samsunspor.biz halı saha maçları

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Aralık 2010, 17:29:24

« önceki - sonraki »

Burak55

1-maraton
2-samsuni
3-serkan
4-cüneyt
5-cany
6-babasamsunlu
7-iak5529
8-feveran
9-Atakumlu55
10-uqur55
11-cgr
12-Burak
13-Burak55 2
14-Burak55
15-kaptan 55
16-misafir

mehmet yılmaz

1 kişi eksik oynadık, ama zevkli, eğlenceli bir maçtı.
Skorun önemi yok :)

##kdc##

her iki kaleye de mükemmel gol attım. maçtan sonra başkanımla burgerda kameralara yakalandık ama olsun zevkli maçtı :P
Skorun tabiki de önemi yok  :)

maraton

Harbiden ha niye bıraktık mac sonrası yemeklerini gelecek hafta herkes ac gelsin yemekler benden  8)

##kdc##

feveran

Alıntı yapılan: samsuni - 01 Ekim 2011, 01:00:54
1 kişi eksik oynadık, ama zevkli, eğlenceli bir maçtı.
Skorun önemi yok :)

1 kişi derken inanmam hocam 2 eksiktik :) :) :)

kaptan 55

herkesin ayağına sağlık,yine zevkli,eğlenceli makarası bol bir maç oldu.

babasamsunlu

1 kişi eksik oynamak yetmiyormuş gibi birde saolsun misafir abi de rakipten yana oyun şeklini benimseyince 2 kii eksik oynadık maçta.
maraton başkanım ve ben defansta 4 lü stoper bek oynadık  ??? ??? ???
1 gol bir asist ile oynadoğım maçta skora katkı anlamında samsuniden daha çok faydalı olduğumu söyleyebilirim.. 8) 8)
bir de cany nin solundan atıp sağından geçtiğim enstantene varki halı sahalarda bir akaki den beklenmedik görüntüydü.  8) 8)

mektubuma son verirken son verdiğim pası gole çevirmesi için yalvarışımı paylaşmak istiyorum ..
"haydi abi bunu at be abi.kır şansını be abi..." sonuç korner  :rulet: :rulet: :rulet:

Atakumlu

Macta iyi bir geri donus sergiledik , rakipten bir kisi fazlaydık ama bizimde kalecimiz yoktu ... maclardan sonra genelde yorum yazmam ama cekismeli bir mac oldu  morukgücü, maraton baskanın forvet de oynamamasını cok aramış göründü  :evet: 
Not= Cüneyt kendini toparla o topla 16 kişi oynuyo , şu oyunu biraz daha basite indirmeye çalış , hafta içi antrenmanlarını düzenli olarak yapmaya başla  al_sana

Burak

Maccarone bir maç oldu başkanım gölge markaj konusunda çok titiz bir ara goal storm 99 esprileriyle geceye renk kattı ama başkanım gitgide geriye gidiyor bir dahaki maçta kaleye geçmez umarım  .:.:.

Serkan

Uzun zaman sonra bu kadar eğlenceli bir mac hatırlamıyorum

kaptan 55

misafir oyun anlamında tam bir bombaydı,amannn sanaldan takip ediliyorduk dimi  :D ama orta sahadan attığı rövaşata izlenmeye değer son yüzyılın en güzel gollerindendi diyip bağlıyorum.

emniyet şık şık şık emniyet....

feveran

benim en cok guldugum akakinin emnıyete bagırmasıydı
emniyet ne oluyo götün başın oynuyo :D :D :D :D

kaptan 55

bu arada serkan,adama öyle vurulmaz ki be birader  :D dizim şişti,üstelik penaltımıda kaçırdılar  :'(

feveran

Alıntı yapılan: kaptan 55 - 01 Ekim 2011, 10:54:35
bu arada serkan,adama öyle vurulmaz ki be birader  :D dizim şişti,üstelik penaltımıda kaçırdılar  :'(

gönüller kaçmasın kardeş