Büyük Kaptan Emin Kar Aday Olacak Mı?

Başlatan 55.hakan, 14 Temmuz 2012, 17:50:59

« önceki - sonraki »

HoliganSamSunLu

kaptan gemisini terk etmeyeceğini bir kez daha göstermiş yürekli insan.

fanatik samsunsporlu

kaptanımız büyük insan kendine yakışanı yapmış.ama yine de gökhan kaba transferini unutamıyorum.araya adam sokup 600 milyara zorla alınmıştı

FaTiH_HaN

İhtimali bile heyecanlandırmaya yetiyor. Ben alt yapıda topçu olsam Emin Kaptanda başkanım olsa, nasıl bir motivasyonla çalışırım hayal bile edemiyorum, alt yapımızın yeniden doğuşu olabilir ve Samsun şehri uzun bir aradan sonra öz benliğini bulur.

furkan5534

heyecanlandırıyo ınsanı be ADAMIN DIBISIN EMIN KAPTAN.

ibrakadabra55

Emin Kaptan'ın hedefi bence bu sene takımı ligde tutmak ve mali açıdan düzeltip iyi başkana bırakmak , altyapıya çok önem vericektir bence yeni Emin'ler yeni Celil'ler çıkarmak için.

Yunusemre55

Neden hiç bir efsane futbolcularımız stad'a gelmiyorlar
Hadi maça gelmeyide geçtik o tesislere gidip bir ziyarette bulunmalarını istiyoruz artık kimsenin iyi günde yanımızda olmasını istemiyoruz adamlık kötü günlerde ortaya çıkıyor...

BÜYÜK KAPTANSIN EMİN KAR.

Mert

''Kimse yoksa ben varım'' Bu sözü söylemek her babayiğidin harcı değildir.Helal olsun sana büyük kaptan.

Yunusemre55

Alıntı yapılan: Mert - 18 Temmuz 2012, 15:41:23
''Kimse yoksa ben varım'' Bu sözü söylemek her babayiğidin harcı değildir.Helal olsun sana büyük kaptan.
BÜYÜK KAPTAN ! .

emoh55

Valla cok guzel olur esas dirilis anca baslar heralde :)

Yunusemre55

atalanta8

cembaba

Emin Amca bugün başkanlığa adayım diyor. Bu şehirden milyon € kazanan adamlar susuyorsa, bu şehirden gerçekten bir halt olmaz aga!

beşnumara

Kazım dönmeyecekse Emin abi gelsin.Alnımız ak başımız dik yürürüz en azından.Tahsin Kosiflere bırakmayalım bu işi.

ahmetsefa55

bırde şöyle bir durum var ;

emın kaptan kımse başkan olmazsa klübü kurtarmak adına aday olabilirim demiş.

yalnız kosif ve türevlerinin başkan olması klübün başkansız kalmasından daha kötü.

bu yüzden sağlam bir yönetim oluşmayacaksa , emin kaptan olsun.

en azından başımız dik düşeriz düşeceksekte.

emre__ss

Sadece bilmediğimden soruyorum yanlış anlaşılmasın... bu Tahsin kosif ben bildim bileli yönetimde ve yeni yönetim olursa goreve hazırım falan da diyor...peki bu adam ne yaptı da istenmiyor veya ne yapmadı?