Büyük Kaptan Emin Kar Aday Olacak Mı?

Başlatan 55.hakan, 14 Temmuz 2012, 17:50:59

« önceki - sonraki »

cembaba

Güzel günler göreceğimizin ben de inancındayım. Pazar günü her şey çok güzel olacak.

Sercan

İnşallah hayırlısı olur, kim başkan olursa olsun destek olmak şart ama Emin Kaptan'ın başkan olması demek takımın yeniden ruha sahip olması demek...

babasamsunlu

ruh,camia olma,duruş...

Samsunsporumuzun belki son 10 senede unuttuğu özellikleri..

Emin abi ile tekrar vücut bulur..

Cheregi

Bu şehirde kaptanımı sevmeyen, saygı duymayan, köstek olacak, seve seve destek olmayacak birileri varsa zaten o gün bitmişizdir. Kaptanım koltuğa ceketini koysa bile her kesimden destek yağması lazım.

Ayrıca Kaptanım futbolu, futbolcuyu iyi bilir, ne bir futbolcunun ne de kulübün en ufak zarar görmesini ister. Baştan beri konuştuğumuz ve tereddüt ettiğimiz  tek kötü olasılık kendisinin zarar görmesi.

Bu yüzden ben kaptanımla öyle ayakta kalmaya, ligde kalmaya falan oynayacağımıza inanmıyorum. Zaten her futbolcu iki kişilik oynayacak, Kaptanım hedefi ayakta, ligde kalmak olarak koysa bile başarı kaçınılmaz.

Manu'ymuş, Real'miş, dünyanın en zengin kulüpleriymiş... Peeehh. Düşsünler bakalım şu duruma böyle kalbini, bedenini, ruhunu ortaya koyup sahiplenen birilerini bulabilecekler mi? Var mı daha büyük bir zenginlik?

Jnr.Serkan

İnşallah Büyük Kaptan başkan olur,en azından takım ruhsuz oynadığında eminim futbolcuların çekineceği bir başkanımız olur,takımda ruh olur.

**KaR6**

nası hitap edecemi de bilemiyorum ya işte, emin kar diyelim, sözünün arkasında, kayyuma bırakmayacaktır kulubu, olur da başka aday çıkmazsa da başkan olup elinden geleni ardına koymayacaktır ve her anlamda da göreve hazırdır, gerçekleşmesi durumunda hazırlıksız yakalanmayacaktır yani..

destekleriniz için de çok teşekkürler fakat ben şahsen emin kar'a bu işin bırakılmayacağını, bıraktırılmayacağını hissediyorum, öyle görüyorum.. inşallah laf olsun diye değil, gerçekten bu yükün altından kalkabilecek kişiler seçilir de hepimiz rahat ederiz..

_SoN_

AZ kaldı az, yarın herşey belli olur .

roligan

Emin Kar, Fenerbahçe'ye o golü çaktığında (attığında demiyorum) oradaydım.

Kendisini Samsunspor'un başkanı olarak görmek, bizim gibi taraftarlara sadece onur verir; gurur verir; "Hayatta hiçbir şey boşuna değilmiş" dedirtir.

Samsunspor'un amblemi yok sayalım, bu fotoğraf kulübün ruhunu ifade etmeye yeter de artar bile.

ibrakadabra55

Alıntı yapılan: samsuni - 21 Temmuz 2012, 01:41:02
Peki, var mı böyle bir senaryo? Yoksa senin temennin mi bu yönde?

Sanırım var gibi ama tam belli değil , daha doğrusu tam bilmiyorum oluşum var gibi geliyor önce Tahsin Kosif'in haberi çıktı sonrada Kazım Yılmaz'la konuşmuş bu kadar biliyorum.

amasra

EMİN KAPTAN BAŞKAN SAMSUNSPOR ŞAMPİYON ...

buonanotte

Bizim ruh halimizi taşıyan,yenildiğinde bizim kadar üzülen,taraftarın halinden anlayan bir başkana şu anda paradan daha çok ihtiyacımız var.
Emin kaptanın başkan olması demek tüm bu yazdıklarımın gerçekleşmesi demek.

jean

yarin secim var net bir aday yok ne istir arkadas ya

ahmetsefa55

tutuya bırakmayın şu işi ya.
valla düşceksek de düşelim.sanki çıkıyoz da noluyo.
milletin piyonu oluyoruz.

ve ben eminimki bu ruhla bu sene bile iddalı oluruz.en azından playoff u kovalarız.

ahmetsefa55

köktaşın, tutu ya başkan olduğu zamanlarda ''emredecek'' kadar siyasi yetkisi var mıydı ki ?

Kaya

O kadar dar mı siyaset Sefa ?

O gün başka biri bugün Köktaş isimler farkeder mi  ;)