HAYDİ SAMSUN UYAN! ŞİMDİ DEĞİLSE NE ZAMAN?

Başlatan silopilimuhsin, 24 Temmuz 2012, 02:56:29

« önceki - sonraki »

silopilimuhsin

24 Temmuz 2012, 02:56:29 Son düzenlenme: 24 Temmuz 2012, 03:20:07 silopilimuhsin
Kırmızı beyaz a karasevdalı tüm taraftarlara şırnak silopiden samsunspor için birlik olma çağrısında bulunuyorum. Kim ne yapabiliyorsa kim ne katkı sağlayabiliyorsa buyursun gelsin. Ben burdan 1 yıllık dergi aboneliği, bir orjinal forma ve 300 tl. Bağış yapacam. Samsunda olsaydım kombine de alırdım ama maalesef çok uzaktayim. Siteden ricam Bu desteklerin yapılacağı hesap numarası vs. Bilgileri bizimle paylasmalaridir. Bekleyecek zamanımız yok biran önce başlamalıyız. Saygılarımla..

Desiqner

Yönetimdeki abilerimizede söyleyelimde Atilla Cebeci takıma destek amaçlı kullanılan telefondan bağış hesaplarını yazmış ama yorumlarda mesaj gitmediği yazılmış.Yönetimdeki abilerimiz bu işi çözerse iyi olur...

Nuri Asan

bu  sehirden milyon dolarlar kazanip bu  takima arkasini donenlere bu silopili arkadasimizin yazdigi mesaji okutsak kendilerinden utanirlar mi  acaba

Ahmeti

Alıntı yapılan: Nuri Asan - 24 Temmuz 2012, 03:00:05
bu  sehirden milyon dolarlar kazanip bu  takima arkasini donenlere bu silopili arkadasimizin yazdigi mesaji okutsak kendilerinden utanirlar mi  acaba

O insanlar utanmanın ne olduğunu biliyorlar mı acaba  Sorsan en kral Samsunspor'lu onlardır.