hüseyin kalpar ve gerçekler

Başlatan 34_55, 26 Ocak 2010, 09:02:26

« önceki - sonraki »

serkancengiz

Herkesin görüşü ve futbol anlayışı farklıdır yenilginin sebebi hüseyin kalpar dır. ilk 20 dakika rakibi sahanda kabullen golü ye sonra sonra takımı öne çıkararak baskıyı kurmuşken ikinci yarı anlamsız değişiklikler topu getirecek adam bulamayınca şişirme toplardan umut bekledik. Yenilg,inin sebebi kalpatır.

Recep

Alıntı yapılan: serkancengiz - 26 Ocak 2010, 22:02:40
Herkesin görüşü ve futbol anlayışı farklıdır yenilginin sebebi hüseyin kalpar dır. ilk 20 dakika rakibi sahanda kabullen golü ye sonra sonra takımı öne çıkararak baskıyı kurmuşken ikinci yarı anlamsız değişiklikler topu getirecek adam bulamayınca şişirme toplardan umut bekledik. Yenilg,inin sebebi kalpatır.
tamam konuyu açmışsın ve söyleyeceklerinide söylemişsin yenilginin sebebi kalpardır derken bana göre kalpardır dersen daha isabetli olur
bana sorarsanda yenilginin Kalparla hiç alakası yok takım dün istedi ama olmadı oda iyi ve yırtıcı bir golcü olmamasından yeni alınan bu futbolcular acaba hocanın tercihimiydi

estalpi

Alıntı yapılan: senol55 - 26 Ocak 2010, 21:56:11
Takim iyi oynadi diyen arkadaslar siz hangi maci izlediniz? ben samsunspor - karsiyaka macini izledim hani d spor verdi ya.
samsunspor tek kelimeyle BERBAT oynadi.Takimda sistem denen birsey yok
ben sadece kaleciyi biraz begendim.
hocaya gelince hoca iyi bence.
Ama samsunspor süper lige cikar veya playoff a kalir diye arkadaslara sesleniyorum
SAMSUNSPOR BU YIL BÜYÜK BIR IHTIMALLE DÜÜÜÜÜSSSSSSSEEEEEERRRRRRRR.

SAMSUNSPORU SADECE VE SADECE TANJU COLAK KURTARIR ODA BASKAN OLURSA EGER.

yok canımmmm o kadarda değil...... yeniliriz tamam puan veiriz tamam ama bu takım 1 gollede olsa düşmez kardeş......

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: senol55 - 26 Ocak 2010, 21:56:11
Takim iyi oynadi diyen arkadaslar siz hangi maci izlediniz? ben samsunspor - karsiyaka macini izledim hani d spor verdi ya.
samsunspor tek kelimeyle BERBAT oynadi.Takimda sistem denen birsey yok
ben sadece kaleciyi biraz begendim.
hocaya gelince hoca iyi bence.
Ama samsunspor süper lige cikar veya playoff a kalir diye arkadaslara sesleniyorum
SAMSUNSPOR BU YIL BÜYÜK BIR IHTIMALLE DÜÜÜÜÜSSSSSSSEEEEEERRRRRRRR.

SAMSUNSPORU SADECE VE SADECE TANJU COLAK KURTARIR ODA BASKAN OLURSA EGER.

senin önceki mesajlarını da okudum da hep aynısın birader, samsunspor'u kim kurtarır bileme de seni kimse kurtaramaz bence, kilinik vaka gibi duruyorsun. her sezon kesin düşeriz demişsin, demek ki düşmeyiz, rahat olun, şenol düşeriz demiş. :) ;D

vanlioglu

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 27 Ocak 2010, 01:04:15
senin önceki mesajlarını da okudum da hep aynısın birader, samsunspor'u kim kurtarır bileme de seni kimse kurtaramaz bence, kilinik vaka gibi duruyorsun. her sezon kesin düşeriz demişsin, demek ki düşmeyiz, rahat olun, şenol düşeriz demiş. :) ;D
;D ;D ;D

KotuCocuk55

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 27 Ocak 2010, 01:04:15

Yorumlarını zevkle okuyorum... ;D ;D ;D

FaTiH_HaN

Alıntı yapılan: recep55 - 27 Ocak 2010, 00:26:35
tamam konuyu açmışsın ve söyleyeceklerinide söylemişsin yenilginin sebebi kalpardır derken bana göre kalpardır dersen daha isabetli olur
bana sorarsanda yenilginin Kalparla hiç alakası yok takım dün istedi ama olmadı oda iyi ve yırtıcı bir golcü olmamasından yeni alınan bu futbolcular acaba hocanın tercihimiydi

edmontdante

Biri Tanju ÇOLAK mı dedi? :))

Takımın kapasitesi bu kadar.

ADEM:Her zaman mücadele eder.Top hakimiyeti iyi.Arada sırada bindirme yapar.Sıfırda hiç bir zaman göremezsin.
KENAN:Yaş 35 artık bitmiş
ERSİN:Tek  hamlelik gibi göründü.Fena değil
ORHAN:Ağır.Defansif özelliği iyi değil.Ofans zaten yok denecek kadar az
HAKAN:Canlı bomba.Tek artısı sertliğiyle rakibe verdiği gözdağı.2 metreye pas atamaz.
MURAT:Her yere koşar,basar,korkmaz ama oyunu tam manasıyla yönlendirecek kapasitede değil.
OKTAY:Topu en iyi kullanan adamımız.Her zaman güçsüz
TURGAY:Stoperden bozma ön libero.Mücadele iyi.Ama kapasite yeterli değil.
TURGUT:Takımın tek hücüm gücü.Ama bir tane akıllı işi yok.İçeri bakarak adrese teslim tek ortası yok 4 sezondur.Tek yönlü b planı olmayan bir oyuncu.
ABDULAZİZ:Pek bir şey anlamadım.Aranılan isim değil.
H.AKMAN:Çok umutlandığımız isim ama olumlu tek hareketi Rize  maçında attığı gol.Futbol anlayışı iyi değil.Belki ileride zamanla bir şeyler olur.
SEZER:Ayağına top biraz yakışıyor,kısa alanda topu iyi kullanıyor.Attığı paslar mantıklı ama takım oyunu olmadan sonuç yaratabilecek bir oyuncu değil.
SAVAŞ:Çabuk olduğunu gözlemledik ama başka bir numarası yok şimdilik.

Şimdi bakıyoruz.Bir artısı olan oyuncumuzun mutlaka bir tane de eksiği var.2 artı ise sadece Murat ve Oktay'da var.Genelde artılarımız iyiniyet.Mesela Ömür EJDER.Hal böyle olunca artık futbol beklemek anlamsız.

Gönderilenler de böyleydi.Artısı fazla olan bir tane isim yoktu içlerinde.

Evet bunlar transfer yanlışları.Ama olan olmuş,alınan alınmış.Mevcut kadroya bakmamız gerek.

Mevcut kadromuz maç içinde kazanılan 10 tane serbest atışın tamamını alakasız yerlere daha çokta ceza sahasının ön çizgisine atabilecek kapasitede.İçeride 7 kişi varken en alakasız ve etkisiz yere ,cezasahasının önendü bırakılan en kısa rakip oyuncunun kafayla karşılayabileceği şekilde.

Bu takım bu şekliyle bence top oynayamaz.
Defansı geçtik diyelim.
Orta sahada topa biraz hakim olan Murat.Onun da topla bir savaşma durumu var.Bir türlü top ayağından bir yere gitmiyor.Ayrıca derin atacağı bir forveti   veya kanattan gelen birini göremiyor.Hamiyle sıkışıp kalıyor.
Kanatların Adem ve Orhan bindirmiyor.45 dakika boyunca tek bir kez görmedim Adem'i ortasahayı geçerken.
Oktay'a top gelince bir şeyler yapabilme ihtimali var.O da biraz mücadeleden sonra oyundan düşüyor.
Turgut var defansın dengesini bozabilecek.Ama oyun anlayışında topsuz oyun yok.Topu hep taç çizgisinde alıp,her zaman yaptığı sağa doğru çekerek defansın üzerine gitmek.Topu alıp iş yapma anlayışı.Ama belki de bir kaç derin koşu ile hiç suya sabuna dokunmadan rakibi geçmek mümkünken her seferinde önünde 2 kişi varken topla buluşmak.
Forvetin yok.Forvet diye düşünebileceğin Turgut ve Abdülaziz oyun stilleri sebebiyle kanat gibi oynamaya dönüyorlar 10 dakika sonra.Peki kim kaldı.

İşimiz çok zor.Mücadele,karambol ve olursa gol

ankarta 55

bi dirrekden dönen top 2de ******* hakem gol vermedi

celebi

Alıntı yapılan: edmontdante - 27 Ocak 2010, 11:42:32
Biri Tanju ÇOLAK mı dedi? :))

Takımın kapasitesi bu kadar.

