Teknik Direktör - Hüseyin Kalpar

Başlatan Sioux, 28 Ekim 2009, 16:59:38

« önceki - sonraki »

selahattin55

zaman kalparı haklı çıkardı.sonuçta lideriz diyecek bir şey yok.şampiyon olalım bu sene çıkalım süperlige koyalım önümüze gelene.

cembaba

Bu zamana kadar taraftarın Hüseyin Kalpar dediğini duymamıştım. Bu maç da haklı olarak, "Kalpar" sesleri yükseldi. Bence son 3 maçtır takımı bozmayarak, bizi krize sokmayarak daha mantıklı işler yapabiliyor. Bu zamana kadar neredeydin be adam? Eleştirdiğimiz gibi takdir de edeceğiz tabii ki. Tebrikler!

Stoper

Sonuna Kadar 55

aslında bu hoca erken gelse belki şimdi süper ligde zevk almış olmak gerekir.

Ahmeti

Alıntı yapılan: Sonuna Kadar 55 - 06 Nisan 2011, 23:58:49
aslında bu hoca erken gelse belki şimdi süper ligde zevk almış olmak gerekir.

Dikkatini çekerim daha önce sahipsizlikten isyan ediyorduk unutmayalımki para varsa cepte herkes mutlu herkes samsunsporlu.

berusa55

GURBETÇİ AVINA ÇIKIYOR
07 Nisan 2011 / 13:20

Samsunspor'un tecrübeli teknik direktörü Hüseyin Kalpar, Cumartesi günü oynanacak Denizlispor karşılaşmasının ardından Almanya'ya gidecek. Burada bir süredir takip edilen gurbetçi oyuncuları canlı olarak izleyecek Kalpar, daha sonra Samsun'a dönecek

SENEYE DE KALPAR'LA DEVAM

Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar, Almanya yolcusu. Ligde Cumartesi günü deplasmanda oynanacak Denizlispor karşılaşması sonrasında büyük olasılıkla Almanya'ya gidecek tecrübeli teknik adam burada bir süredir takip edilen gurbetçi futbolcuları canlı olarak izleyecek. Teknik Direktör Kalpar'ın, hafta içinde Samsun'a döneceği açıklandı.

DENİZLİ ZOR DEPLASMAN
Öte yandan dün kulüpte basın mensuplarıyla buluşan Kırmızı-Beyazlı ekibin Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar, "Samsunspor hedeflediği yolda emin adımlarla sağlıklı bir şekilde yürüyor. Her hafta birbirinden zor. Gerçekten zor takımlarla karşılaşacağız. Denizli maçı bizim için çok önemli. Bu maça iyi hazırlanıp, iyi sonuçla döndüğümüz takdirde avantajımız artacak" dedi.

http://www.dengegazetesi.com.tr/news_detail.php?id=55782

ŞİM-ŞEK-LER

bu sene şampiyon olalımda bakarız kalparın çaresine diyecem ama haksızlık yapmış olurmuyuz.

pitbul055

Kendisini çok eleştirdim ama gerçekten zaman kalparı haklı çıkardı.Maratona koşarak gelmesi güzeldi.

kumköylü ahmet

55. yasindaki Kalpar Samsunun Plakasiyla Eslesdi Tesadufe bakin Ben erdogan arikan samsundan iyi Aksamlar samsun hazir samsunspor hazir samsunsporlu tarafdarlarin atesi futbolculardan daha fazla :D

Ollivanders

Hay Allah'ım ya . Gelecek sezon Bank asya 1. lige dönüş desenize... >:(

eren55

Denizli'ye de yap bir ayar!Hazır düzelmişken bozulmasın aramız.

özkan

Sezon başında gol atamadığımız maçlar vardıya hani;maç sonu gittim yanına resmen öyle bir havaya girmişim ki bende ellerim yüzünde hocaya sadece dedim ki,sizden galibiyet değil,ruh istiyoruz istikrar istiyoruz,samsunsporluluk bilincini bu ruhsuzlara işleyin istiyoruz dedim,bakışları zaten bizde bunu yapmaya çalışıyoruz gibiydi.Tebrikler Kalpar !

**KaR6**

saçmaladı mı? kesinlikle.. ama kazandık ve kazanıyoruz 5 haftadır.. tarihe adı bizi şampiyon yapan teknik direktör olarak geçecek..

LisandroLopez

Elinden geldiğince iyi niyetli , Samsunspor ne kadar başarılı olursa o kadar mutlu oluyor eyvallah ama,
Süper lig için bence yetersiz bi teknik adam olur Samsunspor'umuzda.. Futbol bilgisi biraz sınırlı gibi..
Süper ligde işimiz pek kolay olmayabilir düşüncesindeyim.

davidsavage

Ne denilirse denilsin önemli olan 3 puandı aldık, başarılı hocamız sağolsun  >l< >l<