hüseyin kalpar ve gerçekler

Başlatan 34_55, 26 Ocak 2010, 09:02:26

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Hüseyin Kalpar bizi gelecek sene süperlige taşıyacak olan teknik direktördür. Macera aramaya gerek yok bu saatten sonra..

erkutdem55

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 24 Mart 2010, 00:45:52
Hüseyin Kalpar bizi gelecek sene süperlige taşıyacak olan teknik direktördür. Macera aramaya gerek yok bu saatten sonra..

Her ne kadar son haftalarda çok formda olmasa bile,ben de bizi süper lige çıkarabilecek bir t.direktör olduğunu düşünüyorum.

beşnumara

yönetim bu sezon çıkmamızı daha doğrusu playoflara gitmemizi istemiyor.planları seneye direk çıkacak kadro kurup şampiyon olmak.belki de taraftarı heyecanlandırmamak için bu 3 maç saçma sapan hatalarla verdi maçı.giresun maçını okan verdi.arkadaş bazı hataları bilerek mi yapıyorsunuz ne? anlam veremiyorum bir türlü.sahada oynamayan adamı görmemek için kör olmak gerekir.ayrıca 3 maç alıp lige kaldı mı sonraki maçlar gençlerin maçları olacak.A2den gökhan özkanı ve genç oyuncuları izleme fırsatı bulacağız.hatta bana öyle geliyor ki ordu bizim sayemizde ligde kalacak

erkutdem55

yönetimin çıkmak istememesini anlayabilirim zaten  haftalardır amacımız küme düşmemek diyip duruyolar.maçı bilerek verdi kısmı biraz ütopya gibi duruyor,Kalpar hoca dememiştir 2 metreden at dışarı diye heralde.bir de Orduyu umarım düşürürüz acaip gıcık oluyorum o heriflere

#BAFRALI#

erkutdem55

Alıntı yapılan: 35ama55 - 24 Mart 2010, 01:16:16
Hüseyin Kalpar bu takımda kaldığı sürece Oktay sezon sonunda başka takımla anlaşır. Tek gerçek budur kanımca. Yönetimin ne yapıp edip bu ikiliyi kavuşturması lazım.

kesinlikle katılıyorum

**KaR6**

bu haftadan itibaren hocanın 'hata' yapmayacagını düşünüyorum.. 5 maç kazandıktan sonra taşları kendi lehine oynamaya çalıştı ama elinde patladı.. riskli haftalara girerken tekrar takım adına hamleler yapmak zorunda..

cembaba

bence arkadaşlar takım 10 numara top oynadı. Özetlerine bakarsanız anlarsınız. Şu ligde bir çok takımdan daha üst düzey futbol oynuyoruz. Bir tek son vuruşlarımız yok. Onu da bir forvet ile çözeriz. Hocaya gelince, bence Hüseyin Hoca çok iyi bir t.direktör. Seneye şampiyon yapar bizi. Hüsran yok. Takımı desteklemeye devam.

Oflu

Alıntı yapılan: sogutlubahce55 - 23 Mart 2010, 23:27:52
Taraftar potansiyelimiz çoğu süper Lig takımında bile yok.. Şu anda Bursaspor'un yerinde olmuş olsaydık sanırım her maç 2-3 Bin kişi dışarıda kalırdı.
Hangi takımın Bank Asya 1.ligde orta sıralardayken 20.000 kişiye oynadığını gördünüz ?
Ben gördüm , SAMSUNSPOR :)
Yani görünüm o kadar kötü değil , Olaylara birazda olumlu yönden bakmak gerek , karamsar olmanın bize faydası yok.

Suan Bursasporun yerinde olsaydik degil 2-3 bin 15bin kisi disarda kalirdi. Yemisim Bursasini, Sivasini onlar giderken biz geliyorduk

Kaya

Alıntı yapılan: **KaR6** - 24 Mart 2010, 01:25:13
bu haftadan itibaren hocanın 'hata' yapmayacagını düşünüyorum.. 5 maç kazandıktan sonra taşları kendi lehine oynamaya çalıştı ama elinde patladı.. riskli haftalara girerken tekrar takım adına hamleler yapmak zorunda..

olay kesinlikle budur...

Burak