samsunspor.biz halı saha maçları

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Aralık 2010, 17:29:24

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

1- samsuni
2- kdc
3- seydo
4- cem
5- çağrı
6- Kaya
7- Umut
8- Ramos Fatih
9- samsuni II
10-Atakumlu
11-Ahmeti
12 kamuri
13- janer255
14-babasamsunlu
15-kuzen balo
16- melihözkan
17- çiço reis

Kaya

Böyle de fark atılmaz ki böyle de fark yenmez ki  :kafa: :D Bizim takım antifutbol nasıl oynanır  bu gece  gerçek anlamda gösterdi.Gençlere tebrikler..

Ayrıca çok önemli bir açıklama;

Halı saha başlığımız ''Salı'' akşamına kadar oynanacak seviyede sayıya ulaşmazsa telefon edip iptal ediyoruz.Aksi takdirde iki haftalık ücret vermek durumunda kalıyoruz..Oynayacak olanların dikkkatine.

orucreis

Alıntı yapılan: Kaya - 30 Aralık 2012, 01:44:55
Böyle de fark atılmaz ki böyle de fark yenmez ki  :kafa: :D Bizim takım antifutbol nasıl oynanır  bu gece  gerçek anlamda gösterdi.Gençlere tebrikler..

Ayrıca çok önemli bir açıklama;

Halı saha başlığımız ''Salı'' akşamına kadar oynanacak seviyede sayıya ulaşmazsa telefon edip iptal ediyoruz.Aksi takdirde iki haftalık ücret vermek durumunda kalıyoruz..Oynayacak olanların dikkkatine.

fark derken ? ne oldu orda  ;D ;D

Kaya

Yağmur yağıyordu,zemin kaygandı..Takım halinde pek bir şey hatırlamıyoruz açıkcası..  ???

##kdc##

Mehmet Abi, her zamanki gibi büyüklüğünü göstererek gençlere bir hediye verdi sağolsun. Ben yine elimden geleni fazlasıyla yaptım fark açılmasın diye ama malesef  :(  :P 8)

mehmet yılmaz

Hafızalardan silinmesi gereken bir 60 dakika oldu.
Çıkarıp attık hafıza kartını :)

FaTiH_HaN

Bu akşamda gol atamadıysam ben dahada goal moal atamam  :(

orucreis

beşnumara

Alıntı yapılan: Kaya - 30 Aralık 2012, 01:52:24
Yağmur yağıyordu,zemin kaygandı..Takım halinde pek bir şey hatırlamıyoruz açıkcası..  ???
Ads'lileri ağzıyla gonuşma. yağmur sizin tarlaya yağdı bizim tarlaya yağmadı mı demez mi rakip  ;D

Kaya

Ben kornerden attığım golü hatırlıyorum  ;) Umut'un kolay geçen maçının en zor anıydı(Sevgiler Umut )  :--*

Ayrıca Ads deme :kafa: birisi bize fark atarlar yazdıydı Tribün dergide hala çıkaramıyormuş yorumunu hadi bakalım...

Kaya

Gol olur  :evet:  ;)

Ayrıca kazanan takımdan bir arka dörtlü

kamuri

adamlar hem bizi yendi hem de kapı teslimi yaptık iyi mi tamam tamam kabul ediyorum kotuydum dun akşam ;D

cgr

Düşünün yani ben bile kafayla 2 gol attım...  :( Ööyle bi maçtı yani :)

kalptenþimþek

üç gündür bayburttayım.. dün gece gökyüzünde müthiş bir gürültü koptu, hemen çıktım balkona, baktım kuzey batı tarafında bir top meteor gibi bana doğru geliyor, anında gelişine koydum kuzey batıya.....sonra duydum ki moruklar karambolde kimin attığı belli olmayan havadan bir gol yemiş! onu da bana yazın kayda geçsin lütfen... :evet:

orucreis

1-
2-
3-
4-
5-
6- orucreis
7-
8-
9-
10-
11-
12-
13-
14-
15-
16-

2 haftadır top oynamıyorum abilerim kusura bakmasın listeyi açıyorum.futbola açım  ;D ;D :oyun: :oyun: :deli: :deli: