Yine O Polis - 2.mahkeme de yapıldı

Başlatan 34_55, 12 Haziran 2009, 16:27:44

« önceki - sonraki »

faça55

Alıntı yapılan: %100 samsunspor - 12 Haziran 2009, 19:06:33
vekillerimiz adam olsaydı o polis şuan tunceli de olurdu

tuncelidekiler de insanlar. bunun gibi ruh hastalarının orada da işi olmamalı. görevden ihraç. üniformasız bir hiçe döner zaten yerden bitme.

yaman55

Alıntı yapılan: faça55 - 13 Haziran 2009, 22:21:58
tuncelidekiler de insanlar. bunun gibi ruh hastalarının orada da işi olmamalı. görevden ihraç. üniformasız bir hiçe döner zaten yerden bitme.

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

2.degil 222.mahkeme yapilsa,sonuc belli?o kutsal goreve layik olmayan o sahis yine dangaliklik yapmaya devam eder?

yaman55

34_55

yanlız ben bir samsunlu ve samsunsporlu olarak bu konuda bir şeye daha çok üzüldüm aldığımız ve öğrendiğimiz duyumlara göre istanbuldaki taraftar gurubundan 2 arkadaş şahit oldukları halde 2. davaya katılmamışlar o yüzden çok şaşırdım unutmayınki arkadaşlar samsunun samsundan başka dostu yok, nerede kaldı sizin samsun ve samsunsporluluğunuz arkadaşlar..

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: 34_55 - 14 Haziran 2009, 15:42:29
yanlız ben bir samsunlu ve samsunsporlu olarak bu konuda bir şeye daha çok üzüldüm aldığımız ve öğrendiğimiz duyumlara göre istanbuldaki taraftar gurubundan 2 arkadaş şahit oldukları halde 2. davaya katılmamışlar o yüzden çok şaşırdım unutmayınki arkadaşlar samsunun samsundan başka dostu yok, nerede kaldı sizin samsun ve samsunsporluluğunuz arkadaşlar..
zaten hep bu vurdum duymazlık yüzünden devamlı küçülüyoruz

**KaR6**

Taraftarlıgın kitabında şahitlik yapmakta mı yazıyomus? iyi alıştı millet zora geldi mi istanbul da ki taraftar grubuna sallamaya, o kadar duyum varsa isim de ver bari? ayrıca yalancı şahitlik yapmakta, yalancı sahitliğe zorlamakta hem Allah katında hem hukuk alanında suctur, kimse onlar gelmeme nedenlerini bilmiyorum ama bu olabilir..

öyle şahitlik diyip gecmemek lazım..

Sercan

Alıntı yapılan: **KaR6** - 14 Haziran 2009, 16:31:31
yalancı sahitliğe zorlamakta hem Allah katında hem hukuk alanında suctur

34_55

mustafa kardeşim orada olayları görenler gelecekti tabiki şahitliğe birde burada sallama felan yok yalancı şahitlikte yok dava kişisel değil samsunsporluların davası sen gelmezmeydin sana soruyorum kardeşim ya beni yazın şahit olarak yazın diceksin ondan sonra gelmiceksin  bu ne pehriz bu ne lahana turşusu..

yaman55

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

16 Haziran 2009, 08:28:43 #25 Son düzenlenme: 16 Haziran 2009, 08:30:17 BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR
O elbiseyi ve kaskı çıkardıktan sonra  etek giymek yakışır o embesile

gazeteci055

Zaten bu polis yüzünden ortalık karışmıştı. Çarşambaspor maçında yaptıklarını çok iyi biliyorum. Dengesiz biri bence. Samsunla bozmuş kafayı. Ama kaza bela Samsun'a atamısı filan çıkmasın:)