hüseyin kalpar ve gerçekler

Başlatan 34_55, 26 Ocak 2010, 09:02:26

« önceki - sonraki »

ankarta 55

Alıntı yapılan: 6 Ertuğrul Sağlam - 26 Ocak 2010, 14:37:04
Hocam ne yaptın sen yaa adam 90 dakikada bir tane top tuttu kaleye giden bizim kale tutan şutumumuzmuı vardı?...
çaktırma bilder kendimi avutmak ve hüseyin hocaya sövmemek için bahane arıyorum kalecileri iyiydi iyiydi  ;)

erkutdem55

estalpi kardeşim aynen yazdıklarına katılıyorum,çok pozisyona girdiğimiz maçta kaleci tek kurtarış yaptı,o da turgut'un vuruşu başka yok.En iyi adamlarımızdan dediğimiz volkan ve burhan yok.Geriye topu ıska geçen futbolcular kaldı,ben beğenmedim yalancı bahar gibiydi baskımız o da golü yedikten sonra maalesef :(

orhan

takımmız dün sadece ne yaptığını bilmeden saldırdı durdu.bilinçli top oynayan bir tek oyuncumuz yoktu.hepsi panik halindeydi.bir takımda duran topu kullanacak oyuncuda mı olmaz.oyuna bukadar silik aciz başlanırmı.adamlar ilk 20 dak top göstermedi.topu yere indirdi bir oyun kurguları vardı bizim ise ne oynadığımız belli değil.inanın çok ama çok işimiz var gol atmak tamamen şansa ve karambollere kalmış.başka diye soranlara inat hala SAMSUNLU VE SAMSUNSPORLUYUZ.

doðan

Klasikte alıntı yapılur ya  yapmayacağım herkesteb br şeylere cevaben olsun; ingiliz futbolu oynyuıruz diyen kardeşime cevabi bir diğeri ver miş evt ingiliz futbolunu oynyan karşıyaka bize gösterdi , sahanın her yerinde topu istediği gibi çeviren , gerktiğinde sertleştiren , topu akıllıca kullanan takım malesefki rakip ti , ki ilk organizasyon gol ...

bizim ataklara gelince Turgut istedimi dün akşam evt ; ama zaman bencilliğini yene bilse çook daha isterdii,
diğerlerini nerden tutacağım ki kenenın ne yapmak istediğini bir anlasam ..

sonra umut yada umutsuzluk
bal yapmayan arı demiş kalpar hoca ; hangi arı bal yapacak  bir tek murat mı  sonra tek topu tutan ve akıllı kullanan adamını dışarı alıyosun .. ama vardır hocanın da bir bildiği , takım olamadan bal yapamazsın , takım olamamışız henüz  ,
ve çok ilginç bir ayrıntı dün akşam en çok gol pozisyonuna giren adam turgay dı ne kadar ilginç değilmi ?? stoper  adam gol kovalıyor , stratejidir taktikdir eyvallah; ama acizliktir ;tarafımıza aldığın forvet nerde ...yada turgay 10 numara giysin eyvallah.........

sadece55

Bu hoca bir tek lafı bile haketmiyor biz hayrettinleri turhan hocaların takımlarını gördük

bluegreen55

26 Ocak 2010, 17:48:18 #20 Son düzenlenme: 26 Ocak 2010, 18:19:04 bluegreen55
1:Kalecileri iyiydi iyi olmak için çok kurtarış yapması gerekmiyordu yan toplarda hata yapmadı ve hep doğru yer tuttu,
2: iki tane top neticede gol oldu,direkten dönen top, yaşanan karamboller,son paslardaki beceriksizlerin çookluğu atak fazlalığını gösterir, 2 tane atak yapamadığımız biri bari defanstan ileriye topu şişirsede bişeyler olsa diye beklediğimiz ne maçlar izledik...
3: Türkiye ligi, ingiltere ligi, fransa,italya,ispanya ligi ve şimdi bu aralar afrika kupası maçlarını izliyorum.dünki Samsunspordaki arzuyu son zamanlarda bir liverpoolda birde dün kamerunda izledim ama mısır 4-5 atak yaptı 3 gol attı tek gale oynanan maçta kamerun tek golde kaldı...
4: Oyuncuların hepsi iyi oynadı , hepsi girdikleri ikili mücadeleleri kazandılar,hepsi mücadele ettiler, sağda solda ortada topu alıp adam geçip topu iyi kullandılar.
5: Neticede ben dün Samsunsporun oynadığı oyundan zevk aldım,gurur duydum,umutlandım.Celil,cenk,serkanlı takımı hatırlattı ama tabi henüz serkan yok.

