Can Ulun, Mersin Idman Yurdu'nda..

Başlatan 34_55, 16 Temmuz 2009, 12:57:11

« önceki - sonraki »

Sempatik Bengülü

Can'ım yolun açık olsun umarım çok başarılı olursun'ki olucağınada inanıyorum sen hep bizim SAMSUNSPORLU CAN'ımız olarak kalıcaksın

kuzey55

Alıntı yapılan: seytanlargrubu - 16 Temmuz 2009, 14:26:54
merhaba arkadaşlar.Mersinidmanyurdu taraftarlar derneği Şeytanlargrubundayım.22 yaşındayım.adım ilhAn.

can nasıl bir topcudur.Tam olarak nerde oynar? ilk 11 şansı nedir.kişiliği nasıldır.

samsunspor a başarılar.

forumdaki can ile ilgili başlıkları okuman yeterli olur.sol bek oynuyor.tek kelime ile adamdır.en önemlisi de SAMSUNSPORLUDUR....

Kodalak

Alıntı yapılan: kuzey55 - 16 Temmuz 2009, 14:27:45
forumdaki can ile ilgili başlıkları okuman yeterli olur.sol bek oynuyor.tek kelime ile adamdır.en önemlisi de SAMSUNSPORLUDUR....

bu da güzeldi  adamlar kesin bizim maçta Can'ı yuhalarlar

seytanlargrubu

Alıntı yapılan: kuzey55 - 16 Temmuz 2009, 14:27:45

tşk kardeş.allah izin verirse 3.hafta ordayız

kuzey55

Alıntı yapılan: seytanlargrubu - 16 Temmuz 2009, 14:31:18

CAN size emanet.yürekli adamdır.formanın hakkını verir.ayrıca bu ligin bence en iyi sol bek oyuncusudur...hayırlı olsun.

Sempatik Bengülü

Alıntı yapılan: Kodalak - 16 Temmuz 2009, 14:29:22

bu da güzeldi  adamlar kesin bizim maçta Can'ı yuhalarlar

valla olurmu olur

seytanlargrubu

Alıntı yapılan: kuzey55 - 16 Temmuz 2009, 14:33:08
CAN size emanet.yürekli adamdır.formanın hakkını verir.ayrıca bu ligin bence en iyi sol bek oyuncusudur...hayırlı olsun.

adam gibi adam olan her topcu başımızın tacıdır.Samsunsporlu olması önemli değildir.Önemli olan formanın ve aldıgı paranın hakkını versin.

Sercan

Alıntı yapılan: seytanlargrubu - 16 Temmuz 2009, 14:35:08
adam gibi adam olan her topcu başımızın tacıdır.Samsunsporlu olması önemli değildir.Önemli olan formanın ve aldıgı paranın hakkını versin.

Adamdır...

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: seytanlargrubu - 16 Temmuz 2009, 14:31:18

Forum'da Can ile ilgili başlıkları okursan Samsunspor taraftarı için nasıl bir Futbolcu olduğunu anlarsın Can ULUN Adam'dır Adam gibi Adam'dır vede Yürekten Samsunspor'ludur

Birde okadar yolu boşuna gelmeyin zaten geleceğinizi sanmıyorumda çünkü buraya gelmek güzelde gitmesi pek keyifli olmuyor....... ;)

seytanlargrubu

Alıntı yapılan: %100 samsunspor - 16 Temmuz 2009, 14:36:50
Forum'da Can ile ilgili başlıkları okursan Samsunspor taraftarı için nasıl bir Futbolcu olduğunu anlarsın Can ULUN Adam'dır Adam gibi Adam'dır vede Yürekten Samsunspor'ludur

Birde okadar yolu boşuna gelmeyin zaten geleceğinizi sanmıyorumda çünkü buraya gelmek güzelde gitmesi pek keyifli olmuyor....... ;)

nasıl yane.Gitmek keyifli olmuyor derken neyi kastettin anlamadım?

Ertuğrul Sağlam

16 Temmuz 2009, 14:41:46 #25 Son düzenlenme: 16 Temmuz 2009, 14:42:46 Amsterdamli
Alıntı yapılan: seytanlargrubu - 16 Temmuz 2009, 14:39:26

boşver anlayan anladı !...

Mert

Alıntı yapılan: seytanlargrubu - 16 Temmuz 2009, 14:39:26

Arkadaşım Cevabını aldın işte can iyi bir sol bek dir.Karakter olarak da çok iyi bir kişidir.Daha fazla sorgu sualin bir anlamı yok.

seytanlargrubu

%100samsunsporlu

kardeş öncelikle ben bu siteye girirken seninle aynı niyette olmadıgımı dilegetireyim.Samsunspor taraftarıyla hiçbir sorun yaşamak istemeyiz.Gerek yok böyle yorumlara.Hani orda yaşanıcak hertürlü olay Mersin e de yansır.Sizde geliceksiniz mersin e.Gerek yok kavga ya gürültüye.Adam akıllı dosta gecinelim.

red_white

Sen yanlış anlıyosun yenilgiden bahsediyo kavgadan deil

seytanlargrubu

yok hani cümle nin sonuna ünlem işareti artı 3 noktayı basıyor ya..Sonra anlayan anladı diyor ya.Bir tuhaf olduk yane.Neyse kardaş emin olun samsunda göstericeğiniz her türlü ilginin 10 katını mersin de göreceksiniz.İyi ise iyi kötü ise kötü.Umarım iyi niyetinizi eksik etmezsiniz.şimdiden tşk