haydi sayın valim ve yusuf ziya yılmaz pamuk eller cebe lütfen

Başlatan 34_55, 23 Şubat 2009, 12:07:29

« önceki - sonraki »

34_55

evet sayın valim ve büyükşehir belediye başkanımız yusuf ziya yılmaz ve samsunumuzun çok değerli iş adamları, lütfen ama lütfen gelin artık bizlerin yüzünü güldüren ve bizi mutlu eden şu aslan yürekli, temiz kalpli,pırıl pırıl çocuklarımızın içerideki 7 maçlık primlerinden hiç olmazsa 3 yada 4 nü ödeyinde bu çocuklara birazda bizler destek olalım orduspor maçından önce ne olursunuz bu sese kulak verin bu yazımı duyanlar duymayanlara, okuyanlar  okumayanlara,görenlerde görmeyenlere bildirsin, lütfen ama lütfen  samsunspor aşkına, çünkü bir sevdadır samsunspor..55

Ertuğrul Sağlam

son 20 gün artık birşey yaptılar yaptılar yapamadılar ozaman samsunda çoğu dengelerin terinden oynayacağına inanıyorum

Mert

Recep

Samsunspor´da Prim Müjdesi
Kulüp Başkanı Fuat Köktaş, kendisine yöneltilen primle ilgili soruya ise, "soyunma odasına inip futbolcularımızı tebrik ettim.

Hepsi çok profesyonelce davranarak pirimi söz konusu bile yapmadılar. Onlara teşekkür ediyorum. Ancak biz, yönetim olarak hafta içerisinde prim ödemesi yapmak için girişimlerimizi hızlandıracağız" diyerek adeta futbolculara müjde verdi. 

Başkan ve Kaptan'ın mutluluğu

Samsunspor Kulübü Başkanı Fuat Köktaş ve Kaptan Kenan Yelek, karşılaşma sonrasında büyük mutluluk yaşadılar. Başkan ve Kaptan, sevinçlerini birbirlerine sarılarak paylaştılar.

Başkan Samsunsporu yok sayanlara inat elinden gelenleri sonuna kadar zorlayıp yapıyor
Helal sana başkan

Kais

vali başlattı desteği 1.000 TL ile devamı gelir inşallah.vali parayı cebinden verdi mesajı anlayamadım ama belediyeden birşey beklemeyinmi diyor ne  :-\

Mert

16 SS 1965

birolkys

Arkada şlar bu gün sbk-fener basket maçı öncesi taraftar belediye önündeymiş bununla ilgili haberlerden bilgisi veya fotoğrafı olan varsa paylaşırsa sevinirim

şimşek_55

Yusuf Ziya Yılmaz'a siyah çelenk
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı ve AK Parti adayı Yusuf Ziya Yılmaz'ın Samsunspor konusundaki..
23 Şubat 2009 / 21:31
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı ve AK Parti adayı Yusuf Ziya Yılmaz'ın Samsunspor konusundaki duyarsızlığı Kırmızı-Beyazlı taraftarları adeta isyan ettirdi. Samsunsporlu tüm taraftar grupları ortak hareket ederek Samsun Büyükşehir Belediyesi'ne bir protesto yürüyüşü düzenledi.

Gazi Caddesi'nde toplanan yaklaşık bin 500 civarındaki taraftar buradan tezahüratlarla yola çıktı. Cumhuriyet Meydanı'ndan geçen Samsunsporlu taraftarlar İlkadım Anıtı ve AKM önünden geçerek Büyükşehir Belediyesi'ne ulaştılar. Kırmızı-Beyazlı taraftarlar, burada uzun süre Samsunspor lehine tezahürat yaptıktan sonra Yusuf Ziya Yılmaz'ı protesto ettiler. Kırmızı-Beyazlı ekibin yaşadığı mali problemlere duyarsız kalan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz'ı protesto eden taraftarlar kulübün sahipsizliğine bir son verilmesini istediler.

Samsunspor'un bugün yaşadığı durumun kendilerini çok üzdüğünü, Yusuf Ziya Yılmaz'ın kulübü sahipsiz bıraktığını belirtti. Bugün demokratik haklarını kullanmak için belediye önüne geldiklerini ifade eden Güleç, "Sayın Yusuf Ziya Yılmaz'ın kulüp ile ilgilenmemesi bizleri çok üzmektedir. Acilen Samsunspor'a el atmasını bekliyoruz. Bugün demokratik haklarımızı kullanarak buraya siyah çelenk koyuyoruz. Bu çelengi beyaza çevirmek Sayın Yusuf Ziya Yılmaz'ın elinde" dedi.

Konuşması Samsunsporlu taraftarların sık sık tezahüratlarıyla kesilen taraftar sözcüsü, Samsunspor'a sahip çıkmayan tüm siyasetçileri protesto edeceklerini söyledi. Konuşmanın ardından taraftarlar Samsun Büyükşehir Belediyesi binasının girişine siyah çelenk bıraktı. "Samsun'un Samsun'dan başka dostu yok", "Samsunspor'a sahip çıkmayan siyasetçiye yazıklar olsun", "Yusuf Ziya Yılmaz, sözünde durmaz, bu büyük taraftar, sana oy kullanmaz" şeklinde tezahüratlarda bulundular.

Tezahüratların ardından taraftarlar olaysız bir şekilde Büyükşehir Belediyesi'nin önünden ayrılarak Samsun Basketbol Kulübü-Fenerbahçe maçına gitmek üzere Yaşar Doğu Spor Salonu'na hareket ettiler. Kırmızı-Beyazlılar, Yusuf Ziya Yılmaz ve Samsunspor'a ilgisiz kalan siyasetçiler hakkındaki tezahüratlarına burada da devam ettiler. Samsunsporlu taraftarların siyasetçiler aleyhindeki tezahüratlarına salonda bulunan 3 bin civarındaki taraftar da alkışlarla eşlik etti.

Samsunsporlu taraftarların protestosunun videosu sadece SAMSUN.NET'te (Az Sonra)