Teknik Direktör - Hüseyin Kalpar

Başlatan Sioux, 28 Ekim 2009, 16:59:38

« önceki - sonraki »

FaTiH_HaN

bu kadroyla bu kadar oluyor illaki hoca hatalari da vardir ama hoca ne etsin savas 3 haftadir agzimiza scti yedek klubesinde zaten bise yok oyuna mudahele etme sansi yok kimi alacak yucel omur ejderi mi caner colaki mi messi sercani mi sec begen oynat :-\

Sercan

Alıntı yapılan: fatih_han55 - 29 Mart 2010, 14:15:35
bu kadroyla bu kadar oluyor illaki hoca hatalari da vardir ama hoca ne etsin savas 3 haftadir agzimiza scti yedek klubesinde zaten bise yok oyuna mudahele etme sansi yok kimi alacak yucel omur ejderi mi caner colaki mi messi sercani mi sec begen oynat :-\

babasamsunlu

Hocaya benim kızdığım tek mevki Orhan...Gerisinde yapacak pek fazla bir şey yok..Son haftalarda Savaşın bulduğu pozisyonları gole çevireceğine dağlara taşlara vurdu..Onlar olsaydı sağlam skorlar çıkardı..Ama bu hafta mücadeledeleden eser yoktu..

Nuri Asan

Eline malzeme verilse bu takımı şampiyon yapar.
Bu kadroya rağmen,sıkıntıya rağmen bunu gerçekleştirebilmekte başarı.Ver eline kadroyu bak nasıl şampiyon yapıyor.
Aslında sadece Hüseyin değil Yücel İldizde yapıyor gördüğünüz gibi hemde 6 hafta kala.
Anlayacağınız iş parada,birlik olmada,iyi yönetimde bitiyor.
Bknz:Kardemir,Buca,Adana

beşnumara

ben sana şimdiden by by hüseyin diyeyim.orhanla sana bir ömür boyu mutluluklar dilerim.seneye antep belediyede veya başka bir takımda başarılar.ısrarla gitmek istiyosun ve gitmek için takımda her şeyi yaptın.bir takım ancak bu kadar mutsuz olabilirdi.

papel

ya arkadaş 5 galibiyetten sonra 4 mağlubiyet ne demek ya çıldırdık ya
siz şampiyon olun biz istanbuluda yakarız !

Nuri Asan

Alıntı yapılan: papel - 02 Nisan 2010, 01:25:17
ya arkadaş 5 galibiyetten sonra 4 mağlubiyet ne demek ya çıldırdık ya
siz şampiyon olun biz istanbuluda yakarız !

Yakarız evelAllah...
hakemin Adanaya verdiği Adana maçı,kalemize 2 gere gelen 3 gol atan buca,Okanın yüzünden kaybettiğimiz giresun maçı...
4 mağlubiliyetin 3'ü bunlardı.
Kalpar bu takımı topladı bence,ondan daha iyisini kim yapacaktı?
Bnece sorun hocada değil.Bakın Y.İldiz bizi çalıştırdı,kaç hafta dayabildi,şu anda çalıştırdığı takıma bak 6 hafta kala şampiyon oldu.
Yani demek ortada bir usta var.Sen ustanın eline çimentoyu,malzemeyi,hatta ve hatta işçilerin yevmiyesini vermiyorsun,sonra o ustadan villa dikmesini istiyorsun bu olacak iş değil.
önce TEMELİNİ SAĞLAM ATACAKSIN,sonra malzemeyi vereceksin eline,işçilerin parasını günü geldiğinde vereceksin,patronla aranda hiç bir sorun kalmayacak ondan sonra villayı isteyeceksin.
Bu malzemeye,bu şartlara göre H.Kalpar elinden gelenin en iyisini yapmıştır.Adam bir enkaz devraldı.
Size şunu sormak istiyorum,Süper ligden düştüğümüz sezon Ankaragücü maçı,Gençlerbrliği maçını saymassak en son ne zaman biletler tükendi Samsun'da?Bunu bize yaşatan Kalpardı.

erkutdem55

Alıntı yapılan: Nuri Asan - 02 Nisan 2010, 16:39:51
Size şunu sormak istiyorum,Süper ligden düştüğümüz sezon Ankaragücü maçı,Gençlerbrliği maçını saymassak en son ne zaman biletler tükendi Samsun'da?Bunu bize yaşatan Kalpardı.

Güzel bir nokta yakalamışsınız.Oyuncu seçimlerini eleştirsek de oynanan futbol anlamında ciddi anlamda katkı sağladı.Taraftar da bunu gördüğü için stadı doldurdu.Ben bu hocaya güveniyorum.

papel

oyuncu değişikliklerinde hoca çok hata yapıyor maçların çoğunu bu yüzden kaybettik zaten

Dartagnan

evet hata yaptigini bende dusunuyorum.Hele hele kenani sokup ersini ortaya aldigini gordukten sonra bunu inkar etmek imkansiz.Ancak sunun farkina vardim.

Mac oynanirken "bu abdulazizden hic bir sey olmaz,Bunun yerine oktayi veya turgutu cekip forvete ademi veya caneri almasi lazim " dedigimi veya " bu orhani neden oynatiyor?Sezer neden oynamiyor? " dedigimi hatirliyorum.Ancak ertesi mac dedigimiz yapilinca mesela altay macinda  kendi kendime " abdulaziz oynasa ayri bi dert oynamasa ayri bi sıkıntı" dedim.Bu sadece abdulaziz icin gecerli degil.Savas ciksa adem veya caner girse,orhanin yerine sezer oynasa ayni seyleri soyleyecegimi biliyorum.Yani lafin kisasi  elimizde oyle adamlar var ki hic biri kafamizdaki mevkiyi fonksiyonu doldurmuyor.

Bence bu malzeme ile kalpar iyi toparladi.Ancak  her ne kadar toparlasada kabus gormeye devam.

YaşarDoğu

@Dartagnan

Hocanın elinde alternatifinin iyi olmaması öenmli faktör.Orhan konusuna gelince, Sezer i sen ortsahanın ortasında oynatırsan adma kaybolur.Ya sol aç.ık oynatacaksın yada sol bek.Bizim beğenmediğimiz Altaylı Mesut Çaycı bizim sağ beki koridor etti son maçta.Yani Sezer Orhanın yerine oynasa daha kabul görür.Ortasahada oynatırsan futbolucya küfür ettirirsin , misali Altay maçı.

babasamsunlu

Hüşeyin hoca bugün kü mağlubiyetin baş aktörüdür..Tek bir forvetin varken hiç mi kimseyi hazırlayamazsın kötü bir duruma karşı be adam..En uçta stanrfor mevkiinde Oktay la başlamak bence tam bir art niyettir.

Hocam kusura bakma ama nasıl doğrularını en yüksek sesle alkışladıysak bu yalnışlarınıda en yüksek sesle haykırırım..Bu maçın katlinin baş aktörü sensin... :( :( :(

Nuri Asan

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 11 Nisan 2010, 18:18:31
Hüşeyin hoca bugün kü mağlubiyetin baş aktörüdür..

he 1 puan,he mağlubiyet diyorsun :)

YaşarDoğu

İlhan ile nasıl bir münasebetin var bilmiyorum ama , sen ümitlerimi yitirmeme sebep olan adamsın

beşnumara

arkadaş hep söyledim yine söylüyorum: bu caner çolak messi de biz mi göremiyoruz.gökhan özkanın bundan ne eksiği var da o çocuğu A takıma almıyorsunuz oynatmıyorsunuz.ısrarla caner çolak diyorsunuz yaaa.fiziği ne kadar tatmin ediyor sizi