samsunspor.biz halı saha maçları

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Aralık 2010, 17:29:24

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Umut şaka bir tarafa ben camur yapmam. Birincisi o pozisyon tacti gercekten de. Ikincisi zaten tac attirmadik devam dedik. Sen 3-4 sene onceki moruk genc maclarini gorseydin kaeadenizi çamur kapliyordu :)

orucreis

Yaptığım kurtarışlar benden kel ama gururlu cincongene gelsin  :deli: :deli: ;D :P :kanka:

AhmetDenizci

Maç sonunda Cüno'nun kendi takımından tepkiler üzerine "Siz yokken biz vardık gençler, şu piazzanın daha temeli atılmamışken kar kaplı sahada 10 kişiyle oynadığımız günler var" gibisinden serzenişi de duyulmaya değerdi.  :)

mehmet yılmaz

Kafası dikişli olduğu için hava topuna çıkamayan Cüno'nun kornerlerde gol aramak için ceza sahasında beklemesi de LigTV'nin jeneriklerindeki yerini aldı :) :)

mehmet yılmaz

Beyler eğer Denizli'ye gidecekseniz bir an önce netleştirip, maçı iptal etmek lazım.
Gidilmeyecekse
1- samsuni

maraton

Evet sen çamur yapmazsın hocam senin yaptığın çamura çamur deyip geçmek senin yaptığın çamura haksızlık olur çünkü sen çamur yaparken insan oturup resim yapan bir ressamı izler gibi izlemeli çünkü çamur sanatının michalengalosusun sen sayın hocam

Akyol

1-Samsuni
2-Akyol

Beyler siz çamur görmemişsiniz Moruk-Genç maçlarında çamurun ağa babası yapılırdı  ??? Kaldı ki arkası dönük adamın dirseğine çarpan topla frikik kullandınız  8) Bizde Oruç ve Erdal performanslarını ortaya koydular onlara Çağrı eklendi Umut iyiydi.. Yani kısaca keyifli bir maç oldu  :kanka:

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: maraton - 08 Eylül 2013, 16:53:11
Evet sen çamur yapmazsın hocam senin yaptığın çamura çamur deyip geçmek senin yaptığın çamura haksızlık olur çünkü sen çamur yaparken insan oturup resim yapan bir ressamı izler gibi izlemeli çünkü çamur sanatının michalengalosusun sen sayın hocam

Meğer bu başlık ne kadar da takip edilirmiş arkadaş :)
Şöyle ki,
bizim takımda üstad-ı azamlar sen ve engin abi varken bana çamur yapma sırası gelmiyordu hiç :)
hatta lüzum bile kalmıyordu...
ama seninle rakip olduğumda mecbur kalıyordum  :-* :P
mecburiyetler haramı mekruh kılarmış :)

cgr

Uğur Yıldız

AhmetDenizci

1- samsuni
2- Akyol
3- barnebau55
4- cgr
5- melihözkan
6- Uğur Yıldız
7- Ahmet Denizci

kerem55

1- samsuni
2- Akyol
3- barnebau55
4- cgr
5- melihözkan
6- Uğur Yıldız
7- Ahmet Denizci
8-kerem55

beşnumara

Bu gözler atakumdaki halı sahada bir çamur gördü daha öyle çamur olmamıştır  :) ne frikik ne penaltı direk skor değiştirildi  ;D

mehmet yılmaz

O ne zaman olduydu fatih?   :o ???
Ben hatırlayamadım