Son 4 günde 7 şehit- şehit teğmen Samsunlu

Başlatan 16 SS 1965, 01 Mayıs 2010, 12:07:20

« önceki - sonraki »

edmontdante

Alıntı yapılan: FoRZa_AlviN - 02 Mayıs 2010, 19:50:41
Şehitlerimiz için 12 metrelik Samsun un en büyük şehit pankartını yapanda kendisidir.

Artık yeter.İçimiz yanıyor.Nerede çok bilmiş siyasilerimiz.Bunların hak ettiği balyoz gibi kafalarına inmek başka bir şey değil.

Şehitlerimiz için Samsun'un en büyük pankartını yapmış şehit teğmenim,hayat ne garip şimdi biz ona ve Selman'a pankart yapacağız.Allah rahmet eylesin.Ne diyeyim

LisandroLopez

Alıntı yapılan: samsuni - 02 Mayıs 2010, 03:22:42
ısrarla birilerinin kendisine -haklı ya da haksız- cevap vermesine çanak tutan yorumlar yazan zihniyeti de ben anlayamıyorum...
sen hükümeti eleştirirsin, öbürü de muhalefeti, biz bu sitede bu olsun istemiyoruz, yoksa her samsunsporlunun doğal olarak gerekli milli hassasiyetlere sahip olduğunu hepimiz biliyoruz.
anlamayacak ne var ki bunda?..

Madem belli başlı yorumlara izin verilmeyecek , açılmasın abi böyle konular..
Ben kendi fikirlerimi özgürce belirtebilmeliyim saygı sınırları çerçevesinde.
Bu vatan eriyip gidiyor biz hâlen birbirimizi yiyoruz..
Bu bölücü örgüt hiç bir Başbakan döneminde kendini bu kadar güçlü hissetmemişti yalan mı ?
Karadeniz'e girebilme cesareti gösterdiler.
Ve başbakan halen açılımdan söz ediyor..
Diyecek sözüm yok.

SSBiz Gençlik

Anneler Parkı'nın oradaki köprü altında canlı kadın bombacısı yakalanmış. Bir arkadaşımım annesinin gözünün önünde olmuş... Herhangi bir haber duydunuz mu hiç?

seckin55

canlı bomba soylentıleri var.bende polis arkadas tan duydum.2  tane daha canlı bomba olduğu soyleniyor samsunda

16 SS 1965

Alıntı yapılan: SSBiz Gençlik - 02 Mayıs 2010, 21:36:54
Anneler Parkı'nın oradaki köprü altında canlı kadın bombacısı yakalanmış. Bir arkadaşımım annesinin gözünün önünde olmuş... Herhangi bir haber duydunuz mu hiç?

ayvacıkta heralde terörist yakalanmış bombalı

brigand

Allah rahmet eylesin şehidimize. hükümet ise hala sessiz. 2 gün önce yumruklu saldırıların kardeşliğe bir darbe olduğunu söyleyen başbakan, şehit haberlerine ne diyor merak ediyorum.  neyse sinirlerim bozuk zaten.

mctlçy

SAMSUNLU üsteğmen AHMET ALTUNOĞLU ŞirinlerTribününde bizim ilk roma bayraklarımızı yapan kardeşimizdir.Şehitlerimiz için 12 metrelik Samsun un en büyük şehit pankartını yapanda kendisidir. SAMSUNSPORLUYUM  DİYEN HERKESi YARIN SABAH 09 30 DA ATKISIYLA BERABER DERNEKDE BEKLİYORUZ,BU ÖNEMLİ GÜNDE BİZLERLE BERABER OLMAYA DAVET EDİYORUz.

mehmet yılmaz

Şehit Ahmet kardeşimizin 3 Kasım 2007 günü oynanan Samsunspor - Malatyaspor maçında Şirinler tribününde açılan ve elleriyle hazırldığı o pankart!!!

YaşarDoğu

03 Mayıs 2010, 12:37:43 #53 Son düzenlenme: 03 Mayıs 2010, 12:42:22 YaþarDoðu

Yaklaşık bir saat önce Lise Caddesinden geçiyordum.Şehidimizin Naaşının Büyük Camii ye olan yürüyüşü ile karşılaştım.

Ağlamamak için zor zaptettim kendimi.Allah bin belasını versin pkk nın da , yandaşlarınında, buna göz yuman kim varsa....

Mustee13

YaşarDoğu

Spiker şaşma, Ahmet Davutoğlu değil  >:(, Ahmet ALTUNOĞLU

Mustee13

babasamsunlu

Şimdi namazdan çıktım..açıklaması çok zor bi acı..şimdi halk samsun burada vekiller nerede diye bağırıyor..Vekiller bizim vekillerimiz değil ki...Onlar belli bir amaca hizmet eden amerikanın hizmetkarları...Allah topunun belasını versin ..diyecek fazla bir şey yok..
Şehidimize Allahtan rahmet kederli ailesine bir kez daha sabırlar vermesini diliyorum..
Hazırladığı pankartın yolunda son nefesini veren peygamber (s.a.v.) yanına komşu olucaktır inşallah..

:( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Mustee13

diğer kanallarda hiç göstermedi törenden...10 saniye bahsedip geçtiler  >:(

kerem55

Şehidimize Allahtan rahmet kederli ailesine sabırlar vermesini diliyorum..
Hazırladığı pankartın yolunda son nefesini veren peygamber (s.a.v.) yanına komşu olucaktır inşallah..