Şerefsizler...

Başlatan 16 SS 1965, 18 Nisan 2010, 22:49:38

« önceki - sonraki »

16 SS 1965

facebookta açılmış bir grup ve yorumlara ve başlığa  bakın isterseniz

http://www.facebook.com/pages/Serefsiz-Samsunun-Fasist-HaLkini-Kiniyoruz/108935662474999?v=wall#!/pages/Serefsiz-Samsunun-Fasist-HaLkini-Kiniyoruz/108935662474999?v=wall

''******* Samsun'un Faşist HaLkını Kınıyoruz''

'' PKK karaKoLLara saLdırmaya başLamaLıdır!! MetropoLLare intihar bombacıLarı gönderiLmeLiDiR!!! Kürt gençLiği moLotofLu saLdırıLara başLamaLıdır!!! İNTİKAM, İNTİKAM, İNTİKAM!!!''

yorumlar bunlar

Pergani 55

o yazıyı yazanın ve destekçilerinin Allah belasını versin ya da ıslah etsin

Fecr_55

Yemin ederim, aglamaktayim su an..
Sözlükteki hic bir kelime yeterli degil icimdeki o kördügümü anlatmaya..Sadece onurumun, gururumun parcalandigini hissediyorum..
Bizi bu hallere düsürenler, kulaginizdaki pamugu, gözlerinizdeki gözlügü cikartin artik..!

16 SS 1965

Ne Yapalım Bizdemi indirelim 2 - 3 ****** kürt

Burak

ırkçı sebepten şikayet edin

Kral SAMSUN

kelimeler boğazımızda düğümleniyor sesimiz çıkmıyor kendi vatanımızda..bizim insanlarımız bu durumu benimsemiş durumda fakat kürt şerefsizleri hergün kin nefret duygusuyla birşeyler yapmakta biz sadece izlemekteyiz.. artık sobada yakacak odun kalmadı.. bu durumun tek çaresi var o da savaş.. bu gavatlara TÜRK'ün ne olduğunu göstermeliyiz.. Eğer Devlet Bu duruma artık bir şey bulamassa Türk Halkı Olarak Biz ne yapacağımızı biliyoruz.. Taşsa,Bıçak Silahsa, Roket Tank Bu şerefsizlerin Gözünü korkutmamız Lazımm... Gerisi yalan.. Demokrasiymiş yok laiklikmiş yok şerrefsiz kürt açılımıymış palavra..

Kral SAMSUN

kalptenþimþek

Akşam akşam dindan imandan çıkartacaklar insanı..Ya kardeşim Allahınızı severseniz bırakın vermeyin linklerini şu şerefsizlerin..Şerefsizin işi şerefsizlik eksiğini bekleyen yok köpeklerden...it oğlu itler...

erkutdem55

Beyler evet vermeyin şu linkleri,herkesin morali bozuluyor,uluyor itler,takmayın kafaya,bu işler benim sizin anlayabileceğinden,halledebileceğinden çok daha derin meseleler.Üzmeyin kendinizi.

FK_SAMSUN

Bu kürtlerin Allah belasını versin.

Kral SAMSUN

HA BEYLER SÖYLEMEDEN EDEMİCEM ŞU DENYONUN ÇOCUKLARI YAZIN SAMSUNA FINDIK TOPLAMAYA GELİYOLAR BİZ BUNLARI ACABA NİYE SOKUYORUZ SAMSUNA ÇOK MERAK EDİYORUM..HA EĞER YİNE GELİRLERSE BEN ONLARA YAPACAĞIMI ÇOK İYİ BİLİYORUM KÖPEKLERE KÖPEK GİBİ ÖLMEK YAKIŞIR!!!

Fecr_55

aman ALLAH'im..Bu nasil itlik, bu nasil serefsizlik..
Sirf TÜRK erkegi degil, biz TÜRK kadinlari da gözkoydogunuz hakkimizi savunmasini biliriz..Biz soylu bir Milletiz, TÜRK Milletiyiz..Soysuz p.clere pabuc birakmayiz..O videoda, ve her türlü eylemde emegi gecenlere saygisizligimiz sonsuzdur..!

AntZ

18 Nisan 2010, 23:26:37 #12 Son düzenlenme: 18 Nisan 2010, 23:32:53 Ant55
Şerefsizlere küfür ettikten sonra sayfanın sol atındaki şikayet et butonuna basıp "doğrudan şiddet çağrısını" (doğrudan şerefsizlik seçeneği olmadığı için) seçerek şikayet etmeyi lütfen unutmayalım.

Oflu

18 Nisan 2010, 23:26:49 #13 Son düzenlenme: 18 Nisan 2010, 23:38:36 Oflu
"Ananiza sokacaz o yumrugu" demis gavatlar. Trabzonda linc olmaktan kurtulan, saclari kopartilan 5 tane PKK domuzunu unuttunuz heralde Aponun köpekleri? Kimsiniz lan siz, havaniz kime? Burasi Karadeniz, adamin hayatina kayarlar. Vatan, Millet denildimi buralarda akan sular durur. Akilli olun, Samsun kadar medeniyet görün, yatin kalkin dua edin magra ayilari.
Insanlik görmemis gafiller. Köylerinize yol dösemeye dozer gelse, önüne saman koyarsiniz yesin diye. Deniz denilen kelime lugatinizda yok. Bi Kala$nikof tuttunuz diye adammi oldunuz lan?

Batililarda Cannakaleye bugün yarin geceriz diye 150.000 domuzu ölüme gönderdi. 1.500 PKK'li köpeklen, 250 Milyonluk MüslümanTürk alemine kafa tutmak neyine senin?
Bizim Cengizlerimiz, Timurlarimiz, Attilalarimiz, Osmanlarimiz, Alparslanlarimiz, Oguzlarimiz, Selcuklarimiz, Kubilaylarimiz, Göktürklerimiz var. Insanlik tarihinin en büyük devletini TÜRK insani kurmustur. Siz nerdeydiniz o sira? Yediginiz aci cig köfteleri, yana yana cikarmak ile mesguldunuz. Hey yavrum heyy, Fare daga küsmüs dagin haberi yok

Hergün s.ke s.ke Istiklal Marsini okuyorsunuz,
Pasaportunuzda koskocaman TÜRK BAYRAGINI tasiyorsunuz,
Mustafa Kemalin heykeli önünde saygiya duruyorsunuz,
Cocuklariniz Kürtceyi unutuyor, Türkce konusmak zorunda kaliyorsunuz,
Peki bu Kürdistan denilen camis ahiri nerde bana bi söylermisiniz??

Kral SAMSUN

ÜYELİĞİ OLAN ARKADAŞLAR BU GRUBA GELSİNLER
http://www.facebook.com/gangsta.life34?ref=profile#!/group.php?gid=119406964739947&ref=mf