Fikstür Çekildi - İlk Maç Tavşanlı ile içeride

Başlatan muzaffer4, 20 Temmuz 2012, 10:55:24

« önceki - sonraki »

burakbas

hayırlı uğurlu olsun... üniversiteler başlamadan ne kadar deplasman yapsak iyidir. Rahat oluruz...

umit

Alıntı yapılan: seydo55 - 20 Temmuz 2012, 11:54:44
ligde kalma mücadelesi verirsek son hafta saha avantajını mı kullanırız  :( :(

en azından gözümüzün önünde olur ne oluyosa.

babasamsunlu

yalnız fikstürdeki durum geçen senenin aynısı..
İlk hafta içeri sonraki iki hafta deplasman ....
aman diyim...

cembaba

Deplasman giderlerinin hepsinin karşılanacak olması gerçekten çok iyi oldu. Yeni sezon hayırlı olsun. Umarım ligde kalabiliriz. Pazar günü çabucak geçsin de.

maviay55

AlıntıTFF 1. Lig'de ilk maçımızı TKİ Tavşanlı ile oynayacağız...

2012-2013 sezonu TFF 1.Lig fikstürü, Ataköy Olimpiyat Evi Turgut Atakol Salonu'nda çekildi. Fikstür çekimine Türkiye Futbol Türkiye Futbol Federasyonu Profesyonel Kurul Başkanı Arif Koşar, TFF Genel Sekreteri Prof.Dr.Emre Alkin ile TFF 1.Lig'de yer alan kulüplerin başkan ve yöneticileri katıldı. Kulübümüzü ise  Mehmet Ali Tüter temsil etti.

Fikstür çekimine göre, ilk maçımızı sahamızda TKİ Tavşanlı Linitspor ile  26 Ağustos tarihinde sahamızda oynayacağız. Karşılaşmanın saati ise daha sonra açıklanacak. Takımımız 2. Hafta Göztepe, 3'üncü hafta ise Kartalspor deplasmanlarına gidecek.

CENTİLMENCE BİR LİG DİLİYORUM
TFF 1. Lig fikstür çekimini değerlendiren Samsunspor Kulübü Başkanvekilimiz Fethi Eldemir, yeni sezonda tüm takımlara başarı diledi ve "İnşallah sakatsız ve kazasız, centilmence bir sezon geçirmeyi umut ediyoruz. İlk maçımızı sahamızda oynayacak olmamız büyük bir avantaj. Sezona galibiyet ile başlayıp, devamını getirmek istiyoruz.  2. ve 3. haftaları deplasmanda oynayacak olmamızın takımımız için bir dezavantaj olacağını sanmıyorum. Pazartesi gününden itibaren yeni yönetimimiz takıma takviyeler yaparak lige hazırlayacak" dedi.

LİG 25 AĞUSTOS'TA BAŞLAYACAK
18 takımın mücadele edeceği TFF 1.Lig, 25 Ağustos 2012'de başlayacak. Ligin ilk devresi 23 Aralık 2012 tarihinde sona erecek. TFF 1.Lig'in ikinci yarısı ise 20 Ocak 2013'te başlayacak ve 34 haftalık maraton 12 Mayıs 2013'te tamamlanacak.

18 TAKIM MÜCADELE EDECEK
TFF 1.Lig'in 2012-2013 sezonunda; İzmir'den 3 takım (Karşıyaka, Bucaspor ve Göztepe A.Ş.), Adana'dan 2 takım (Adana Demirspor ve Adanaspor A.Ş.), MKE Ankaragücü, Manisaspor, Kütahya'dan TKİ Tavşanlı Linyitspor, Denizlispor, Samsunspor, Boluspor, 1461 Trabzonspor, Çaykur Rizespor A.Ş., Kartalspor, Torku Konyaspor, Kayseri Erciyesspor, Gaziantep Büyükşehir Belediyespor ve Şanlıurfaspor yeralıyor.

İLK 2 DİREKT SÜPER LİGE ÇIKACAK
Çift devreli lig müsabakaları sonunda TFF 1. Lig'de, 1. ve 2. sıraları alan iki takım Spor Toto Süper Lig'e yükselecek. Sezon sonunda TFF 1. Lig'i 3., 4., 5., ve 6. sırada bitiren takımlar deplasmanlı olarak çift maç eleme usulüyle oynayacak.

3 TAKIM DÜŞECEK
Ligi 3. bitiren takım ile 6. bitiren takım, 4. bitiren ekip ile de sezonu 5. tamamlayan kulüp, birbirleriyle çift maç eleme usulü oynayacak. İlk maç 6. takım ile 5. takımın sahalarında oynanacak. Bu müsabakalarda üstünlük sağlayan takımlar tarafsız sahada tek maç eleme usulünde final müsabakası yapacak. TFF 1. Lig'de 16., 17. ve 18. sıraları alan 3 takım Spor Toto 2. Lig'e düşecek.