ADEM:Her zaman mücadele eder.Top hakimiyeti iyi.Arada sırada bindirme yapar.Sıfırda hiç bir zaman göremezsin.
KENAN:Yaş 35 artık bitmiş
ERSİN:Tek  hamlelik gibi göründü.Fena değil
ORHAN:Ağır.Defansif özelliği iyi değil.Ofans zaten yok denecek kadar az
HAKAN:Canlı bomba.Tek artısı sertliğiyle rakibe verdiği gözdağı.2 metreye pas atamaz.
MURAT:Her yere koşar,basar,korkmaz ama oyunu tam manasıyla yönlendirecek kapasitede değil.
OKTAY:Topu en iyi kullanan adamımız.Her zaman güçsüz
TURGAY:Stoperden bozma ön libero.Mücadele iyi.Ama kapasite yeterli değil.
TURGUT:Takımın tek hücüm gücü.Ama bir tane akıllı işi yok.İçeri bakarak adrese teslim tek ortası yok 4 sezondur.Tek yönlü b planı olmayan bir oyuncu.
ABDULAZİZ:Pek bir şey anlamadım.Aranılan isim değil.
H.AKMAN:Çok umutlandığımız isim ama olumlu tek hareketi Rize  maçında attığı gol.Futbol anlayışı iyi değil.Belki ileride zamanla bir şeyler olur.
SEZER:Ayağına top biraz yakışıyor,kısa alanda topu iyi kullanıyor.Attığı paslar mantıklı ama takım oyunu olmadan sonuç yaratabilecek bir oyuncu değil.
SAVAŞ:Çabuk olduğunu gözlemledik ama başka bir numarası yok şimdilik.

Şimdi bakıyoruz.Bir artısı olan oyuncumuzun mutlaka bir tane de eksiği var.2 artı ise sadece Murat ve Oktay'da var.Genelde artılarımız iyiniyet.Mesela Ömür EJDER.Hal böyle olunca artık futbol beklemek anlamsız.

Gönderilenler de böyleydi.Artısı fazla olan bir tane isim yoktu içlerinde.

Evet bunlar transfer yanlışları.Ama olan olmuş,alınan alınmış.Mevcut kadroya bakmamız gerek.

Mevcut kadromuz maç içinde kazanılan 10 tane serbest atışın tamamını alakasız yerlere daha çokta ceza sahasının ön çizgisine atabilecek kapasitede.İçeride 7 kişi varken en alakasız ve etkisiz yere ,cezasahasının önendü bırakılan en kısa rakip oyuncunun kafayla karşılayabileceği şekilde.

Bu takım bu şekliyle bence top oynayamaz.
Defansı geçtik diyelim.
Orta sahada topa biraz hakim olan Murat.Onun da topla bir savaşma durumu var.Bir türlü top ayağından bir yere gitmiyor.Ayrıca derin atacağı bir forveti   veya kanattan gelen birini göremiyor.Hamiyle sıkışıp kalıyor.
Kanatların Adem ve Orhan bindirmiyor.45 dakika boyunca tek bir kez görmedim Adem'i ortasahayı geçerken.
Oktay'a top gelince bir şeyler yapabilme ihtimali var.O da biraz mücadeleden sonra oyundan düşüyor.
Turgut var defansın dengesini bozabilecek.Ama oyun anlayışında topsuz oyun yok.Topu hep taç çizgisinde alıp,her zaman yaptığı sağa doğru çekerek defansın üzerine gitmek.Topu alıp iş yapma anlayışı.Ama belki de bir kaç derin koşu ile hiç suya sabuna dokunmadan rakibi geçmek mümkünken her seferinde önünde 2 kişi varken topla buluşmak.
Forvetin yok.Forvet diye düşünebileceğin Turgut ve Abdülaziz oyun stilleri sebebiyle kanat gibi oynamaya dönüyorlar 10 dakika sonra.Peki kim kaldı.

İşimiz çok zor.Mücadele,karambol ve olursa gol

abi ne yapmışsın öldürdün bizi resmen ya :D

Tribün_ali

Kalpar hoca ne diyordu hazırlık maçlarında 5 tane yiyorduk 2.lig takımlarından çok mutluyum oyundan diyordu niye mutluydu 10 tane yemedik diye

doðan

Alıntı yapılan: celebi - 27 Ocak 2010, 11:52:14
abi ne yapmışsın öldürdün bizi resmen ya :D

daha ne söylenebilirdiki ????
karşıyaka karşısında iyi oynamışız falan filan ...
bazı rakadaşlara katılıyorum ben yanlış maç izlemişim .....
her serbest vuruşa  2 stoper kafa ya gider .. kesilen top 1. direkğe , rakip bekten geri döner , bide bakarım boy ortalamana turgayı kat , turgut eh işte  4 uzun adam sen topu 18 üstüne , penaltı noktasına kesemiyosun , el oğlu tek serbest atış  la takıyor , sen açık ağzınla bakıyosun .....

