Büyük Kaptan Emin Kar Aday Olacak Mı?

Başlatan 55.hakan, 14 Temmuz 2012, 17:50:59

« önceki - sonraki »

germencisse

Emin Kar ciddi bir fedakarlık yapmıstır,cani gonulden kutlamak gerek oncelikle..Emin Kar ile birlikte o eski ruh asılana bilir,futboldan anlamayan adamlar baskanlık ediyor,Emin Kaptan mı yapamayacak ? yıllardır Samsunsporun icerisinde birisi ustelik >l<..Ancak suanda kulis cok karısık kım aday kim degil belli degil sonumuz hayırlı olur insallah.. :o

Sonuna Kadar 55

biz başkansız kalmayız bu kadar basit emin baba geçse bile süper lig deyiz

GençKozluklu

Emin akptan varlığın yeter. SAMSUNSPOR umuzun senin gibi yürekli kişilere ihtiyacı var. Allah razı olsun. Bu çıkışın dahi bazıalrına ( bakan, bakamayamn gibi ) kapak olmuştur.

samuray

ya kongreye 2 gün var hala netleşen birşey yok emin kaptan ..dan boşka ben aday olurum listem hazır diyen yok bence futboldan anlamayan samsunsporun üzerinden rant sağlamaya kalkan yöneticiler geleceğine bizim fedakar kaptanımız bu kişi hepsinden iyi yürütür en azından o efsane ruhu yeniden aşılar takıma yolun açık olsun büyük kaptan sana güveniyoruz seni seviyoruz

samisos55

FaTiH_HaN

Gizem yaratma çabaları vol:1231098. Böyle bişe yazmanın amacı nedir? bildiğin bişe varsa söyle bu tavır nedir yani

ugrass

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: samisos55 - 19 Temmuz 2012, 22:00:18
süpriz bir isim aday olabilir.

Kimmiş acaba bu sürpriz isim?
Kazım Yılmaz ve Fuat Köktaş ile uzlaşıp anlaşmadan hiç kimse o borç yükünün altına girmez.
Varsa sürpriz yapmadan söylesinler de Emin Kaptan da biz de yalandan kurdeşen dökmeyelim.

Serkan

Alıntı yapılan: samsuni - 19 Temmuz 2012, 22:21:30
Kimmiş acaba bu sürpriz isim?
Kazım Yılmaz ve Fuat Köktaş ile uzlaşıp anlaşmadan hiç kimse o borç yükünün altına girmez.
Varsa sürpriz yapmadan söylesinler de Emin Kaptan da biz de yalandan kurdeşen dökmeyelim.

kedidir o kedi  :--*

maviay55

AlıntıTEK SORUN YABANCILAR

Samsunspor'un efsane kaptanı Emin Kar, kulübün önüdeki en büyük engelin yabancılar olduğunu söyledi. Kar,"Başkan adayıyım demedim. Kimsenin önünü kesmiyorum. Yabancıların sorunu çözülmeli, yoksa aday çıkmaz. Kayyuma da bırakmam" dedi

GÜN BOYU GÖRÜŞÜYOR

Kırmızı-Beyazlı kulüpte Olağanüstü Genel Kurul'a sayılı günler kala, belirsizlik halen sürüyor. Şu anda adaylık için yaşil ışık yakan tek kişi efsane kaptan Emin Kar. Emin Kar, 3 gündür Kazım Yılmaz, Ak Parti İL Başkanı Fuat Köktaş, işadamları ve spor çevresi ile görüşmeler içinde.  Emin Kar, daha çok kulübün madi tablosunun belirlenmesi için görüşmelerini sürdürüyor.

YILMAZ'DAN DESTEK

Efsane kaptan dün önce görevinden istifa eden Kazım Yılmaz ile görüştü. Kazım Yılmaz'dan destek isteyen Emin Kar,"Görüşmemizde başkana mali portreyi sordum ve tüm detayıyla anlattı.  Aday olmam durumunda Kemal Tokak ve transferlerine izin verilmesi halinde Adem Alkaşi ile Murat Yıldırım'dan gelecek yaklaşık 3 milyon lira paranın yanında kendiside 1 milyon para vereceğini söyledi" dedi.

KÖKTAŞ ARKASINDA

Kazım Yılmaz'ın kulübün önünü açmak adanı alacaklarını da öteleyeceğini ifade eden Kar," Daha sonra AK Parti il başkanımız Fuat Köktaş ile görüştüm. O da destek sözü verdi. Bu anlamda bir sıkıttı yok.  Ancak, gerek sayın Köktaş, gerekse kulüp içindeki bazı yöneticilerden yabancıların alacakları konusunda olumsuz şeyler canımı sıktı. Araştırdım ve bu tablo karşısında bende umutsuzluğa kapıldım" dedi.

SORUN YABANCILAR

Özellikle Bahia, Pal Lazar,  Akaki, Gekas ve  Fink'te  büyük sorun olduğunu  belirten Kar,"Bu oyunculardan Bahia ve Lazar'ın sözleşmesi sürüyor. Kesinlikle geçen sezondaki ve gelecekteki parası ödenmeli. Aksi halde CAS'a giderler ve bu Samsunspor'u sonu olur.  Zaman geçirilmeden Lazar ve Bahia'nın parası ördenmeli ve bu sorun ortadan kaldırılmalı" dedi.

YILMAZ'INDA SORUNU

Kazım Yılmaz'ında en büyük sıkıntılarından birisinin yabancılar konusu olduğunu altını da çizen Kar,"Başkan'a durumu anlattım. Kendisi bana bu sorunun çözelmesi gerektiğini Fuat Köktaş'a ilettiğini söyledi. Görüşmelerin bir yerde de bu yüzden kesildiğini anlattı. Bu durumda yabancılar karşımızda en büyük engel. bu engel kalkmadan kulübün önünün açılamayacağını gördüm" diye konuştu.

ADAYIM DEMEDİM

Kamuoyunda sanki adaylığının kesin olduğu gibi bir imaj yaratıldığını altını da çizen Emin Kar,"Daha adayım demedim. Arkadaşlarımla görüşüp, (Eğer bu takım kayyuma kalırsa buna müsaade etmem) diye yola çıktık. Bu takımı çok seviyorum. Biri aday olursa ben aday olmam ve her türlü desteği veririm. Eğer çıkmaz kayyuma kalırsa,bunada müsaade etmem ve liste çıkarırım. Ama (biz varız, kimse aday çıkarmasın) diye bir durum yok" dedi

kaynak: hedefhalk gazetesi

Yunusemre55

Alıntı yapılan: maviay55 - 19 Temmuz 2012, 22:32:50

Şimdi Büyük Kaptanımızın tam olarak başkan adaylığı belli değil mi ?

ibrakadabra55

ibrakadabra55

Arkadaşlar ben E.Kar Kaptanımızın tabii ki başkan olmasını isterim ama tek yolumuz Fethi Eldemir Kazım'ın adamlarının başkan olması Kazım Yılmaz bir yerden para ve destek verir bi şey onu yönetir gibi.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: ibrakadabra55 - 21 Temmuz 2012, 00:13:51
Arkadaşlar ben E.Kar Kaptanımızın tabii ki başkan olmasını isterim ama tek yolumuz Fethi Eldemir Kazım'ın adamlarının başkan olması Kazım Yılmaz bir yerden para ve destek verir bi şey onu yönetir gibi.

Peki, var mı böyle bir senaryo? Yoksa senin temennin mi bu yönde?

ahmetsefa55

Allahin izniyle pazar gunu bizi gunesli gunler bekliyor.
Buna yurekten inaniyorum.