Son 4 günde 7 şehit- şehit teğmen Samsunlu

Başlatan 16 SS 1965, 01 Mayıs 2010, 12:07:20

« önceki - sonraki »

berusa55

16 SS 1965

şehidimiz önceden samsunspor maçlarına geliyomuş şirinler tarafından

16 SS 1965

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 02 Mayıs 2010, 12:48:07

@16 ss 1965

ne zaman bu haberi siteye koyacaksın diye bekliyordum . Biraz geç kaldın , hayırdır? facebook paralı olmaktan mı vazgeçmiş ?

bu konuyla ne alaka ki

YaşarDoğu

Zaten hassas bi dönemdeyiz.İçimiz kan ağlıyor.Ama sen siteye şehit haberi yapamk için , yada siyasi bi olayda alakasız yorum yapmak için giriyosun.Alaka bu!

Birde maçla , futbolcularla , ne bilim bişilerle ilgili yotum yapta okuyalım.

16 SS 1965

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 02 Mayıs 2010, 13:55:31
Zaten hassas bi dönemdeyiz.İçimiz kan ağlıyor.Ama sen siteye şehit haberi yapamk için , yada siyasi bi olayda alakasız yorum yapmak için giriyosun.Alaka bu!

Birde maçla , futbolcularla , ne bilim bişilerle ilgili yotum yapta okuyalım.

yorumlarıma bakta öyle konuş

YaşarDoğu

55Bafra55

Serkan

Şehidimiz yaklaşık 1 saat önce askeri uçakla Çarşamba Havaalanından kalabalık bir kortej eşliğinde evine yolcu edildi..

erkutdem55

Evet burada olur az sonra,benim evin 3 apartman yanı,babasını da simayen tanıyorum,bütün sokak Türk bayraklarıyla dolu,birazdan da bana hüzün çökecek,bu işin tadı kaçtı dicem ama ne fayda :(

ramcQ_55

bi yumruk atıldı bütün ülke ayağa kalkdı
ama hergün şehit veriyoruz kimseden ses soluk yok nerde suat kılıc kınıyodu hani nerdeler sivil toplum örgütleri neden ayaklanmıyolar olan askerimize oluyoo yazık ülkemize yazık

samsunsporlu Şehidimize Allah'tan rahmet diliyorum mekanı cennet olsun

forza_devil

tüm türk miletinin başı sağ olsun.. hepimizin acısı..

Serkan

Şehit SAMSUNLU üsteğmen AHMET ALTUNOĞLU ŞirinlerTribününde bizim ilk roma bayraklarımızı yapan kardeşimizdir.Şehitlerimiz için 12 metrelik Samsun un en büyük şehit pankartını yapanda kendisidir. SAMSUNSPORLUYUM DİYEN HERKES YARIN SABAH 09 30 DA ATKISIYLA BERABER DERNEKDE OLSUN.HERKESİ BU ÖNEMLİ GÜNDE BİZLERLE BERABER OLMAYA DAVET EDİYORUM. SABAH 09 30 Da ciftlik ziraat bankasının önünde bulusalım..

Facebook'da böyle bir duyuru var yeri burasımıdır yoksa ayrı bir başlık gerektirir mi Abilerimiz karar verir...

YaşarDoğu

Azönce şehitin sokağından geçtim, heryer Türk Bayrakları ile bezenmiş.Hislenmemek , gözlerinizin dolmaması imkansız. :( :'(

Allahım mehmetçiklerimizi koru, başımız sağolsun.

cem

şehir halkı olarak piskolojimiz bozuldu,şehitler hepimizin şehidi,ancak samsun bu aralar çok şehit veriyor bu tesadüfmü...bana göre değil
başımız saolsun....

erkutdem55

Ben şehidin sokağında oturuyorum.Tüm akşam dua okundu,halen okunuyor.Allah tüm duaları kabul etsin.Mekanı cennet olsun ve artık terör son bulsun.