TAKIMIMIZIN YAPACAĞI MAÇLAR

1. Hafta: (26.08.2012)
Samsunspor-TKİ Tavşanlı Linyitspor

2. Hafta:
Göztepe-Samsunspor

3. Hafta:
Kartalspor-Samsunspor

4. Hafta:
Samsunspor-Boluspor

5. Hafta:
Çaykur Rizespor-Samsunspor

6. Hafta:
Samsunspor-Denizlispor

7. Hafta:
Torku Konyaspor-Samsunspor

8. Hafta:
Samsunspor-Kayseri Erciyes

9. Hafta:
Adanaspor-Samsunspor

10. Hafta:
Samsunspor-Karşıyaka

11. Hafta:
Manisaspor-Samsunspor

12. Hafta:
Samsunspor-Ş.Urfaspor

13. Hafta:
MKE Ankaragücü-Samsunspor

14. Hafta:
Samsunspor-Bucaspor

15. Hafta:
1461 Trabzon-Samsunspor

16. Hafta:
Samsunspor-Gaziantep B.Ş BLD SPOR

17. Hafta:
Adana Demirspor-Samsunspor

18. Hafta:
TKİ Tavşanlı Linyitspor-Samsunspor

19. Hafta:
Samsunspor-Göztepe

20. Hafta:
Samsunspor-Kartalspor

21. Hafta:
Boluspor-Samsunspor

22. Hafta:
Samsunspor-Çaykur Rizespor

23. Hafta:
Denizlispor-Samsunspor

24. Hafta:
Samsunspor-Torku Konyaspor

25. Hafta:
Kayseri Erciyesspor-Samsunspor

26. Hafta:
Samsunspor-Adanaspor

27. Hafta:
Karşıyaka-Samsunspor

28. Hafta:
Samsunspor-Manisaspor

29. Hafta:
Ş.Urfaspor-Samsunspor

30. Hafta:
Samsunspor-MKE Ankaragücü

31. Hafta:
Bucaspor-Samsunspor

32. Hafta:
Samsunspor-1461 Trabzon

33. Hafta:
Gaziantep B.Ş. BLD.Spor-Samsunspor

34. Hafta:
Samsunspor-Adana Demirspor

kaynak : resmi web sitemiz

Yunusemre55

Daha tam olarak transfer filan yapmadık oyuncular tff başvurdu bence bu halimiz maçlarda kötü olur .

GurbetciFanatik

:(  26.Augustos ta saat 08:15 kismetse samsuna iniyorum  :(
Ve o Aksam Dayioglunun Termede kinasi var  :(
Insallah macimiz pazar günü saat 12:00 ile 16 :00 arasi olur.

Baska soru Türkiyede evin önünde Kina olunca kac gibi baslar mesala

BigBadMama5552

20 Temmuz 2012, 13:17:09 #37 Son düzenlenme: 20 Temmuz 2012, 13:33:09 BigBadMama5552
AlıntıBaska soru Türkiyede evin önünde Kina olunca kac gibi baslar mesala

Sizinki nasıl başlar bilemiyorum ama genelde saat akşam 7-8 gibi başlar.

SSKLA

Alıntı yapılan: BigBadMama5552 - 20 Temmuz 2012, 13:17:09
Sizinki nasıl başlar bilemiyorum ama genelde saat akşam 7-8 gibi başlar. Ama iftar saatine göre de değişebilir.

26 sı ramazana denk gelmiyor. ;)

5trawberry

BigBadMama5552

Alıntı26 sı ramazana denk gelmiyor.

Yazdıktan sonra aklıma geldi benim de, düzelttim  :) O zaman 8'den önce bile başlayabilir  :evet:

GurbetciFanatik

Ula bende sans olsa zaten burda ne isim olur Gurbetde.
Simdiden yaziyorum bunu not edin tek ben maca bakamim diye TFF maci ya
25 agustos cumartesiye alir yada pazar aksam taaa saat 19:00.
Yani aksilik öteki 2 macta deplasman yok böyle bisey yavvvvv.
Samsunsporum yensinde artik gerisi önemsiz baska ne söylim
:'( :'( :'( :'( :'( :'(

kamuri

sonunda süper lige yeniden çıkacağımız hayırlı bi fikstür olur inşallah

Shane_Falco

Kendi adıma sevindiğim bi fikstür olmuş :) 3.hafta İstanbulda Kartal maçına rahatça gidebiliyorum.Daha sonra okullar açılıyor Afyon yolunu tutuyoruz.Akabinde en kötü 7.haftaki Konya deplasmanı bizi bekler.Çevre illerdeki Ankara,Manisa,Denizli,Tavşanlı bunlarada inşallah gideceğiz :)

Sol Açık

Bank Asya'daki son sezonumuza benzer bir fikstür olmuş. 2010-11 sezonunda ilk maçlarımız şöyleydi (3.hafta MİY ile oynadığımız maç ertelendiğinden o hale gelmişti):

1. Hafta: Samsunspor 0-0 Akhisar Bld.
2. Hafta: Altay 0-1 Samsunspor
4. Hafta: Kartal 0-0 Samsunspor
5. Hafta: Samsunspor 0-1 Bolu

Yukarıdaki 4 maçta sadece 5 puan toplamamıza rağmen çıkmıştık, bu sefer de yaparız diyeyim.