27- Akaki Khubutia

Başlatan Mert, 06 Eylül 2011, 12:22:33

« önceki - sonraki »

feveran

süreklimi benım onla ne işim olur topcu olsa ne olur ben cocuk degılım kardeş

**KaR6**

sürekli mesajlaşmalarınızı buraya taşıyınca çocuk sandım, kusura bakma o zaman..

Mert

06 Aralık 2011, 10:55:44 #77 Son düzenlenme: 06 Aralık 2011, 12:15:38 **KaR6**
Alıntı yapılan: feveran - 06 Aralık 2011, 08:25:04
Sack my dig senin a.s idiot
adama nasılsın akakı dıyorum bu hafta performasn düşük dedım bana yazdıgına bak facede gene burdakı kımse sakın savunmasın bu adamı bana
kar 6 çevirebılırsın

Yaptığı çok büyük terbiyesizlik.Taraftara söylenecek söz değil.Cebine giren parada taraftarın da emeklerinin olduğunu unutan cibiliyetsiz.
Feveran bu ve bunun gibilere facebook ya da bunun gibi platformlarda mesaj atıp bir yerlerini kaldırmayalım derim kendilerini birşey zannediyorlar.Yeteneği zaten ortada fazla barınamaz bu takımda geldiği gibi de gider.

kamuri

sen stopersen bende puyolum ya da ferdinand

YaşarDoğu

masbene

Kaç tane top kaptırdın, yanlış pas verdin ben sayamadım

fat55

ertuğrul
lazar-kemal-khubitia-bahia
murat-fink-hakan-domingez-ekigho
                burak

kalptenþimþek

Atakumlu

Millet Gurcistandan baska seyler getiriyor bizde bunu  :)

feveran

allah aşkına şu adama yorum yazmayalım topcu değil lüzümsuz gürcü

altunay

Alıntı yapılan: feveran - 09 Aralık 2011, 22:02:59
allah aşkına şu adama yorum yazmayalım topcu değil lüzümsuz gürcü
umut facebooktan bunun sayfasına murat yıldırımın maçtan sonra ağladiği resmi yükledim ve ingilizce bize Bize yenilgiden sonra üzülen, gözyaşı döken futbolcu lazım yazdım akakinin zoruna gitti:) e my friend
u whant tell
me
i not player
or what?
i make for samsunspor everything what i can
end please
dont right me here
your thinks
okay  yazdı

fanatik samsunsporlu

bir kayserideki gürcüye bak bir de bizimkine

olcay

bahia gibi kendine güvenen adam varken niye bunu oynatıyo merak ediyodum.bugün dindi merakım..
golü yedikten sonra "taktik değiştirip" topu şişirdiğimizde, ileride uzun adamımız olması için...

kamuri

daha önce de yazdım bu adam stoper felan değil zaten olsaydı nobre her topa kafa vurmazdı nobre ya kalemize vurdu her kafayı ya da takım arkadaslarına asist yaptı hele ilk yarıda nobrenin bi kafa vurusunda kafa vurcağın yere sinmen akıl almaz dı ya kusura bakma arkadas sen topçu felan değilsin devre arasında doğru gürcistana hem bak vizelerde kalktı kimliğini göster sınırda defol git

Kodalak

sıra dışı bir futbolcu,

fazla yoruma gerek bile yok