''Gekas İçin Pamuk Eller Cebe'' Kampanyası(taahhüt listesi)

Başlatan 55.hakan, 14 Aralık 2012, 15:09:49

« önceki - sonraki »

55.hakan

Arkadaşlar bildiğiniz gibi takımın gidişatına baktığımızda herkesin ortak görüşü artık transferde tombala çekme durumumuzun olmadığı nokta transferlere ihtiyacımızın olduğu görüşü mevcut.Yönetimin de nokta transfer yapacağı ve Gekas'ı da anlaşabilirsek transfer etmek istediğini biliyoruz.Ancak gelme maliyeti çok yüksek.Biz de hem bu konuda haber olursa Samsun halkı ve iş adamlarının dikkatını çekmek(zor ama)hem de bu transferi ne kadar istediğimizi göstermek için böyle bir kampanya başlatalım diyoruz.Sezon başlamadan üye ol üye kal kampanyasına 150 kişi katılarak yaklaşık 40.000 lira bir gelir kulübe katkı sağlamıştı.

Biz de şöyle yapalım diyoruz.Bir taahhüt listesi oluşturalım. Gekas gelirse en azından ilk taksidini biz ödeyelim.Gekas gelirse kaç euro verebilir herkes aşağıdaki listeye adını ve miktarı yazarak taahhüt etsin.Gekas geldiğinde de herkes taahhüt ettiği parayı kulübün belirlediği hesaba yatırır.Bu arada dünkü başlıktan ibaretle lato ve erkutdem isimlerini de yazdım.Miktarları karşısına yazarsanız sevinirim.Bu arada samsuni ile görüşüp onayını aldım ve başlığı tekrar güncelledim maraton başkanın aşağıdaki kızgın mesajlarını dikkate almayınız. :)

1-hakanelgün - 100euro
2-lato -
3-erkutdem -

maraton

ben çok gördüm sevgili dostum maalesef buraya yazıp toplamaya kalkınca para vermeyenleri.. hem ayrıca euro cinsinden toplayın çok toplamak istiyorsanız..

maraton

kuru kuruya yok.. hadi ilk yüz euroyu sen bana ulaştır.. hiç olmadı kulübe senin adına bağış yaparız..  :--*

maraton

söz bu sitede toplanan para kadar para da ben bulacağım..

55.hakan

Alıntı yapılan: maraton - 14 Aralık 2012, 15:33:21
kuru kuruya yok.. hadi ilk yüz euroyu sen bana ulaştır.. hiç olmadı kulübe senin adına bağış yaparız..  :--*
Tamam abi hesap numarası istedik kuru kuruya olmasın yazın hesap numarasını başlığa ilk ben yollayacağım.

beşnumara

Evet arkadaşlar herkes elinden geldiğinin fazlasıyla destek olsun :D en kısa zamanda gereken yerlere mesaj verilmeli ve çorbadaki tuzumuzu denkleştirelim. Ben yarın yazacam miktarı. Haydi gençlik saldıralım yalnız sosyal aleme de taşıyalım.

55.hakan

Alıntı yapılan: hakanelgun - 14 Aralık 2012, 16:00:09
arkadaşlar başlığı mehmet abi ile görüşerek taahhüt listesi olarak güncelledim herkes vereceği parayı euro cinsinden taahhüt edecek gekas gelirse herkes belirlenen hesaba yatıracak.buna göre listeye adınızı yazabilirsiniz.

maraton

birader yine söylüyorum.. yok öyle euro cinsinden parayı bana ulaştırın.. store a cem e ad soyad teslim edin.. bişey yapın ama boş vaad yok.. gekas geldi.. 100 euro kaldı fark aramızda ben sizi mi arayacağım.. siz parayı verin cebe koyalım adamın önüne atalım.. hadi bakim..

celebi

Alıntı yapılan: maraton - 14 Aralık 2012, 16:38:13
birader yine söylüyorum.. yok öyle euro cinsinden parayı bana ulaştırın.. store a cem e ad soyad teslim edin.. bişey yapın ama boş vaad yok.. gekas geldi.. 100 euro kaldı fark aramızda ben sizi mi arayacağım.. siz parayı verin cebe koyalım adamın önüne atalım.. hadi bakim..

??? ??? ??? ???

Jnr.Serkan

Gekas trenle gelirse ancak onu karsilar ama

Jnr Serkan 20 tl :)

BEŞİKTEN_MEZARA

geçen aks tv deki programda izzet altuntaş sanırım ismi eski yöneticimiz sam-sev vakıf olduğu için oraya gelen paralar vergisiz ve temliklere gitmeden samsunspora aktarılabilir demişti sanırım, ve sosyal alem mesajlarına bakmıyorum bu yönetim herkesin ortak irade yorum getiremiyeceği bir yönetim gelirlerin  nereye gittiği konusu zaten insanları uzak tutan kulüpten bu yönetimle o sorunda ortadan kalktı gerçekten hesap numarasıyla yardım toplamak bu kadar zormuu ....

55.hakan

Alıntı yapılan: maraton - 14 Aralık 2012, 16:38:13
abi bizim toplayacağımız rakam ilk taksidi zor karşılayacak belkide.biz burada taraftarın sesini duyurabilmek için temsili bir rakam toplayacağız.şu listeyi oluşturalım gekas gelince belirlenen tarihte yatırmayanların ismini sileriz.

_SoN_

Keşke durumumuz olsada hepsini verebilsek,bu şekilde maddi anlamda net sonuç almamız zor,ama ben farklı bir açıdan bakmak istiyorum Gekas meselesine,sadece Gekas'ın gelmesiyle sadece ona olan sevgimize ve onun takımımıza olan saygısına zarar veririz,sadece Gekas bu takımda hiçbirşey yapamaz,aksine tanıdığımız Gekas'ı mumla arar kızgınlıkla ıslaklar yuhalarız bile.Bence Gekas bize hiçbir şekilde ilaç olmaz .

Levent ÖCAL

Büyük olmasada yeterli ikramiye bana çıksın Gekas'ın bütün mali külfetini karşılamazsam şerefsizim  :deli:

MeL_55

Alıntı yapılan: Ahmet ÖZYER - 14 Aralık 2012, 17:29:15
Keşke durumumuz olsada hepsini verebilsek,bu şekilde maddi anlamda net sonuç almamız zor,ama ben farklı bir açıdan bakmak istiyorum Gekas meselesine,sadece Gekas'ın gelmesiyle sadece ona olan sevgimize ve onun takımımıza olan saygısına zarar veririz,sadece Gekas bu takımda hiçbirşey yapamaz,aksine tanıdığımız Gekas'ı mumla arar kızgınlıkla ıslaklar yuhalarız bile.Bence Gekas bize hiçbir şekilde ilaç olmaz .

Adem Sarı boş boş sahada gezeceğine veya kimse takımın durumunu takmazken bu adam SAMSUNSPOR için göz yaşı dökmüş biri. Samsunspor düşmesin diye tüm güçünü seferber eden tek adam. Sakat olsa bile deplasman olsa bile takımını izlemeye gelen adam. Orda burda 'Samsunspor zaten düşmüştü' demeyen bir ADAM gibi adamdır GEKAS. Başka söze gerek yoktur sanırım.. O gelsin sahada gezsin. Onada raziyim cünkü onun adi Gekas..