6:skora göre yorum yapmayın insaflı olun,destek olun köstek olmayın,yeterince zorluklar var zaten.Bu futbolcularla oynuycaz siz böle güzel oynayınca bile alkışlamazsanız futbolcuda ne heves kalır ne istek....

estalpi

Alıntı yapılan: bluegreen55 - 26 Ocak 2010, 17:48:18
1:Kalecileri iyiydi iyi olmak için çok kurtarış yapması gerekmiyordu yan toplarda hata yapmadı ve hep doğru yer tuttu,
2: iki tane top neticede gol oldu,direkten dönen top, yaşanan karamboller,son paslardaki beceriksizlerin çookluğu atak fazlalığını gösterir, 2 tane atak yapamadığımız biri bari defanstan ileriye topu şişirsede bişeyler olsa diye beklediğimiz ne maçlar izledik...
3: Türkiye ligi, ingiltere ligi, fransa,italya,ispanya ligi ve şimdi bu aralar afrika kupası maçlarını izliyorum.dünki Samsunspordaki arzuyu son zamanlarda bir liverpoolda birde dün nijeryada izledim ama mısır 4-5 atak yaptı 3 gol attı tek gale oynanan maçta nijerya tek golde kaldı...
4: Oyuncuların hepsi iyi oynadı , hepsi girdikleri ikili mücadeleleri kazandılar,hepsi mücadele ettiler, sağda solda ortada topu alıp adam geçip topu iyi kullandılar.
5: Neticede ben dün Samsunsporun oynadığı oyundan zevk aldım,gurur duydum,umutlandım.Celil,cenk,serkanlı takımı hatırlattı ama tabi henüz serkan yok.

6:skora göre yorum yapmayın insaflı olun,destek olun köstek olmayın,yeterince zorluklar var zaten.Bu futbolcularla oynuycaz siz böle güzel oynayınca bile alkışlamazsanız futbolcuda ne heves kalır ne istek....

Karşıyaka sahaya okadar ii yayıldıki Takımımız sadece ceza yakınlarında topu geveledi.... maç olarak bakarsan tamam heycanlı hızlı bir maçtı ama teknik açıdan sıfır... panik havası hakimdi.. hatta karşıyaka okadar net 2 tane kontratak yaptık maç 3 0 olacakktı allahtan adamları hızlı düşünemedi..... bunu i görmek lazım....

YaşarDoğu

26 Ocak 2010, 17:55:40 #22 Son düzenlenme: 26 Ocak 2010, 22:33:49 YaþarDoðu
@bluegreen55

İlk iki hafta puan alamıyorsun, puan fikstüründe senin altındakiler kazanıyorlar sen hangi futboldan bahsediyosun?.Geçen sene Sakaryada Özgürcan gol atsaydı şimdi lig B de ytdik.Yine öylemi olalım.Eleştirme destek ol diyosunda.İsterse 40 tane korner kullansın 30 tane frikik gol olmadıktan sonra kısaca puan alamdıktan sonra neyleyim ben iyi futbolu.Şimdi bize iyi futboldan cok puan lazım puan.Öyle Tv den izlemeylede belli olmuyor malesef herşey.Yani artık el insaf diyorum.kalmış 15 hafta hala yönetim adam gibi transfer yapma becerisi gösterememiş sen liverpool du iyiydi yok nijeryaydı diyosun.Eh be kardeşim biz et derdindeyiz sen can derdindesin.

AlıntıSamsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar, Karşıyaka karşısında haksız bir yenilgi aldıklarını söyledi. Karşılaşmanın genelinde kazanmayı arzulayan, istekli bir oyun sergilediklerini dile getiren Teknik Direktör Kalpar, "Adeta bal yapmayan arı gibiydik. Rakip cezaalanına kadar iyi geliyoruz ancak buradaki final paslarını ve bitirici vuruşları yapacak oyuncumuz yok. Daha öncede söylediğim gibi istediğimiz transferleri yapamadık. Bunun sıkıntısını yaşıyoruz. Ancak bir kaç içerisinde takımımıza yeni oyuncuları katmak için çalışıyoruz. Samsunspor için zor haftalar başladı. Umarım takım ve camia olarak ligi bize yakışır bir yerde tamamlarız" dedi.

samsunspor.org

Bunları söyleyen Kalpar , istediğimiz transferleri yapamadık, zor günler yakın, önümüz karanlık..... >:(

estalpi

Alıntı yapılan: estalpi - 26 Ocak 2010, 17:55:03
Karşıyaka sahaya okadar ii yayıldıki Takımımız sadece ceza yakınlarında topu geveledi.... maç olarak bakarsan tamam heycanlı hızlı bir maçtı ama teknik açıdan sıfır... panik havası hakimdi.. hatta karşıyaka okadar net 2 tane kontratak yaptıki maç 3 0 olacakktı allahtan adamları hızlı düşünemedi..... bunu i görmek lazım....

FaTiH_HaN

Alıntı yapılan: erdo55 - 26 Ocak 2010, 17:36:47
Bu hoca bir tek lafı bile haketmiyor biz hayrettinleri turhan hocaların takımlarını gördük

aynen katılıyorum hiçbiri takımı hüseyin hoca kadar sahiplenmedi.

