Teknik Direktör - Engin İpekoğlu

Başlatan Kaya, 08 Ekim 2017, 23:47:02

« önceki - sonraki »

_Jack Daniels_

Her maça aynı oyun şekliyle çıkarsan gümlersin illa ki. Deplasmanda 3 puan beklemiyorum lig sonuna kadar.

Atakumlu

3 zenci pi*ini de al git başka filmler çevir

fanatik samsunsporlu

Alıntı yapılan: fanatik samsunsporlu - 01 Ekim 2017, 23:08:46
Hocam Engin İpekoğlu Adana yı şansa şampiyon yaptı.Faydalı olacağını hiç düşünmüyorum.

SametYılmaz55

Oğuz,Samet, Gökay, Muhammed gibi oyunculardan hiçbir verim alamıyoruz sayende.Allah aşkına defol git futbol katili

brigand

O basın açıklamasından sonra Ayite ve Chibuike'yi kadro dışı bıraksaydın eyvallah derdim sana. Ama öyle bir dalga geçiyorsun ki bizimle. Nasıl olsa tepene binen yok diye iyice aymazlığa vurdunuz işi.
Mazeretin ettiğinden beter zaten. Kadro derinliğin yokmuş. Kadro kalitemize eyvallah bizde biliyoruz bunu her seferinde söyleyeceğine takıma bir şeyler katmaya, biraz disipline etmeye, bir seviye yukarıya taşımaya çalışsaydın. Çıkmaz sokağa geldiğimizde gidecek ve biz yine kendi halimize kalacağız.

Sadece Samsunspor

fanatik samsunsporlu

ngonge

Besim Durmuş geçici olarak mı geldi daimi olarak mı? Önümüzdeki 2 maçta vereceği sınav önemli. Kadroyu iyi tanıyor. Kazandığımız Balıkesir maçında pozitif bir oyun oynatmıştı.

tactician

Alıntı yapılan: ngonge - 26 Şubat 2018, 19:30:39
Besim Durmuş geçici olarak mı geldi daimi olarak mı? Önümüzdeki 2 maçta vereceği sınav önemli. Kadroyu iyi tanıyor. Kazandığımız Balıkesir maçında pozitif bir oyun oynatmıştı.

yapılan açıklamalardan alınan görüntü; Besim Hoca bir aksilik olmaz ise sezon sonuna kadar kalacak.

SametYılmaz55

26 Şubat 2018, 21:37:29 #84 Son düzenlenme: 27 Şubat 2018, 02:13:19 SametYýlmaz55
Şükürler olsun kurtulduk şu beceriksiz hoca müsveddesinden

isa55

Engin hoca yine espri yapmış olmasin :D

Hoca aramaya gerek yok. Besim hoca doğru karar.

Shane_Falco

Açıkcası beklemiyordum. Çok şaşırdım ama iyi oldu.

brigand

Rize maçı sonrası beklerken, o rakiplerin aldığı sonuçlardan sonra istifasını verdi. İnşallah bizim için olumlu bir gelişme olacak.
Engin İpekoğlu'nun negatif enerjisi yerine olumlu ve enerjisi yüksek bir ortam sağlanırsa (ki ilk idmanı izleyenler bu etkiyi görmüşler) işimiz daha kolay olacaktır.

emre

Engin Ipekoglu ile bu işin olmasi zordu ama Besim Durmuş'la ne kadar olur bilmiyorum. Umarım hoca değişikliği olumlu bi hava olusturur. Yoksa Ads'ye bizimle ve bu haftaki maclarinda havadan verilen 5 puan yakacak bizi.

sadece55

Sürekli sarhoş olduğu söylendi. Kaç senedir ne adamlara mahkum kaldık ah Erkut ah