Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

eprianu

Sadece Samsunspor

Huseyin kalparla yollari ayirmis gazisehir. Hemen alalim bosver ibrahim uzulmezi nurullah saglami engin ipekoglunu. Ne varsa kalparda var. Zencileri iyi oynatir.

jean

Ins kalpar iyi olur taniyor ortami

_samsunspor_

Hüseyin kalpar istifa etmiş,doğru adres burası olmalı

yilmazselcuk55

Hüseyin KALPAR  Hayırlı Olsun  ;)

oguz_5528

Tutu Kalpar'ı alıp taraftara süper lige çıktığımız seneyi hatırlatacak.

tactician

Eğer kalpar tercihinde bulunulacaksa bu yanlış tercih olur; şahsi fikrim.
Bize daha vizyoner daha kucaklıyıcı bir adam lazım. Kalpar zaten teknik taktik anlamında kendini geliştiremeyen bir tip.
Daha da cabası; bundan önce çalıştığı kulüplerde hep para içinde yüzdü. Bize nispeten daha uygun rakamlara gelse bile tatmin olmayacaktır.

Aynı kişilerin tekrar tekrar gelmesine zaten oldum olası karşıyımdır. Bir kişi ile ya başarılı olsun ya da başarısız. Bu nedenle eski temennimi (yönetimden çok umudum olmasa da) yinelemek istiyorum. Daha vizyoner, teknik taktik becerisi yüksek, kendini geliştiren, takımdaki birlikteliği sağlayıp, takım içindeki yardımlaşmayı üst seviyeye taşıyabilecek bir isme ihtiyacımız var.

Lusage

O isimlerden birisi sezon başında boşta olan İstanbulspor'un hocası Yalçın KOŞUKAVAK'tı. Ama biz Alpay beyi tercih ettik.

ngonge

Kalpar'ın bizimle anlaştığına dair duyumu olan var mı?

Shane_Falco

Ben Hüseyin Kalpar ile yollarını ayırdıklarına dair de bir haber görmedim ki ?
Bir kaynak gösterebilecek arkadaş var mıdır ?

ali ihsan

Erkan Sözeri olmadıysa Engin İpekoğlu ile görüşülmeli bence.Kalpar'dan bezdik artık.

fanatik samsunsporlu

Hocam Engin İpekoğlu Adana yı şansa şampiyon yaptı.Faydalı olacağını hiç düşünmüyorum.

Sadece Samsunspor

Sadece Samsunspor

Evet beyler bakin. Trabzon havaalani 1 ay tadilata alinacak pistte calisma olacak. Ama tabiki bizim sahipsiz sehir gibi havaalani kapanmayacak. Sadece 1 ay boyunca 11.00 16.00 arasi ucus yapilmayacak. Bizi nasil kapattilar ama hemde 3 ay. Yersen.

Desiqner

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 02 Ekim 2017, 21:54:48
Evet beyler bakin. Trabzon havaalani 1 ay tadilata alinacak pistte calisma olacak. Ama tabiki bizim sahipsiz sehir gibi havaalani kapanmayacak. Sadece 1 ay boyunca 11.00 16.00 arasi ucus yapilmayacak. Bizi nasil kapattilar ama hemde 3 ay. Yersen.

Hemen önyargılı yaklaşmamak gerek.Ne tür çalışmalar yapılıyor bilmiyoruz.
Bizim pist en erken ne kadar zamanda yapılabilir bunu da bilmiyoruz.