Teknik Direktör - Hüseyin Kalpar

Başlatan Sioux, 28 Ekim 2009, 16:59:38

« önceki - sonraki »

beşnumara

mehmet yılmaz

Baska baslıklarda yazmıştım ama arada kaynayıp gitmesin; benim bu adama hiç itimadım kalmadı artık. Buyurun bakalım, iki bomba daha...

AlıntıKalpar, Nuri Asan Tesisleri'nde Basın Sözcüsü Haluk Tan, Futbol Şube Sorumlusu Suat Çalık ile birlikte haftalık değerlendirme toplantısı düzenledi. Adanaspor ile geçen hafta oynanan maçın kendileri açısından çok önemli olduğuna dikkati çeken Kalpar, sahadan 3 puanla ayıldıkları için sevinçli olduğunu söyledi.

Bank Asya 1. Ligi'nde oynadıkları 5 maçta 8 puan topladıklarını hatırlatan Kalpar, ''5 maçtan maksimum almamız gereken 15 puandı. Biz 7 puan kaybettik. Ancak, şu an aldığımız veya alamadığımız puanlardan öte ligin sonunda ipi göğüslememiz daha önemli. Hedefimiz ligi ilk 6 içinde bitirmek. Koyduğumuz hedefi tutturabiliriz. Eğer Samsunspor ilk 6'ya kalamazsa o zaman kendimi başarısız olarak görürüm'' diye konuştu.

Takım ruhunu sahaya yansıttıkları zaman her maçta istedikleri sonucu alabileceklerini vurgulayan Kalpar, önümüzdeki iki hafta önce Tavşanlı Linyitspor, ardından da Giresunspor ile deplasmanda karşılaşacaklarını belirtti.

''Tavşanlı Linyit çok arzulu ve koşan bir takım'' diyen Kalpar, buradan alacakları puan veya puanların Giresunspor karşısına moralli çıkmalarını sağlayacağını ifade etti.

Böyle bir beyanat olabilir mi Allah aşkına? Hedefimiz ilk 2'den olmazsa playofftan Süper Lig demiyor da, ilk 6 diyor. Eee... 3. olduk ve playoffta elendik diyelim. Başarılı mı olacaksın yani? Yapma, etme Kalpar, yanındakiler seni ikaz etmiyor olabilir ama biz biliuoruz neyin başarı olup olmadığını?

Alıntı yapılan: seckin55 - 15 Ekim 2010, 11:04:03
Cenk ve Jonathan Kütahya' ya götürülmemiş. >:( >:( >:(

Bu senaryoyu Hayrettin Gümüşdağ - Serkan Aykut'ta da yaşamıştık.
Cenk'in de futbol hayatını bitirecekler.
Sonra da çıkıp, "ama Cenk'in de yanlışları oldu" diyecekler.
Benim gözümde Cenk'in yanlışı Kalpar'ın doğrusundan evladır!!!

İlk 6'ya giremezsrm başarısızım da demişti hazret!
Def ol git layn Kalpar!!!

babasamsunlu

git gide yandaşlarım artıyor  zuhahahahah zuhahahah haaaaaaaaaaahahahahahahha  ;D ;D ;D ;D

mehmet yılmaz

Ama bu artışta senin bir payın yok, tamamen Kalpar'ın eseri...  8)

babasamsunlu

:D :D nerden biliyorsun..belki etkiliyorum adamı :D :D

oguz_5528

Zenkeyi ilerde bırakarak ne yapmaya çalışıyor onu anlamış diilim kartal maçında olmadı adana maçında da ilk yarı aynısını yaptı,Deneme tahtası yaptı takımı inş.bu maçı alır,Alamazsa yol yakın

cem 55

sevimsiz suratsız kaprisli egoları olan degişik bi tip hiç sevmiyorum bu tipi insallah en yakın zamanda memleketine dönmen dilegiyle

red_white

Alıntı yapılan: cem 55 - 16 Ekim 2010, 08:17:10
sevimsiz suratsız kaprisli egoları olan degişik bi tip hiç sevmiyorum bu tipi insallah en yakın zamanda memleketine dönmen dilegiyle

salihcakir

Hüseyin Kalpar'ın Denge Gazetesinde yer alan demeci aşağıda. Son cümlesine dikkat çekmek istiyorum. Doğruya doğru atılan adımlar artıyor. Umarım nerede olduğunun, beklentilerin ne olduğunun farkına varmaya devam eder. Zira, kendisi doğru yaptığı şeylerin adedini arttıkça biz de onu alkışlamaya devam ederiz.  >l< >l<

"
ZOR BİR MAÇ
16 Ekim 2010 / 13:28
Kırmızı-Beyazlı ekibin Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar, TKİ Tavşanlı Linyitspor karşılaşmasının zor geçeceğini ancak kazanan tarafın Samsunspor olacağını dile getirdi
ÜÇ PUAN İSTİYORUZ
Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar, TKİ Tavşanlı Linyitspor karşılaşmasında hedeflerinin üç puan olduğunu söyledi. Ligde kolay rakibin olmadığını bir kez daha yenileyen Kırmızı-Beyazlı ekibin Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar, "Takım olarak iyi bir çalışma dönemi geçirdik. Futbolcularımızın moral ve motivasyonu üst düzeyde. Bir aksilik olmadığı taktirde Samsun'a güzel sonuçlarla döneceğimize inanıyorum" diye konuştu.

UMUT VERİCİ
Futbolcularının form grafiklerinin gelecek adına umut verici olduğunu da sözlerine ekleyen Kırmızı-Beyazlı ekibin Teknik Direktörü Kalpar, "Birbirinden zorlu maç haftalarına giriyoruz. Bu dönemde alacağımız puanlar bizi ligde çok iyi yerlere getirebilir. Bu düşünce ile planlarımızı yapıyoruz. Tavşanlı Linyitspor'u bir kez izleme şansını yakaladım. Rakibimiz çok koşan ve mücadeleci bir takım. Ama biz Samsunspor'uz ve kazanacağız" dedi.
"

Ertuğrul Sağlam

Kenan'ı kadroya almamak bu seneki en doğru hareketi....

beşnumara

Alıntı yapılan: 6 Ertuğrul Sağlam - 16 Ekim 2010, 16:49:48
Kenan'ı kadroya almamak bu seneki en doğru hareketi....
>l< >l<
nihayet.İnşaallah bu verdiği karar istikrarlı şekilde devam eder.Belli de olmaz haftaya giresun maçında kurtarıcı olarak oyuna alabilir  :(

celebi

brigand

senin zihniyetininde,seninde , o lanet gözlüklerininde taaa  .... bütün heyecanımızı aldın, oyuncularda hırstan eser bırakmadın, ne lanet birşeymişsin ya. bize lanet okutuyosun, günaha sokuyosun. defol git be ruhsuz herif. >:( >:( >:( >:(

red_white

maçtan yeni geldim .. karaktersiz kalpar onursuz haysiyetsizz eğer adam olsaydın istifa ederdinn.... Bizi şampiyonda yapsan benim gözümde bir hiçsin sen kimsinde taraftarınla dalga geçiyorsun.... cenk seninn   .... bilmem naptı kalpar açıkla?

brigand

hedefini kendi sınırlı kapasitesi dahilinde kuran, play - off diyen bir hocanın peşinden bu futbolcular nasıl gitsin, nasıl inanacaklar şampiyon olacaklarına. ????