalpar ile devam edilmeli. ama abdullah avcı'yı alsak bile, takımın iskeletini bozmamamız lazım. bana göre ahmet, orhan, kemal, adem, murat, hakan, zenke, agbetu, ufuk, bu takımda kesin kalmalı. bazıları yedek beklese bile iskeleti bozmadan yol almamız lazım. -ki bu adamları en iyi tanıyan hoca, kim ne derse desin kalpar'dır.

hakkımızda hayırlısı, ne diyeyim.

Gökberk55

Kalpar yenince çok mutlu oluyor,o suratındaki gülme ifadeside kendisine çok yakışıyor,inş hep gülersin hocam

Ollivanders

Saçma sapan değişiklikleri ile bizi yakmasın başka birşey istemiyorum.

Ayberk

Alıntı yapılan: Serpico55 - 10 Nisan 2011, 15:10:40
Saçma sapan değişiklikleri ile bizi yakmasın başka birşey istemiyorum.

Kesinlikle, oyuncu değiştirmeden önce biraz daha düşünmeli. Artık saçma değişiklikler yapmamalı. Özellikle giresun maçı tam bir fiyaskoydu. Bir de oyuncularla tartışmasın, kişisel problem yaşamasın yeter. Bunları becerebilirse, bence de özünde iyi bir insan :D :)

emre 55

açık söylemek gerekirse kalpar hocaya bende çok kızıyordum ama neticede şampiyonluğa oynayan bi takımız ve bunda en büyük pay sahibi olanlardan biride kalpar hocadır hatalarıda olsa bize bu günleri yaşattığı için hocamıza teşekkür etmeliyiz

hacettepeli

rakip 10 kişiyken kenan ı almanı pek anlayamadım çok garanticisin hoca.  bazen geriye çekilirken rakibe top yapma imkanı verilince ters de tepebiliyor. neyseki şanslıyız.