Teknik Direktör - Hüseyin Kalpar

Başlatan Sioux, 28 Ekim 2009, 16:59:38

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

KSK maçı sonrasında Hüseyin Kalpar'ın tribünlere çağırılması artık zamanı gelmiş bir davranıştı.
Hatalarına rağmen bugünkü tabloda onun da payı büyük.

davidsavage

http://tvarsivi.com/player.php?y=20&z=2011-04-03%2021:01:00&paylasim&res=2011-04-03%2021:01

bu videoya var kısa da olsa elinde atkıyla oleyy çekiyor hocamız  >l< >l<  25.saniyeden sonra

zenke

tribünlere koşuşu müthişti :D ne zamandır bu anı bekliyormuş gibiydi.

Musti

Bu maç ile 50. maçına çıkmış oldu. Umarım 55. maçında şampiyonluğu garantilemiş oluruz.

FaTiH_HaN

Hüseyin Hoca artık tamamen şampiyonluk moduna girdi maraton tribününe oley çektirmesi çok güzeldi. 55 yaşında hep ciddi görmeye alıştığımız biri bile çocukçasına sevinebiliyor Samsunspor tribünleri ölüyü bile diriltir valla.

ugurozkan

04 Nisan 2011, 04:27:21 #695 Son düzenlenme: 04 Nisan 2011, 05:37:03 ugurozkan
bu sezon başında taktik bilgisini pek iyi bulmazdım. hala fikrimi değiştiremedi mesela billy'ye uygun bir taktik icat edemedi.
ama kadromuzda hocanın kafasına pek uygun değil. aziz'i saymazsak(hem formsuz hem de kafası rahat değil) hala sağ açığımız yok. dilaver'i denedi 43 dakika sabredebildi. murat'ı orada harcıyor, hem murat'ı mutsuz ediyor hem de sağ kolumuzu kırıyor. murat sağ açık değilim diye maç boyunca yırtınıyor. zenke'yi koysan oraya, savunmaya yardıma gelmez, hücumda ne yapacağını bilemezsin.

ksk maçında dizilişimiz şöyle oluverdi sağ açık sıkıntımızdan:

kalpar 4-5-1'in şu çeşidini istiyor, diyarbakır'da denedi ilk yarı, 43'te dilaver'i çıkarıp turgay'ı alarak ilk dizilişe döndü:

devre arasında aziz'e, murat'a, agbetu'ya güvenip sağ açık transferi istememiş olabilir. ama kalpar, hayatta üç yarım bile bir tam etmiyor öğrenmiş oldun.

Ollivanders

Dilaverin üzerinde durmalı bence.

Burak

Ambulans çarpıyordu az daha Kalpar ' a  :P

GökhanÇağlar

aman kalpar dikkat et kendine.. :D sen bize lazımsın..

captan_blue

başarılı bir hoca iyi gidiyor umarım böle davem eder

Gökberk55

şampiyon yap bizi cehennemde yak bizi....

Kaya

eren55

Tribünler kendisini ilk defa çağırdı diye biliyorum.Maratona bir koşması vardı akıllara zarar.Adam bunu bekliyormuş.Nihayet taraftarın gönlünü aldı taraftar da onu onurlandırdı.Dört bir taraftan tribüne çağırılınca nereye gideceğini şaşırdı.Kendisini çok eleştirdim yalan yok.Ama maraton tribüne öyle coşkulu koşuşunu görünce acaba hakkını mı yiyoruz adamın diye düşünmedim değil.Adam resmen hasretlik çekmiş.Her şey bir kenara teşekkürler Kalpar.Geç de olsa Samsunspor'umuz farkını ortaya koydu.Hele bir şampiyon yap bu takımı o zaman oturup sırf seni izleyeceğim.

twitter

Adana maçından öncede iyiydi, geldi selamladı falan ama sonuç güzel olmamıştı 

Sonuna Kadar 55