ACEMİLER  mangası hep zaiyat verir arkadaşlar , veriyoruz işte 3 er 5 er
hoca sözde fırını yakmış ekmekler pişecek de ....
biz yine cefa çekeceğiz , un bu tuz bu olan hamur bu , bu kadar ekmek olur ... ama umudu yeniden beslemek bizim vazife değerlerimiz ... biz bu çileyide mecburen çekerizz

34_55

evet ben bu başlığı açtığımda hüseyin kalpar ve gerçeklerden bahsetmiştim 5/5 yaptığımızda bile demiştimki bu takım bolu maçındada iyi oynamadı sadece mücadele etti demiştim, şimdi soruyorum sayın hüseyin kalpara arkadaşlar  güngörenden ADEM isminde gerçektende çok iyi olan bir forvet aldık adam kadroda yok, boludan sol açık SEZERİ aldık adam kulübeden çıkamıyor bir türlü kalparın sayesinde, şimdi soruyorum sayın KALPAR siz ne yapmaya çaılışıyorsunuz acaba bu taraftara bir açıklarmısınız NİYETİNİZ NE bir sözümde kalecimiz AHMET ŞAHİNE işte ne yaptının farkına vardınmı ahmet bu taraftarın sana verdiği sevginin karşılığı bumu olmalıydı bu senede ŞAMPİYON BU BÜYÜK TARAFTAR...

KotuCocuk55

Antremanları izlersen o adem'in de diğer yedek genç yetenek(!) caner çolak'ın da benim hiç beğenmediğim savaş'ın yarısı bile olamadığını 15 dakika içinde anlarsın..
Eldeki bu olunca,hoca en iyisini sahaya sürüyor ve biliyorki sokacağım adam bugün 11 de yer alan ama kötü oynayan adamım kadar bile oynayamaz..
Kadroda derinlik alternatif seçenek yok..
Bakınız bir kaleci gitti maç gitti..

Ben kaybetmeye devam etsede hocanın doğru yolda olduğundan ve kadrosuna yapılacak desteklerle bizi seneye tekrar süper lige çıkaracağına eminim..

Adam elindeki kadroyla en iyisini oynatıyor..
Diğer yandan adana maçının kaybedilmesiyle birlikte ligte hiçbir iddiamız kalmamıştı buda takımdaki havayı bozdu.Şimdi tekrar düşme potasındayız..Bu da oyuncuları tekrar motive edecektir...

Tabiki burası görüş paylaşma yeri,ben beğenirim sen beğenmezsin peki ama Sen hocanın teknik direktör olarak nesini beğenmiyorsun? 

Cagdas Ünver

Alıntı yapılan: 34_55 - 26 Ocak 2010, 11:24:43
arkadaşlar dost acı söyler gerçekleri söyler bizler samsunluyuz samsunsporluyuz bir konuya daha değinmek istiyorum kalecimiz ahmet şahin hariç dier yeni transferlerimiz hep 2/b den buna nedemeli arkadaşlar birde geçtik 2/b'yi adamlar kaç aydır top oynamamışlar şimdi soruyorum bu takımdan geçen yıldan. kaleci hasanı, sol bek canı,sağbek veyseli,stoper gökhan kolomaçı, busene düzelen ve kendine gelen orta saha sefayı, forvet burhanı yolluyan yönetici zihniyetine nedemeli 2 tane adam herkez bunu biliyor biri şu anda yönetimde yok  ama dieri hala içeride ve takımın haline bakın işte bir takım ancak böyle harcanır, ondan sonra senin hocan çıkar maç sonu bal yapmayan arı gibiydik desin hoca hoca sen2. yarı başında  kendi gönderdiğin adamlara niye sahip çıkmadın bu adamlar sana lazım deilmiydi yoksa  bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasınmı dedin.....

Bence çok dogru yapildi iyiki gitmisler.Bu Takim ancak top oynamaya basladi, seneye birkac takviye ile Süper Lige oynar.
Sefa gibilerine kaldiysak....

Transferlere gelince.Tek sorun Forvet ve Kadro darligi.
As Kadromuzdan tek eksik olsun mac alamiyoruz.
Bu Takimdan Kenan, Okan kesinlikle gitmeli yakiyorlar Takimi.Digerleri ise kendine ceki düzen verirse dedigim gibi seneye Süper Lig hayal degil.

Düstügümüz sezon gelmistim en son Samsuna.Seneye geldigimdede tekrar Süper Ligde olacagimiza inaniyorum.