Can Ulun, Mersin Idman Yurdu'nda..

Başlatan 34_55, 16 Temmuz 2009, 12:57:11

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Samsunspor'dan adam gibi ayrılan nadir futbolculardan birisin. Her zaman gönlümüzdesin. Kulübün kapısı sana açık olmasa bile gönlümüzün kapıları hep san açık Can.

Ertuğrul Sağlam

16 Temmuz 2009, 14:52:31 #31 Son düzenlenme: 16 Temmuz 2009, 14:54:56 %100 samsunspor
Alıntı yapılan: seytanlargrubu - 16 Temmuz 2009, 14:47:44
%100samsunsporlu

kardeş öncelikle ben bu siteye girirken seninle aynı niyette olmadıgımı dilegetireyim.Samsunspor taraftarıyla hiçbir sorun yaşamak istemeyiz.Gerek yok böyle yorumlara.Hani orda yaşanıcak hertürlü olay Mersin e de yansır.Sizde geliceksiniz mersin e.Gerek yok kavga ya gürültüye.Adam akıllı dosta gecinelim.

Nasıl anladığını tahmin ediyorum ama benim demek istediğim şu Burada Samsunspor'a yenilip 12-13 saatlik yolu geri gitmek pek lkeyifli olmaz demek istedim.
Senin anladığın taraftan bakınca o benim işim değil o işe bakan arkadaşlar gerekli olan ne ise onu yaparlar zaten....

Şimdi daha fazla ortamı germeden siteyi incele cvp vermene gerek yok...

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: seytanlargrubu - 16 Temmuz 2009, 14:51:33
Neyse kardaş emin olun samsunda göstericeğiniz her türlü ilginin 10 katını mersin de göreceksiniz.İyi ise iyi kötü ise kötü.Umarım iyi niyetinizi eksik etmezsiniz.şimdiden tşk
arkadaşım tehtid vari konuşmana ne gerek var.elinizden geleni ardınıza koymayın.burda kimse kötülükten bahsetmedi.

Yalnızca BİZ

Hayırlı olsun Can kardeşimize... Mersin'e başarılar bu arada kalıcı olursunuz bu ligte ve süperligte nasip olur sizlere...

seytanlargrubu

Alıntı yapılan: Bir Sevdadır Samsunspor - 16 Temmuz 2009, 15:21:01
arkadaşım tehtid vari konuşmana ne gerek var.elinizden geleni ardınıza koymayın.burda kimse kötülükten bahsetmedi.

samsunspor a başarılar.İnş süper lige cıkarsınız

sevdamsınsamsunspor

Alıntı yapılan: seytanlargrubu - 16 Temmuz 2009, 14:51:33
yok hani cümle nin sonuna ünlem işareti artı 3 noktayı basıyor ya..Sonra anlayan anladı diyor ya.Bir tuhaf olduk yane.Neyse kardaş emin olun samsunda göstericeğiniz her türlü ilginin 10 katını mersin de göreceksiniz.İyi ise iyi kötü ise kötü.Umarım iyi niyetinizi eksik etmezsiniz.şimdiden tşk
bizdede iyiye iyi gidere gider alayina gider hiç farketmez

seytanlargrubu

: )) samsunlu genclerin bu kadar heyecanlı oldugunu bilmiyordum

sevdamsınsamsunspor

no heyecan yes gider mersinede gider kralınada biz ne mersinler gördük birader sen kafani yorma bu konulara bizle iyi geçinirseniz iyi oluruz kötü olursanız kötü oluruz ama pişman olursunuz bende mersinlilerin samsunspor taraftar sitesine üye olcak kadar delikanlı olduklarini bilmiyordum:d:D:D:D:D:D

eLLis

16 Temmuz 2009, 16:23:08 #38 Son düzenlenme: 16 Temmuz 2009, 16:25:10 eLLis
Alıntı yapılan: seytanlargrubu - 16 Temmuz 2009, 16:12:27
Heycanlı olan sizsiniz kardeşim biz hep aynıyız alt liglerde oynadığınızdan bizi pek takip edemeşsiniz :) Neyse sizlere başarılar arkadaşım.

Can'ada mersinde başarılar dilerim inşallah daha iyi yerlere gelir herşey gönlünce olsun.

kuzey55

sakin olun biraz yahu.bırakalım bu gider gelir muhabbetlerini.ortamı germeye gerek yok.sonucta burda gider yapanlar gitmeyecek o deplasmanlara.adam gibi karşılar karşılanırız.bu siteye üye olmak çok zor veya delikanlılık gerektirecek birşey değil.adam gelmiş sormuş büyütmeye gerek yok...

King Of The North

Dalga geçeceksen atılmadan efendi efendi yaz adamın asabını bozma.

Can kardeşim yolun açık olsun,hakkını helal et.

beşnumara

futbolcumuz CAN ULUN'a yeni takımında başarılar dilerim. senin değerini bilmediler ne yapalım.şu bir gerçek ki can'ın gitmesinde bizim de suçumuz oldu bunu kimse unutmasın.bizim gibi camialar bu durumlarda sessiz kalmıyor tepkisini koyuyor ama biz son yıllardaki sessizliğimizi hala sürdürüyoruz.bundan yüz alan yöneticiler öz çocuklarımızı istedikleri gibi harcayabiliyor
@şeytanlar grubu
samsuna geldiğinizde taşkınlık yapmazsanız kimse size bi şey yapmaz.bunu bu sene göreceksin.bu ligin en centilmen taraftarı olduğunu göreceksin hele kocaeli giresuna giderseniz bizim değerimizi anlayacaksınız.sizleri iyi tanırım.onun için bu tür konuçmalar yapmaya gerek yok.iyi niyetli bir yönetiminiz var.umarım kalıcı olursunuz.ha şunu da söylemeden geçmeyeyim: o aldığınız kaleci var ya kerem o şahsa samsunda tepki verilecektir ama siz bizim futbolcumuza tepki verdiniz deyip taşkınlık yapmayın.çünkü keremle bizim ayrı bir hesabımız var.kskdayken de aynı tepkiyi verdik ama ksklılar o sizin keremle aranızda olan bir sorun dediler.sakın unutmayın

Ollivanders

Alıntı yapılan: iak5529 - 16 Temmuz 2009, 13:14:59
yolun açık olsun kardeşim inşallah her şey istediğin gibi olur,seni seviyoruz CAN ULUN....

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

o sizin heyacanınız.yıllardır 2.lig de kalmanızdan  dolayı şimdi heyecan yapıyorsunuz.panik yok hallederiz.

europe_55

Alıntı yapılan: berusa55 - 16 Temmuz 2009, 13:54:27
Hayırlı olsun. Seni tekrar Samsunspor'umuzda görmek dileğiyle sevgili Can. Başarılar.