BAŞKAN KAZIM YILMAZ' IN 18 KASIM 2011 TARİHLİ ZAMAN GAZETESİ AÇIKLAMASI

Başlatan 34_55, 22 Kasım 2011, 09:20:08

« önceki - sonraki »

34_55

RESİM İÇİN LİNKİ BU: http://www.hizliupload.com/di-2MAV.jpg
Sayın başkan ya siz başka takımın kulüp başkanlığını yapıyorsunuz yada bizler ligin dibine demir atmış takımı değilde üstlerde oynayan bir takımımı seyrediyoruz. yapmayın ALLAH aşkına.

celebi

isyan

kaptan 55

bu takımı sen kurdun başkan,daha sezon başlamadan dedik yabancı oyuncular bu seneki yerimizi belli edecek diye sen gittin kimleri getirdin,sadece bunun analizi yapılmış olsaydı bu takım çok daha değişik yerlerde olabilirdi.

özkan

Alıntı yapılan: kaptan 55 - 22 Kasım 2011, 11:09:50
bu takımı sen kurdun başkan,daha sezon başlamadan dedik yabancı oyuncular bu seneki yerimizi belli edecek diye sen gittin kimleri getirdin,sadece bunun analizi yapılmış olsaydı bu takım çok daha değişik yerlerde olabilirdi.
arkadaşlar rahat olun,gönderecekler bunu.metro çalışmalara başladı.

ngonge

Aman metro çalışmalara başlamasın, bu tabloda Kazım Yılmaz kadar onların da sorumluluğu yok mu?

Samsundakiler daha iyi bilir ama ben Tutu'nun değerinin bilinmediğini düşünüyorum. Takımı ligden çıkarmış bir yönetim, hadi size eyvallah diye gönderildi ve kamuoyu buna alkış tuttu. Halbuki düşük bütçe ile elinden gelenin en iyisi yapılmıştı.

Bu sene daha takımın 2 yıl önceki hali hatırlanmadan müthiş bir vurdumduymazlık ile çarçur edilen paralara acıyorum en çok.

34_55

öyle demeyin arkadaşlar kongrede sn.galip öztürk nedemişti bu takımı 2 yıl içinde ilk 5'e oynatacağız, şirketleştireceğiz dememişmiydi  peki yılmaz başkan ne yaptı şirketleşmek yerine takımı kendine borçlandırdı yarında temlik koydurur birde ayda 50bin tl  maaş artı 300 bin tl peşinat ile  şekersporda, istanbulsporda ve son olarakta galatasarayda  en büyük!! başarıları yaşayan adnan sezgine kulübün tapusunu vermediği kaldı şimdi en çok güvendiği kazım yılmaz  galip öztürke kendince yanlış yaptıysa  onun suçu ney  ayrıcada unutmayalımki  bu takım geçen yıl galip öztürkün çok büyük desteği ile süper lige çıktı.. haa pardon aklıma gelmişken bizim spordan sorumlu sn. bakanımız suat kılıç nerelerde acaba gören varmı kendilerini..

cembaba

Birikmiş ne borcumuz vardı ki? Ayrıca, 8 Trilyon harcamış. Başkan'ı sevememiştim. Hala sevmiyorum. Taraftarın arkasında durmadıktan sonra ne yapayım öyle adamı. Ayrıca Tutu'yu bile sevmeye başlamıştım. Adam borç kapattı kaç bin dolar. sağdan soldan fakat ama buldu sonuçta. Onu da geçtim. Metro bir iş yapmak istiyorsa, mevcut düzeni bozmadan olan kişilerle devam edip, yine geçen seneki gibi destek verebilirdi. Kulüpte bölünme olduğu o kadar aşikar ki, diyalog 0. Tutu döneminde maçtan sonra kestane bile pişiriyorrlardı tesislerde. Yani bunlar ince ayrıntılar. Fakat bence önemli. Her neyse, kongre olacakmış. Takımı nasıl bu hale getirdik onu anlatır herhalde?

CurvaSs

ulan en son birikmiş borç dedikleri yapılandırılmadı mı? benim hatırladığım az bir şey borcumuz kalmıştı ki, bu da bu sene bi' türlü kapatılabilirdi. yani borç ödedim, geçmişte yapılan hataları temizledim demekle olmuyor bu işler. basit siyasetçi oyunlarıyla nereye kadar idare edecek anlamıyorum. metro grubu bu takımın halinden kesinlikle sorumludur. bazı kişiler sırf galip öztürk'e güvendikleri için şimdiki başkanı destekledi. ya bir işe başlamayacaksın, başlaynca da tam yapacaksın. tam olarak başlanılmadığını görüyoruz. ki görüldüğü üzere kulüp futboldan anlamayan insanların elinde kaldı.

hala ilk 5'ten bahsediyor, nasıl bir futbol anlayışıdır bu. kaç hafta olmuş, 8 puan'da kalmışsın, ilk 10'dan, ilk 5'ten bahsediyorsun. bu sene takımı ligde tutun, başardığınız tek şey bu olur.

tutu dönemindeki amatör ruh bu sene geri gelmez. tutu'nun yaptığı bazı icraatlere karşı olmakla birlikte gerçekten başardığı şeylerin olduğunu da düşünüyorum. mesela tek yetkiliyi (biz istemesek de) kalpar'a vermesi bi' artıydı. yani adamın arkasından oyun oynayan, farklı sesler çıkaran kişiler yoktu. kalpar'ın yanlışları oldu mu, say say bitmez ama kulübü süper lige çıkardı. süper lige çıkardı diye devam etmemiz gerekmiyor tabi ki, aslında gelen adam da o kadar boş bi' insan değildi. ama bi' baktığın zaman takımın kurulumu, oyuncu seçimi falan hep yerlerde. son dakikalarda adnan sezgin diye bi' adam getirdiler, o da mustafa sarp, fink falan filanı getirdi. bu adamın kime hayırı olmuş da bize olsun anlamıyorum ki, td'de gese'liler samsun çok kötü yaptı falan derken adama sahip çıkıyorduk, en azından denemek lazım diyorduk ama denemek de lazım değilmiş, kulübün bahçesine sokulmaması gerekiyormuş.

en son bakanı mahçup etmeyin konusuna da hiçbir şey demiyorum, diyemiyorum. hani biz diyorduk ya, bakanın memleketi diye bu kadar üstümüze geliniyor, haklıymışız. ulan sen bizimle uğraşacağına, git bejeke, gese, febe taraftarıyla uğraş. niye uğraşamıyorsun, façan yemiyor.

neyse, samsunspor'u bu hale getirenlerin hepsinin allah belasını versin. küme düşebiliriz ama 5 sene önceki gibi düşersek eyvallah derim. o zaman en azından mücadele, birliktelik falan vardı. şimdi hiçbir şey yok, oyun yok, teknik adam yok, yönetim yok, yok oğlu yok yani. başlamadan bitiriyoruz, ona yanıyorum. düşsek ne farkedecek, hiçbir şey farketmeyecek ama onursuz mücadeleleri görünce insanın kanına dokunuyor.

çünkü biz samsunspor'u sevinmek için sevmedik!

ErkÇay55

Erkut Tutu yönetiminde borç miktarı yirmi milyon tl ye kadar indirilmişti.Kazım Yılmaz yönetimi geldikten sonra en az yirmibeş milyon daha Kulüp borçlandırıldı.Yuvarlak olarak şu anda kulubün borcu elli milyon tl.Allah muhafaza düşünmek bile çok kötü bu borçla Bank Asyaya düşersek Kocaeli gibi oluruz.