Büyük Kaptan Emin Kar Aday Olacak Mı?

Başlatan 55.hakan, 14 Temmuz 2012, 17:50:59

« önceki - sonraki »

Cheregi

Benim tanıdığım Emin Kaptan'ımın bence içinden geçenler;

- Canımı versem bir faydası olur mu ki Samsunspor'a. Olacaksa hemen vereyimde ya faydalı olmazsa...

Hepimiz çok istiyoruz, kaptanımda bu durumda sahipsiz kalmasını istemiyordur eminim ama Samsunspor'umuzu sevdiğimiz kadar kaptanımızı da seviyoruz, hepimiz evladı sayılırız ve böyle bir yükü omuzlarına yüklemeye hakkımız yok. Olursa sonuna kadar ama fazla dillendiripte mecbur hissettirmemek, baskı oluşturmamak gerek. Kocaeli, Malatya durumlarına düşmediysek zaten Emin kaptanın, Emin kaptanların manevi varlığı sayesinde. Varlığınız yeter kaptanım.

Shane_Falco

Fazla söze gerek yok Emin kaptan'ın ruhu yeter...

Cheregi

Kazım Yılmaz, Ahmet, Mehmet, işadamıyım, diye geçinene, bu takım için sıkıntı çektim diyene; anlayana tokattır... Bu davranış birilerinin sokağa bile çıkamaması için yeterde artar bile.

burakbas

Büyüksün Emin Kaptan ...  samsunspor_x >l<

Tufan

Ah keşke mali kaynak yaratabilinse bu oluşuma hani bir an gözümde canlandı çok güzel olurdu ama şuan ki vaziyet güzel olması için değil kaosun bir an önce bitmesi için.
Hakkımızda hayırlısı madem paramız olmayacak, bu sezon sancılı geçecek, en azından yönetimde böyle onurlu büyüklerimizin olmasından şahsen gurur duyarım.

Uğur Yıldız

ibrakadabra55

Arkadaşlar hiç korkmayın Emin Kaptan aday olmasa bile vali gerekli parayı vericek ve düzgün transferler yapacak sportif direktör olarak bir Samsunluyu getirmiş ve 1 hafta süre zarfında transferler olucakmış.

Ş.Urfa'lı Ahmet Güven ile ilgileniyormuşuz.

cem

Alıntı yapılan: samsuni - 14 Temmuz 2012, 20:47:59
Fazla dillendirilmese iyi olurdu ve Basina nasıl sızdı bilmiyorum ama samsunspor sahipsiz kalmasın diye emin kaptan'in başkanlığında bir yönetimin oluşması için bir niyetimiz ve çabamız var. Ancak öncelik takımı düşürdüğü yerden kaldırması gereken kazım yılmaz'indir. emin abi, samsunspor'un surete bürünmüş halidir, gözyaşı ve ruhudur
allah razı olsun sizden  kardeşim ne diyelim

SSKLA

Alıntı yapılan: ibrakadabra55 - 15 Temmuz 2012, 02:34:39
Arkadaþlar hiç korkmayýn Emin Kaptan aday olmasa bile vali gerekli parayý vericek ve düzgün transferler yapacak sportif direktör olarak bir Samsunluyu getirmiþ ve 1 hafta süre zarfýnda transferler olucakmýþ.

Þ.Urfa'lý Ahmet Güven ile ilgileniyormuþuz.

Sedat Karabük mü acaba samsunlu sportif direktör ?

jean

baha55

kazım yılmaz ne demişti '' yönetimde para  verecek 10 isim ve futbolu bilen 10 isim olursa aday olurum''
ulan para veren 10 adam oldukdan sonra seni napalım biz, bu sartlarda Emin kaptan baskan olur zaten...çokda hayırlı olur...

SametYılmaz55

para olmayacaksa bile herkese yetecek yürek var Emin kaptanda.bu bizim için yeterlidir bence.....

SAMSUNLU ORUMA 55

15 Temmuz 2012, 03:56:14 #27 Son düzenlenme: 15 Temmuz 2012, 12:15:29 SAMSUNLU ORUMA 55
Dün telden emin kar abimizle bu çıkan haberlerle ilgili konuştuk. Yalan haber olduğunu, ancak kongrede başkan adayı çıkmazsa kulüp kayyuma doğru giderse işte o zaman 'Taşın altına elini koyacağını ve başkan adayı olacağını söyledi. Mustafa kar abi bizi daha iyi bilgilendirir bu konu hakkında.:D Denge gazetesine sitem etti bu yalan haberle ilgili. Başkan olursan maddi yönünü ne yapacaksın abi? Dedim. Kazım yılmazın parası vardı da ne oldu, yanındakiler iyi değildi dedi.  En kötü kulübün ve birkaç| kulüp ismini söyledi. Onlarında alt yapısında oyuncu alırız dedi. Sorduğum sorulara içtenlikle cevap verdi. Boşuna bu taraftar Büyük Kaptan Emin Kar demiyor  kardeşim.

binikalamadım

efsane büyük kaptana
efsane büyük başkanda diyebilmeyi tüm Samsunsporlular diler..

Jnr.Serkan

Keşke olsa.En azından şeref tribününe baktığımızda hakikaten şerefiyle orada oturan birisini görmüş oluruz.İnşallah olur böyle birşey.Başkanlıkta para elbet önemli ama sadece bir yere kadar.Emin abi'nin o desteği bulabileceğinide düşünüyorum az veya çok