KotuCocuk55

Futbolunu,taktiğini eleştiririm ama hakkaten hoca açıklamalarıyla geldiği günlerdeki tüm antipatimi sempatiye dönüştürdü.
Gerçekten sahiplendi takımı ve birşeyler yapmak istiyor belli.
Adam açık ve net konuşuyor,adam yok,istediğimiz adamlarıda alamadık,şimdilik bu kadar oluyor,işimiz zor diyor..

Hüseyin hocayı sevdim valla,şimdi iki maç daha kaybetsek gönderirler ama bu adam hakkaten özveriyle çalıştı..
Kazansanda kaybetsende alkışlıyorum..
Ama mümkünse kazan zira bir iki tane daha kaybedersen özellikle bu haftalarda bu rakiplere harbi gidiyoruz Allah muhafaza..

gozgoz yýlmaz

Bildiğini sanmak en büyük cahilliktir! Kişi cehaletinin farkında olursa hata yapma ihtimali asgari seviyeye düşer. Bu takımın gizli başkanı Erkut Tutu denilen şahıstır. Transfler de para hesapları da ondan geçiyor. Ve en hazini Erkut Tutu futboldan anladığını sanıyor. Nihayetinde Kalpar da onun izni dahilinde transfer yapabiliyor.

Şimdi en baştaki cümleyi tekrar okuyunuz lütfen!

samsunspor.co.nr

Alıntı yapılan: fatih_han55 - 26 Ocak 2010, 12:11:27
Ben takımı eleştiren yorumların çoğuna katılmıyorum. Bence takım çok iyi mücadele etti 90 dakika koştular orta sahada rakibi ezdiler tek eksiğimiz bir goldü bi gol bulabilseydik farka giderdik iyi bir forvet alırsak gol sorunumuzda kalmaz. dünki maçta kazanacak kadar oynadık malum zemin buzluydu rakipte kapanınca bide üstüne kazandığın pozisyonları gole çeviremiyosun. tek eksiğimiz sağlam bir forvet. takımda mücadele motivasyon üst seviyede.

Karşıyaka dün golü 90.dk atsaydı. 90 dakika mahkum oynardık.
Bunu da düşündün mü hiç ? İçeride oynadigmiz hangi macta ilk golü biz attik Bolu maci haricinde.Hangi maca baskili istekli basladik ? Hangi macta rakibine sahayı dar eden bir Samsunspor vardı sahada ? Gol yedikten sonra şuursuz,herkez ileride bir anlayış. Karşıyaka yakaladıgı kontrlarda biraz ciddi olsa mac 0-4 biterdi.
Bu gercekleri gormek lazım.Bunları da gostermek lazım.

Takımda kim nerede duracagini bilmiyor.Yeni transferler tam bir fiyasko. İnanç yok. 18 içinden topa vuracak bir tane adam yok. Turgut-Murat-Oktay ekstra oynarsa aynı anda maç kazanıyoruz.Gidenleri zaten biliyoruz. Volkan-Burhan-Gokhan Kolomoç-Sefa-Can. bu adamları gonderiyorsun yerlerine aldıgın adamlara bak.

Boyle giderse ligin sonuna kalmaz ligde kalma hevesimiz !

Rüyadan uyanma vakti geldi de geciyor. Gec kalınırsa 1 Subat'a kadar,herşey yalan olur.

senol55

Takim iyi oynadi diyen arkadaslar siz hangi maci izlediniz? ben samsunspor - karsiyaka macini izledim hani d spor verdi ya.
samsunspor tek kelimeyle BERBAT oynadi.Takimda sistem denen birsey yok
ben sadece kaleciyi biraz begendim.
hocaya gelince hoca iyi bence.
Ama samsunspor süper lige cikar veya playoff a kalir diye arkadaslara sesleniyorum
SAMSUNSPOR BU YIL BÜYÜK BIR IHTIMALLE DÜÜÜÜÜSSSSSSSEEEEEERRRRRRRR.

SAMSUNSPORU SADECE VE SADECE TANJU COLAK KURTARIR ODA BASKAN OLURSA EGER.

kalptenþimþek

Alıntı yapılan: senol55 - 26 Ocak 2010, 21:56:11
Takim iyi oynadi diyen arkadaslar siz hangi maci izlediniz? ben samsunspor - karsiyaka macini izledim hani d spor verdi ya.
samsunspor tek kelimeyle BERBAT oynadi.Takimda sistem denen birsey yok
ben sadece kaleciyi biraz begendim.
hocaya gelince hoca iyi bence.
Ama samsunspor süper lige cikar veya playoff a kalir diye arkadaslara sesleniyorum
SAMSUNSPOR BU YIL BÜYÜK BIR IHTIMALLE DÜÜÜÜÜSSSSSSSEEEEEERRRRRRRR.

SAMSUNSPORU SADECE VE SADECE TANJU COLAK KURTARIR ODA BASKAN OLURSA EGER.

son söylediğine katılıyorum,
ama gülmekten..