Teknik Direktör - Hüseyin Kalpar

Başlatan Sioux, 28 Ekim 2009, 16:59:38

« önceki - sonraki »

**KaR6**

babasamsunlu

Alıntı yapılan: **KaR6** - 29 Eylül 2010, 22:25:55
biri özet geçsin bana son 5-6 mesajı :)

Mustafa şimdi şöyle oluyor kardeşim..Sen geliyorsun buraya..Hacıya gidiyoruz..Bi sardırıyoruz yetmiyor iki sardırıyoruz oda kesmiyor..En son Başkan o dönen şeyi komple satın alıyor başına geçiyoruz..Adam kesiyor döneri biz yiyoruz..Sonra mide fesadından geberip gidiyoruz :):)

mehmet yılmaz

Bence herşeyi forum yönetiminden beklemek yerine, istemden yazdığımızı düşündüğümü şeyleri kendimiz de silebiliriz...

Kalpar'a gelince, ilgili başlıkta çok yazdım zaten. Benim için bu saatten sonra onunla geçen her gün ziyandayız!

berusa55

29 Eylül 2010, 22:36:16 #348 Son düzenlenme: 29 Eylül 2010, 22:36:49 samsuni
Alıntı yapılan: samsuni - 29 Eylül 2010, 22:35:32
Benim için bu saatten sonra onunla geçen her gün ziyandayız!

babasamsunlu

Alıntı yapılan: samsuni - 29 Eylül 2010, 22:35:32
Bence herşeyi forum yönetiminden beklemek yerine, istemden yazdığımızı düşündüğümü şeyleri kendimiz de silebiliriz...

Kalpar'a gelince, ilgili başlıkta çok yazdım zaten. Benim için bu saatten sonra onunla geçen her gün ziyandayız!

Eyvallah hocam hoşgeldin..Nerdeydin :):)

Senin için Vatanı bitirdi diyolar..Var mı bi doğruluk payı :)

**KaR6**

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 29 Eylül 2010, 22:33:05
Mustafa şimdi şöyle oluyor kardeşim..Sen geliyorsun buraya..Hacıya gidiyoruz..Bi sardırıyoruz yetmiyor iki sardırıyoruz oda kesmiyor..En son Başkan o dönen şeyi komple satın alıyor başına geçiyoruz..Adam kesiyor döneri biz yiyoruz..Sonra mide fesadından geberip gidiyoruz :):)

inanç senin yazdıklarını okumadım, aklım burada kaldı çünkü, kusura bakma :)

akan abi, ayıp senin yaptıgın ama :(

bi de kalpar filan diyonuz, ne o, yeniyo mu? bırakın Allah aşkına, 2 hafta sonra zaten gidecek, yok gitmezse anlayın ki iyi yoldayız.. bekleyip göreceğiz işte, kim haklı kim değil..

Kadir ÇELEBİ

Alıntı yapılan: **KaR6** - 29 Eylül 2010, 22:38:03

2 hafta sonra zaten gidecek, yok gitmezse anlayın ki iyi yoldayız.. bekleyip göreceğiz b]

SametYılmaz55

düştüğümüzden beri en iyi kadroyu kurduk takımı teslim ettik ama zerre kadar katkın yok hoca.bir an önce gitmesi farz oldu artık yoksa treni kaçıracaz bu adam yüzünden :( :( :(

asoydass

idmanda verdiği cevabı okuduktan sonra kalparın gitmeyeceğini anladım otursun ona artistlik yapsın buna artistlik yapsın egosunu tatmin etsin böyle vasıfsız yöneticileride bulduktan sonra istediğini yapar bu adam bizde burda birbirimizi yeriz...!!

Akyol

02 Ekim 2010, 19:01:58 #354 Son düzenlenme: 02 Ekim 2010, 19:07:56 Akyol55
Alıntı yapılan: **KaR6** - 29 Eylül 2010, 22:38:03

bi de kalpar filan diyonuz, ne o, yeniyo mu? bırakın Allah aşkına, 2 hafta sonra zaten gidecek, yok gitmezse anlayın ki iyi yoldayız.. bekleyip göreceğiz işte, kim haklı kim değil..

Bu yoruma %100 katılıyorum. Geçen yıl Karabük teknik direktörünü bizimle 3-3 berabere kaldılar diye ağır eleştirmişlerdi. Örnek biraz abest olabilir ama zaman işte bakalım kimi haklı çıkartacak...

babasamsunlu

gozgoz yýlmaz

Eksiği yok fazlası var, hay maşallah breh breh breh...  >:(

alperen_55

Kalpara ,taraftar medya futbolcu hatta yönetim kral olmadığını hatırlattı .O da iyi biliyor ki ,en ufak hatasında abbas yolcu.Bundan sonra samsunda kalmak isrtiyorsa fantaziyi bırakacak ,formayı hak edene verecek.

alperen

beşnumara

Sen bize çok götülük yapıyon ama acısı çıkacak yakında >:(