Büyük Kaptan Emin Kar Aday Olacak Mı?

Başlatan 55.hakan, 14 Temmuz 2012, 17:50:59

« önceki - sonraki »

55.hakan

İŞ BAŞA DÜŞTÜ

SAHİPSİZ BIRAKMAYACAK
Yarın genel kurula gidecek olan Samsunspor'da başkan adayı çıkmazken, Emin Kar'ğın liste hazırlığı içinde olduğu ifade edildi. Kırmızı-Beyazlı kulübün 20 Ocak 1989 yılında geçirdiği trafik kazası sonrası otobüste bulunan ve kaza sonrası yürüyemeyen Emin Kar, büyük bir fedakarlık yaparak kulübün başına geçmeye hazırlanıyor.

KORKMAZ İLE GÖRÜŞTÜ
Yakın çevresine liste oluşumu içerisinde olduğunu belirten Emin Kar'ın destek için de görüşmeler yaptığı belirtildi. Ayrıca Kar'ın teknik direktör sorunu için de Bülent Korkmaz ile görüştüğü ve kendisiyle prensipte her konuda anlaştığı ifade edildi. Samsunspor'a başkan adayı çıkmadığı takdirde Kar'ın adaylığını açıklayacağı iddia edildi.

kaynak:http://www.gazetearena.com/haber_detay.asp?NewsId=6151

Cheregi

Yıllardır ruhsuzluktan, iyi günde Samsunspor'luluk konusunda yarışıp kötü günde kimsenin elini taşın altına sokmamasından bıktık usandık. Samsunspor için değil elini bedenini taşın altına sokan, 1000 canı olsa düşünmeden yine bu takıma adayacak biri Emin kaptan. Samsunspor'un ruhudur Emin kaptan, ruhsuz yönetimlerden sonra can suyu olur. Ah keşke kaptanım. Bu ruhla amatörede razıyım. Ama korkarımda bu çıkarcı piyasada sizi üzmelerinden, saldırmalarından, sizin gibi bu takımın temel taşına, ruhuna bile çamur atmalarından korkarım. Yoksa bu ruhla, büyük kaptanla Samsunspor'umuz adına en ufak bir kuşkum yok, hatta haberi okuduğumda sevinçten ne yazacağımı bilemedim. İnşallah diyorum sadece, inşallah.

twitter

SSKLA

M6 reyizden bir teyit veya yalanlama istiyorum :) bu arada inşallah doğrudur.

Cagdas Ünver

Ollivanders

Umarım gerçekleşir. Cok sevinirim. Büyüksün Kaptan. Varlığın yeter.

SametYılmaz55

uzun zamandır kulüple ilgili duyduğum en güzel haber...

cem

bende sabah okudum hemen m6ya baktım teyit için ama kendisi ç.içi değildi inşallah doğrudur,doğruysa hepimizin birileri için yazacak çok şeyi olacak galiba onlarda utanma duygusu yok ama ne olursa olsun

FaTiH_HaN

Eğer doğruysa çok çok güzel olur. Büyük Kaptan başkan olursa transferlerimizde 10 numara olur ve alt yapıdaki topçular için çok büyük bir fırsat olur ve işin taraftar boyutu, şu zamanda tüm Samsunun benimsediği başka bir isim olamaz, inşallah gerçekleşir.

amasra

Allah razı olsun biz boşuna demedik el e inat diye herkez görsün takımımız sahipsiz değil

Adam gibi Adam emin kaptan

mehmet yılmaz

Fazla dillendirilmese iyi olurdu ve Basina nasıl sızdı bilmiyorum ama samsunspor sahipsiz kalmasın diye emin kaptan'in başkanlığında bir yönetimin oluşması için bir niyetimiz ve çabamız var. Ancak öncelik takımı düşürdüğü yerden kaldırması gereken kazım yılmaz'indir. emin abi, samsunspor'un surete bürünmüş halidir, gözyaşı ve ruhudur

CoRaqLi55

Paran pulun olmasada yüreğin yeter Emin kaptan..

**KaR6**

yalnız cok yanlıs goruyorum su durumu.. Taraftarın onceligi kazım yılmazı geri dondurmek olmalıdır yapmayın allah askına.. Sonucta kazım baskanın geri donmemesi demek o gecen seneki paraaların olmaması  demek ki kim gelirse gelsin zor gunler yasayacagız demek.. Bu durumda hem facebook samsunspor sayfasının hem bizim sitemizin hedef sasırtmaması gerekir, lutfen..

SSKLA

O zaman cem abi yazısında imkan vermediği şey gerçek olacak kulubü içimizden biri yönetecek. Düştüğümüzden beri duyduğum en iyi haber sağol Büyük Kaptan.Bizi sahipsiz bırakmayıp cimri ve yiyici para babalarının eline bırakmadığın için sağol.

millwall

kazım yılmaz ın kulübü bu seviyeye getirmesi ve elini kolunu sallayarak açık açık kaçması bir yana,büyük kaptanın gösterdiği cesur yürek davranışı bir yana.

helal olsun.her camiaya nasip olmaz böyle koca yürekler...