samsunspor.biz halı saha maçları

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Aralık 2010, 17:29:24

« önceki - sonraki »

##kdc##

Alıntı yapılan: millwall - 05 Mart 2011, 16:07:49
Nike hali dsha ligi icin bir takim cikarip samsunspor.biz tayfasi olarak esmeyelim mi,gurlemeyelim mi abiler?

>l< >l< >l< >l< 8)

orucreis

Alıntı yapılan: millwall - 05 Mart 2011, 16:07:49
Nike hali dsha ligi icin bir takim cikarip samsunspor.biz tayfasi olarak esmeyelim mi,gurlemeyelim mi abiler?

olabilir aslında güzel fikir  >l<

kamuri

ilk başta kaleye geçim dedim kalede 5 dakikada 3 gol yiyince mecburen çıktım:) sonra biraz defansta oynayıp ileri çıktım baktım orda da bişey yapamadım sahi ya ben dun akşam nerde oynadım:) sahada ruh gibi gezeledim valla takım arkadaslarımdan özür:) ama bi golüde benim takipçiliğim sayesinde attık bunu da unutmayalım:) bu arada hapaydan hala bacakarası yiyen biri kaldıysa o da benim herhalde:)

Ahmeti

az önce şehzadelerin gurup lideri mehmet ile muhabbet ediyordum bütün guruplarla halı saha maçı yapıyorlarmış eğer isterseniz site olarak bir maç organizasyonuda biz yaparmıyız.

babasamsunlu

onlar gitsinler ts lilerle maç yapsınlar güzel kardeşim.. boşver.. ;)

King Of The North

eskiden her maç öncesi foto yapardınız!

Ahmeti

05 Mart 2011, 19:29:08 #1086 Son düzenlenme: 05 Mart 2011, 19:46:33 samsuni
Alıntı yapılan: babasamsunlu - 05 Mart 2011, 19:09:10
onlar gitsinler ts lilerle maç yapsınlar güzel kardeşim.. boşver.. ;)

Hayırdır kardeşim bir tslilik sezinledin galiba muhabbet ettik ama tanımam.

Sioux

sehzadeler bıraksınlar bu işleri.
samsundaki bir ts oluşumuyla birlikte iş yapacak kadar zavallılar.
liderleri de fenerliymiş zaten. omülü fenerlilerle, sonra çarşı ve ualı bebelerle de oynasınlar maç.

şu tatlı yiyen tsli angavoz ömer kaya denilen adi mi? tribundergi'de neler yazmış bakın.

Alıntıtribün liderleriniz bile başka takımlı demek istiyorum

Alıntıbeni bilen bilir tanıyan tanır ben şirinler tribününde 8 yılım geçti ordakı kafa tayfayı senden iyi tanırım sen herhalde yasın küçük pravktr olanda sizsssiniz süreklı trabzona küfür falan erkek tribündeki olay tribünde kalır tribncü adam küfüretmez yol al şimdi çoluk çocukla muhattab olacak değilim beni buraya yönlendiren arkadaşım dedim sana atlatırım orda nerden yaptın beni üye

Alıntışimdi daha fazla boş konuşupğ kendını riske atma gelmiyeceğim gazına gece 12 gibi samsundan 1 otobüs istanbula gidioruz bunu engelleyemiyeceksiniz gideceğiz 3 puanı alıp geleceğiz:)

Alıntıkardeşim ben ilkdefa yazıyorum başlıkları flanda takip etmem öyle bi bakayım dedim gene attlattık yeterda bırakın yakamızı adam küfürmü etmiş size trabzon yönetimi samsunda istiyor diyebaşlık açmış ne var bunda zaten burda oynanmaz samsun maçı var sizde rahatlarsınız ama sizede bişediyemiyorum fenerbahçeliside bjklisdi gsliside samsunspor kımlıgıyle b ize sövüyor 3 galibiyetle herkes samsunsprlu oldu ben 15 senedr burdayım herkesın neoldugunu tek ortak noktanız trabzon düşmanlıgı maçagiderken birbirini kesenler aynı anda trabzona sövebiliyor olay burda bitiyor işte birde burası heryer değil diye 5 yasında çocugun dilinden çıkabilecek bi sözü de daha fazla kullanmayın çok komik oluyor

Alıntıben iddaa ediyorum kardeşim hiçbirşey olmaz samsun insanı sever trabzonu 3-4 çapulcunun ağzıyla iş yapmazlar aramızın düzelmesini istemeyen o çıkarcı haysiyetsiz kişilkler oldukcada bizim aramız düzelmez zaten atkı satışı yapmak kendı reklamını yapmak için ts club resmi ürünlerde kullanılan slogana karşıt bir slogan çıkıyor ve tutuyor samsundsa bjklişsidndede ovar gslisinde fblisindede ondan var sıkıntıyok yani ben isterim samsunda olsun bikerede maça gitmeden izleyelim yoruldum artık:)

arasın kankisi ömeri de sorsun bakalım.
ne kadar ukala la bu ömer kaya, ****!!!

CurvaSs

bu çocukla atışan bendim td'de. en sonunda face adresini verdi de konuştuk. baya şeyler salladı tabii ki; ama sonradan gerivites oldu. bilmeden, etmeden post atıyor sonra da gerivites yapıyor. mesajlarımı editleyecem dedi ama topic kilitlenmişti.

bu adamlarla maç yapan şehzadeler midir, nedir? neci olduklarını bilmiyorum aslında ve yorum yapmayacağım, siz anlamıştırsınız.

Ahmeti

bu ne yaa bu resimleri daha önce görmemiştim şok oldum zaten işim yoktu bunlarla muhabbet olayı tamamen tesadüf böyle insanlarla işim olmaz.

ŞİM-ŞEK-LER

Bizim trabzonsporlularla işimiz olmaz

babasamsunlu

King Of The North

Alıntı yapılan: ŞİM-ŞEK-LER - 06 Mart 2011, 14:33:56
Bizim trabzonsporlularla işimiz olmaz

siz Şehzadeler misiniz? değilseniz niye sen cevap veriyorsun?

kalptenþimþek

bu haftaki maça abdülazizi çağıralım mı??

Ajan

Alıntı yapılan: kalptenşimşek - 07 Mart 2011, 21:43:10
bu haftaki maça abdülazizi çağıralım mı??

Tekmeler kafasını ezer futbol hayatını bitiririz.