samsunspor.biz halı saha maçları

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Aralık 2010, 17:29:24

« önceki - sonraki »

##kdc##

acil şifalar abi ya,
ben de kenarda beklerken hakemden izin bekliyor oyuna girmek için diye şaka yapıyordum, kusura bakma  .:.:.

Burak

orta ve yüzük parmağı tarak kemikleri ayrık bir şekilde kırık orta kemik tek olsa operasyona gerek yokmuş ama yüzük parmağına kesin operasyon gerekiyor dedi doktor açılmışken orta kemiğe de müdahale ederiz diyor. Ameliyatsız kaynaması ileride sıkıntı yaratıp parmakları kısa bırakabilir kullanırken sıkıntı olur dedi. Yapacak birşey yok maalesef

brigand

Ulan aradığımda bu kadar geniş çaplı olacağını tahmin etmemiştim. Tekrardan geçmiş olsun kardeşim. Bizim hesapları da sktr et. Bana gönder ben ayarlarım. Sıkma canını olacağı varmış. Allah daha büyüğünden korusun.

##kdc##

1
2
3
4-kdc
5
6
...

Bu hafta üniversiteli arkadaşların vize haftası olması sebebiyle büyük ihtimal kadro çıkmayacak. Yarın öğlene doğru levent'i arayıp iptal ettiririm ben.

orucreis

cembaba

AllydeenleaR

benim sınavlar rahat :) ben oynayabilirim

1
2
3-cembaba
4-kdc
5-alidinler
6-orucreis

mehmet yılmaz

Burak

dün ameliyattan çıktık şimdi evdeyim şimdilik biraz ağrı dışında sıkıntı yok:) herkese teşekkür ederim

babasamsunlu

tekrar geçmiş olsun reis .. jübileni kötü yaptın :)

kalptenþimþek

1- samsuni
2
3-cembaba
4-kdc
5-alidinler
6-orucreis
7-kalptenşimşek

babasamsunlu

kalptenşimşek stoper oynayacaksa eğer  moruklar her maç mağlup döner  :rulet:

kalptenþimþek

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 17 Nisan 2013, 14:50:46
kalptenşimşek stoper oynayacaksa eğer  moruklar her maç mağlup döner  :rulet:
defansta tek başıma kaldım gençler de tecavüz etti resmen bu leke benim değil tüm moruklarındır :(

babasamsunlu

17 Nisan 2013, 14:57:48 #5848 Son düzenlenme: 19 Nisan 2013, 18:15:28 salihcakir
Alıntı yapılan: kalptenşimşek - 17 Nisan 2013, 14:54:53
defansta tek başıma kaldım gençler de tecavüz etti resmen bu leke benim değil tüm moruklarındır :(

yılmaz vuralı çok seyretme sayın şişik kalp...
tek başına kalmadın... tek kişi oynamaya çalıştığın için  azımıza ettin  :kafa: :kafa:

Kaya

1- samsuni
2-kaya
3-cembaba
4-kdc
5-alidinler
6-orucreis
7-kalptenşimşek